Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 maja 2014, 08:28

Age of Mythology najlepsze - zaraz po DayZ. Top 10 Steam (4 - 10 maja)

DayZ było w ubiegłym tygodniu najlepiej sprzedającym się tytułem wśród bestsellerów Steama, najpopularniejszej platformy cyfrowej dystrybucji. Tuż za liderem uplasowało się Age of Mythology w wersji rozszerzonej.

Patrząc wstecz, chyba żadna gra w historii Steama nie przebywała tyle w ścislej czołówce listy co DayZ, a wcześniej ArmA II, konieczna do zabawy, kiedy DayZ nie było jeszcze samodzielną produkcją. Pomimo licznej rzeczy naśladowców, to wciąż dla większości graczy pecetowych najważniejszy tego typu tytuł - nawet jeżeli wciąż znajduje się on w fazie alfa.

Na miejscu drugim znalazło się podrasowane, przystające do dzisiejszych wymagań Age of Mythology. Gra została poddana podobnemu zabiegowi jak wcześniej Age of Empires II. Ta świetna seria RTS-ów wciąż ma bardzo wielu fanów nostalgicznie wspominających “tamte dobre czasy”. Choć zapewne o wysokiej jakości tych strategii, wydawanych ówcześnie jak i dzisiaj przez Microsoft, zechcą przekonać się całe rzesze nowych graczy.

Dzięki solidnym wyprzedażom wysoko trafiły także zestawy gier z serii Star Wars i Bioshock. Wciąż nie brakuje także osób, które nie bawiły się jeszcze w pierwsze Dragon Age. Najwyższa pora nadrobić zaległości przed premierą “trójki”.

1.

DayZ

2.

Age of Mythology: Extended Edition

3.

Dark Souls II

4.

Watch Dogs

5.

Star Wars Collection 2014

6.

Bioshock Triple Pack

7.

Dragon Age: Origins - Ultimate Edition

8.

Counter-Strike: Global Offensive

9.

Space Engineers

10.

Kerbal Space Program