Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 stycznia 2020, 17:52

autor: Froozyy

Age of Empires 3: Definitive Edition - beta i wstępne wymagania sprzętowe

Dowiedzieliśmy się właśnie, kiedy ruszy zamknięta beta Age of Empires 3: Definitive Edition, czyli odświeżonej wersji klasycznej gry strategicznej z 2005 roku. Przy okazji poznaliśmy orientacyjne wymagania sprzętowe produkcji.

Zamknięta beta Age of Empires III: Definitive Edition rozpocznie się na początku lutego. - Age of Empires 3: Definitive Edition - beta i wstępne wymagania sprzętowe - wiadomość - 2020-01-24
Zamknięta beta Age of Empires III: Definitive Edition rozpocznie się na początku lutego.

Kilka dni temu pojawiły się nowe informacje dotyczące powstającej właśnie odświeżonej wersji trzeciej odsłony klasycznej serii gier strategicznych - Age of Empires III: Definitive Edition. Twórcy przekazali, że zamknięta beta produkcji rozpocznie się na początku lutego i zostanie podzielona na kilka osobnych sesji.

Większa część z nich skupi się na trybie multiplayer, gdzie gracze będą mogli testować, jak radzi sobie produkcja w potyczkach sieciowych. Natomiast kampania dostępna będzie rzadziej oraz dla znacznie mniejszej grupy uczestników bety. Będzie ona oferować tylko z góry narzucone misje. Rozgrywki multiplayer dostępne będą od razu po rozpoczęciu bety, a na tryb dla jednego gracza trzeba będzie poczekać przynajmniej do marca. Twórcy zapewniają również, że będą stale informować fanów o postępie prac podczas trwania testów.

Jeśli jesteście zainteresowani udziałem w becie Age of Empires III: Definitive Edition, to musicie posiadać konto na oficjalnej stronie Age of Empires i upewnić się, że wszystkie ustawienia zostały poprawnie zapisane (w tym najważniejsze – preferowana przez Was platforma w zakładce „Beta Preferences”). Gdy otrzymacie zaproszenie, to pojawi się ono na Waszej elektronicznej skrzynce pocztowej.

Każdy, kto zechce wziąć udział w testach, musi pamiętać również o tym, żeby na komputerze posiadać aktualną wersję narzędzia diagnostycznego DxDiag oraz udostępnić z niego raport, który potwierdzi, że sprzęt spełnia orientacyjne wymogi sprzętowe gry (prezentujemy je poniżej).

Wymagania sprzętowe Age of Empires III: Definitive Edition

  • System operacyjny: Windows 10 64-bit
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Pamięć karty graficznej: 2 GB
  • Zintegrowana karta graficzna (jeśli nie posiadasz innej): HD Graphics 4400 lub lepsza
  • DirectX 11 / Direct3D 11