Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 września 2016, 15:00

autor: Entelarmer

4A Games publikuje obrazki z nowego projektu

Studio 4A Games opublikowało dwa obrazki, mające pochodzić z nowego projektu ukraińskiego studia. Najwyraźniej gra będzie strzelanką, osadzoną w futurystycznym uniwersum.

Od 2014 roku twórcy ze studia 4A Games nie uraczyli nas żadnym nowym projektem i dopiero w lipcu zdradzili, że pracują nad kolejnymi dwiema grami. Doszło do tego zdjęcie z zeszłego tygodnia, wskazujące na powiązanie jednej z tych produkcji z technologią rzeczywistości wirtualnej. Teraz zaś ukraiński deweloper opublikował na Twitterze dwa tajemnicze obrazki, mające pochodzić z nowej gry. Nie zdradzają one zbyt wiele, ale biorąc pod uwagę mocno futurystyczny wygląd kostiumu, nie jest to kolejna odsłona serii Metro, a nieujawniony trzeci projekt, dziejący się w kosmosie i z „nietypowym projektem, budową i pomysłem”. Z drugiej strony wcześniej zapowiadano, że nowe Metro będzie „zupełnie inne od dotychczasowych odsłon serii”, nie można więc wykluczyć, iż obrazki są jednak powiązane właśnie z tą serią. Niemal na pewno będzie to strzelanka, o czym świadczy pistolet na drugiej grafice. Być może twórcy zdecydują się na ujawnienie większej liczby informacji wkrótce, a być może przyjdzie nam poczekać aż do konferencji Oculus Conect 3, odbywającej się od 5 do 7 października.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.