Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 13 czerwca 2018, 14:55

autor: Jiker

Aktorski Dumbo z pierwszym zwiastunem

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun aktorskiej adaptacji klasycznej animacji Disneya Dumbo. W filmie Tima Burtona wystąpią m.in. Colin Farrell, Michael Keaton i Danny DeVito.

Doczekaliśmy się pierwszego zwiastuna aktorskiej adaptacji opowieści o Dumbo, słoniu, który potrafił latać. Superprodukcja Disneya, za której reżyserię odpowiada znany z niemal nieograniczonej wyobraźni Tim Burton, trafi do kin w przyszłym roku.

Film ukaże historię Holta Farriera, weterana wojennego, który otrzyma od Maxa Mediciego, właściciela cyrku, zadanie zaopiekowania się nowo narodzonym słonikiem. Zwierzę wzbudza politowanie z powodu swoich olbrzymich uszu i zdecydowanie nie wpływa pozytywnie na kiepską sytuację trupy. Wszystko zmieni się, gdy dzieci Holta odkryją, że słonik, zwany Dumbo, posiadł zdolność latania.

Aktorski Dumbo zadebiutuje na wielkim ekranie 29 marca 2019 roku. W najnowszym filmie Tima Burtona (w dorobku m.in. Sok z żuka, Edward Nożycoręki, Charlie i fabryka czekolady, Alicja w Krainie Czarów) zagrają m.in. Colin Farrell, Michael Keaton, Danny DeVito, Eva Green oraz Alan Arkin. Obraz powstał oczywiście na bazie klasycznej animacji Disneya pod tym samym tytułem z 1941 roku. W przyszłości podobną drogę przejdą opowieści o m.in. Aladynie, Królu Lwie i Mulan.

Dumbo wzbije się w przestworza w marcu przyszłego roku. - Aktorski Dumbo z pierwszym zwiastunem - wiadomość - 2018-06-13
Dumbo wzbije się w przestworza w marcu przyszłego roku.

Ostatnia aktualizacja: 2018-06-13

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.