Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 19 stycznia 2021, 14:34

autor: Karol Laska

3. sezon The Boys pokaże najbardziej kontrowersyjną historię z oryginału

Jeżeli za mało Wam kontrowersji i zabawy formą w The Boys, to trochę trudno w to uwierzyć, ale twórcy pracują nad tym, abyście poczuli się jeszcze dziwniej. W związku z tym potwierdzili, że w 3. sezonie będziemy świadkami osobliwej imprezy Herogasm.

Na początku stycznia informowaliśmy, że lada moment rozpoczną się prace produkcyjne nad 3. sezonem szalonego, superbohaterskiego serialu Amazona pod tytułem The Boys. Twórcy nie zamierzają spuszczać z tonu i szykują jeszcze więcej niespodzianek. Jedną z nich podzielił się na Twitterze showrunner dzieła, Eric Kripke. Ujawnił on, że co najmniej jeden z epizodów będzie związany z wydarzeniem o nazwie Herogasm, o które od samego początku prosili fani komiksów.

Nie do końca wiecie, o co chodzi, bo nie orientujecie się w klimatach komiksowych? Spokojnie, już tłumaczymy, co trzeba. Herogasm to coroczna impreza o charakterze seksualnym, w której bierze udział wielu superbohaterów pod przykrywką ratowania świata. Nie musimy nawet tutaj za wiele spoilować, bo raczej domyślacie się, że jeżeli połączyć dziką orgię i The Boys, to otrzymacie mieszankę iście wybuchową.

Herogasm stało się już pewnego rodzaju komiksową tradycją, ilustrowaną najczęściej przez Gartha Ennisa w komiksach z serii The Boys: Herogasm. Internauci spodziewają się, że sceny w serialu będą jeszcze bardziej dosadne niż komiksowe panele, bo jak dotąd twórcy raczej się nie ograniczali i szli na całość. Mamy więc wrażenie, że nie musimy się martwić o utrzymanie odpowiedniej jakości przez 3. sezon.

Kolejna część The Boys miała pojawić się w lipcu 2021 roku, ale pandemia koronawirusa uniemożliwia ustalenie dokładnej daty premiery serialu.