Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 marca 2014, 18:42

autor: Sarge

Age of Wonders III - klasa Teokraty pokazana w niemal 20-minutowym filmie

W sieci pojawił się niemal 20-minutowy film prezentujący klasę Teokraty w grze Age of Wonders III. Produkcja studia Triumph Software zadebiutuje w naszym kraju 31 marca w polskiej kinowej wersji językowej za sprawą firmy Techland.

Studio Triumph Software udostępniło materiał wideo przedstawiający klasę Teokraty (ang. Theocrat) w grze Age of Wonders III. Trwający niemal 20 minut film jest przy okazji szansą na przyjrzenie się rozgrywce w nadchodzącej strategii turowej. Całość została opatrzona komentarzem dewelopera wyjaśniającym wady i zalety prezentowanej postaci. Specjalnością Teokraty jest magia, choć nie dysponuje on zbyt imponującą liczbą ofensywnych zdolności. Będzie potrafił oznaczać przeciwników jako heretyków, a także używać różnych rodzajów nadnaturalnych umiejętności w walce. Teokrata będzie mógł wykorzystać kilka jednostek (Martyr, Evangelist, Exaltet, Shrine of Smiting) oraz zdolności (Mighty Meek, Instant Wrath, Mark of the Heretic, The Great Purge, Armageddon). Wszelkie szczegóły na ich temat znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej.

Age of Wonders to kolejna część znanej serii strategii turowych, której ostatnia odsłona ukazała się na rynku ponad 10 lat temu. Ponownie przeniesiemy się do świata fantasy, w którym kilka ras i ugrupowań walczy o dominację. Produkcja studia Triumph Software zadebiutuje na rynku 31 marca bieżącego roku. W naszym kraju gra ukaże się w polskiej kinowej wersji językowej (napisy) za sprawą firmy Techland.