Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 13 czerwca 2018, 14:55

Aktorski Dumbo z pierwszym zwiastunem

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun aktorskiej adaptacji klasycznej animacji Disneya Dumbo. W filmie Tima Burtona wystąpią m.in. Colin Farrell, Michael Keaton i Danny DeVito.

Doczekaliśmy się pierwszego zwiastuna aktorskiej adaptacji opowieści o Dumbo, słoniu, który potrafił latać. Superprodukcja Disneya, za której reżyserię odpowiada znany z niemal nieograniczonej wyobraźni Tim Burton, trafi do kin w przyszłym roku.

Film ukaże historię Holta Farriera, weterana wojennego, który otrzyma od Maxa Mediciego, właściciela cyrku, zadanie zaopiekowania się nowo narodzonym słonikiem. Zwierzę wzbudza politowanie z powodu swoich olbrzymich uszu i zdecydowanie nie wpływa pozytywnie na kiepską sytuację trupy. Wszystko zmieni się, gdy dzieci Holta odkryją, że słonik, zwany Dumbo, posiadł zdolność latania.

Aktorski Dumbo zadebiutuje na wielkim ekranie 29 marca 2019 roku. W najnowszym filmie Tima Burtona (w dorobku m.in. Sok z żuka, Edward Nożycoręki, Charlie i fabryka czekolady, Alicja w Krainie Czarów) zagrają m.in. Colin Farrell, Michael Keaton, Danny DeVito, Eva Green oraz Alan Arkin. Obraz powstał oczywiście na bazie klasycznej animacji Disneya pod tym samym tytułem z 1941 roku. W przyszłości podobną drogę przejdą opowieści o m.in. Aladynie, Królu Lwie i Mulan.

Dumbo wzbije się w przestworza w marcu przyszłego roku. - Aktorski Dumbo z pierwszym zwiastunem - wiadomość - 2018-06-13
Dumbo wzbije się w przestworza w marcu przyszłego roku.

Piotr Doroń

Piotr Doroń

Były redaktor niezapomnianego [email protected], gdzie zagnała go fascynacja emulacją i konsolami, recenzent magazynu GB More. Z wykształcenia dziennikarz i politolog. W Gry-Online.pl od 2004 roku – zaczynał od zapowiedzi i recenzji, by po roku dołączyć do newsroomu i tam pozostać już na wieki (z uśmiechem na twarzy). Obecnie szef działu wiadomości, gdzie zarządza zespołem złożonym zarówno ze specjalistów w swoim fachu, jak ambitnych żółtodziobów, chętnych do nauki i pracy na najwyższych obrotach. Miłośnik informacji, gier (długo by wymieniać ulubione gatunki), Internetu, dobrej książki sci-fi i fantasy, nie pogardzi również dopieszczonym serialem lub filmem. Mąż, ojciec trójki dzieci, esteta, zwolennik umiaru w życiu prywatnym.

więcej