Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 października 2020, 16:01

autor: Froozyy

Aktualizacja Halloween trafiła do No Man's Sky

Wczoraj do gry No Man's Sky trafiła halloweenowa aktualizacja, w ramach której gracze dostali m.in. okazję do zdobycia unikalnych materiałów potrzebnych do zakupu nowych przedmiotów.

Do No Man’s Sky wczoraj trafiła nowa aktualizacja, dzięki której gracze mogą wziąć udział w specjalnej aktywności przygotowanej w ramach obchodów Halloween. Od teraz na opuszczonych statkach (które zostały dodane w lipcu tego roku) pojawi się możliwość wydobycia nowego surowca – Tainted Metal.

Materiał można wymienić na stacjach kosmicznych u wybranych postaci niezależnych na unikatowe przedmioty, takie jak ozdoby, naklejki czy przerażający hełm (widoczny na screenie poniżej). Zdobycie surowca nie będzie jednak proste, bowiem wrogie formy życia, zamieszkujące opuszczone statki, oraz aktywne tam systemy bezpieczeństwa są teraz znacznie bardziej agresywne.

Aktualizacja Halloween trafiła do No Mans Sky - ilustracja #1
Specjalny hełm do zdobycia w ramach aktualizacji Halloween.

Co więcej, działania graczy w ramach wspólnego odkrywania ogromnego świata No Man’s Sky doprowadziły również m.in. do odblokowania nowych roślin (które można zasadzić na własną rękę) oraz wariantów śladów zostawianych przez statki. Deweloperzy poinformowali także, iż w tym roku gracze mogą spodziewać się kolejnych nowości, o których zostaną poinformowani już niebawem. Szczegóły wczorajszej aktualizacji Halloween znajdziecie pod tym adresem.

Przypomnijmy, że No Man’s Sky dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Debiut gry w 2016 roku nie należał do udanych, ale twórcy po latach wprowadzania obszernych aktualizacji w końcu doprowadzili do tego, że tytuł spełnia oczekiwania wielu graczy. Dodatkowo No Man’s Sky po pojawieniu się w abonamencie Xbox Game Pass znacznie powiększyło swoją bazę użytkowników.