Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 19 kwietnia 2022, 10:50

autor: Adrian Werner

3 miesiące PC Game Pass za darmo w promocji dla nowych użytkowników

Ruszyła godna zainteresowania promocja PC Game Pass, która pozwala przez trzy miesiące korzystać z usługi za darmo.

Firma Microsoft zorganizowała ciekawą promocję, która pozwala za darmo przez trzy miesiące korzystać z abonamentu PC Game Pass.

Promocja PC Game Pass – najważniejsze informacje

Oferta jest atrakcyjna, ale nie wszyscy mogą z niej skorzystać. Oto, co powinniście o niej wiedzieć.

  1. Promocja przeznaczona jest tylko dla nowych użytkowników, więc ci dotychczasowi muszą obejść się smakiem.
  2. Promocja obejmuje tylko te osoby, które do końca lutego tego roku zagrały w Halo Infinite, Forza Horizon 5 lub Age of Empires IV (np. kupiły jedną z tych gier lub też zagrały w darmowym multiplayer Halo).
  3. Oferta dotyczy tylko usługi PC Game Pass, a wymogiem skorzystania z niej jest zagranie w pecetowe wydanie jednej z wyżej wymienionych gier.
  4. Jeśli graliście wyłącznie w tryb sieciowy Halo Infinite, który jest pozycją free-to-play, to również kwalifikujecie się do promocji.

Warto dodać, że skorzystanie z promocji wymaga podania danych z karty kredytowej, z której abonament za pierwszy miesiąc po upływie darmowego okresu zostanie ściągnięty automatycznie. Jeśli nie chcecie kontynuować zabawy, to wyłączcie subskrypcję przed tym terminem.

PC Game Pass oferuje dostęp do ponad setki wysokiej jakości gier. W tym miesiącu biblioteka produkcji dostępnych dla użytkowników powiększyła się m.in. o Chinatown Detective Agency, Life is Strange: True Colors ora Panzer Corps 2.

  1. Strona promocji

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.