Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 18 listopada 2013, 19:59

autor: Maciej Jałowiec

Aion - stwórz cosplay i wygraj 1000 Euro oraz udział w sesji fotograficznej!

Wszystkich fanów cosplay’u zapraszamy do najnowszego konkursu cosplay'owego, w którym możecie zawalczyć o nagrody pieniężne oraz udział w profesjonalnej sesji fotograficznej!

Aion - stwórz cosplay i wygraj 1000 Euro oraz udział w sesji fotograficznej! - ilustracja #1

Wszystkich fanów cosplay’u serdecznie zapraszamy do zapoznania się z najnowszym konkursem na GRYOnline.pl! Wraz z firmą Gameforge przygotowaliśmy zabawę, w której możecie zawalczyć o nagrody pieniężne. Zadanie polega na przygotowaniu własnego, zwalającego z nóg stroju inspirowanego grą Aion.

W celu zapoznania się ze szczegółami naszej najnowszej cosplay’owej zabawy, gorąco zachęcamy Was do odwiedzenia oficjalnej strony konkursu: aion.gry-online.pl. Znajdziecie tam wszystkie szczegóły i wymogi dotyczące prac konkursowych. Tutaj natomiast pragniemy nadmienić, że każdy uczestnik musi jak najdokładniej odwzorować kostium istniejący w grze Aion, dokumentując proces wykonywania stroju, jak i gotową pracę serią fotografii. Wykonywanie rozłożystych skrzydeł i damskich pancerzy typowych dla azjatyckich gier MMORPG jest jak najbardziej dozwolone!

W ramach zabawy przygotowaliśmy pieniężną nagrodę główną w wysokości 1000 Euro. Ponadto przyznane zostaną dwa specjalne wyróżnienia po 250 Euro oraz pięć nagród dodatkowych po 100 Euro każda.

Aion to gra z gatunku MMO osadzona w klimatach fantasy, autorstwa firmy NCsoft. Aion przenosi nas do Atrei, świata zamieszkałego przez dwie zwaśnione frakcje i rozdartego potężnym kataklizmem. Naprzeciw sobie stają Elyosi, reprezentujący pozytywne i światłe wartości, oraz Asmodianie, groźni i nieufni wobec wszystkiego i wszystkich. Zgodnie z tradycją gatunku MMO, Aion oferuje system rozwoju postaci, mnóstwo zadań oraz rozbudowany moduł walki, dzięki któremu możemy toczyć bitwy z potworami w pojedynkę lub w grupach graczy.

Czekamy na Wasze prace i życzymy powodzenia w konkursie!