Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 lipca 2020, 10:30

autor: AlexB

Age of Empires 3: Definitive Edition - rating wiekowy w Brazylii może sugerować rychłą premierę

Brazylijska agencja Classificaçăo Indicativa przyznała klasyfikację wiekową grze Age of Empires 3: Definitive Edition. Może to sugerować, że premiera odświeżonej wersji strategii z 2005 roku zbliża się wielkimi krokami.

Już od dłuższego czasu miłośnicy Age of Empires, czyli kultowego cyklu strategii czasu rzeczywistego wydawanego przez firmę Microsoft, mogą cieszyć się z odświeżonych wersji jego dwóch pierwszych odsłon. Do kompletu brakuje jeszcze tylko Age of Empires III: Definitive Edition. Choć na początku tego roku wybrane osoby miały już okazję sprawdzić tytuł w ramach beta-testów, wciąż nie otrzymaliśmy informacji, kiedy dokładnie zadebiutuje on na rynku. Niewykluczone jednak, że wydarzenie to zbliża się wielkimi krokami. Sugerować to może fakt, że - jak informuje serwis GeneracionXbox (via XboxEra) - brazylijska agencja Classificaçao Indicativa przyznała mu już klasyfikację wiekową (od 12 lat).

Age of Empires 3: Definitive Edition - rating wiekowy w Brazylii może sugerować rychłą premierę - ilustracja #1
Źródło: GeneracionXbox

Jednak aby oficjalnie poznać dokładną datę premiery Age of Empires III: Definitive Edition, musimy poczekać na jakikolwiek oficjalny komunikat ze strony twórców. Być może Microsoft zaskoczy nas podobnie jak w przypadku Microsoft Flight Simulator i w nadchodzących dniach ogłosi rychły debiut odświeżonej wersji głośnego RTS-a z 2005 roku.

Age of Empires 3: Definitive Edition - rating wiekowy w Brazylii może sugerować rychłą premierę - ilustracja #2
Kiedy Age of Empires III: Definitive Edition będzie miało swoją oficjalną premierę?

Przypominamy, że Age of Empires III: Definitive Edition nie jest jedyną produkcją należącą do popularnego cyklu strategii, która znajduje się obecnie w przygotowaniu. Nad pełnoprawną czwartą odsłoną serii pracuje studio Relic Entertainment. Szczegóły na jej temat znajdziecie tutaj i tutaj.

  1. Oficjalna strona internetowa serii Age of Empires