Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 kwietnia 2022, 10:51

autor: Adam Adamczyk

WoW Dragonflight z datą premiery; wyciek zdradza nową rasę i szczegóły dodatku

Przeciek zdradza datę premiery dodatku Dragonflight. Leaker informuje także o zawartości, jaka ma trafić do gry.

Dodatek WoW: Dragonflight został oficjalnie zapowiedziany. Po szczegóły i zwiastun zapraszam tutaj.

O tym, że nadchodzi nowy dodatek do gry World of Warcraft, wiemy od początku kwietnia. Do tej pory znany był jedynie jego tytuł, lecz dziś za sprawą przecieków dowiedzieliśmy więcej na temat zawartości, która ma pojawić się w rozszerzeniu.

Zawartość w dodatku WoW Dragonflight

Autorem leaków jest użytkownik o pseudonimie „Scaleface”. Zdarzało mu się już przekazywać podobne informacje, które nastepnie znajdowały pokrycie w rzeczywistości. Oto kilka nowości, które jego zdaniem pojawią się w World of Warcraft: Dragonfight:

  • Zostanie wprowadzona nowa grywalna humanoidalna rasa smoków o nazwie „Dracthyr”. Na początku będzie ona neutralna, podobnie jak Pandareni.
  • Dodana ma być nowa klasa o nazwie „Evoker”.
  • Powrócą klasyczne drzewka talentów, lecz z dwiema kolumnami zamiast trzech.

WoW Dragonflight – kiedy premiera

Według wstępnych informacji dodatek pod tytułem Dragonflight zadebiutuje w listopadzie 2022 roku.

To póki co wszystkie informacje, jakie znalazły się w przeciekach. Na ich potwierdzenie będziemy musieli zaczekać do momentu oficjalnej zapowiedzi ze strony twórców. Ogłoszenie nastąpi dziś o 18:00.

  1. Wyciekł tytuł kolejnego dodatku do World of Warcraft

Adam Adamczyk

Adam Adamczyk

Pisaniem zajmuję się zawodowo od 2013 roku i przez większość tego czasu współpracowałem z największymi sklepami muzycznymi w Polsce, tworząc artykuły związane z instrumentami i ogólnie pojętym udźwiękowieniem. Grami komputerowymi interesuję się od dziecka, dlatego z czasem postanowiłem połączyć jedną z moich pasji z pracą. Tak w 2021 roku udało mi się dołączyć do Gry-Online.pl, gdzie poza tematyką gamingową zajmuję się także informacjami stricte techowymi. Poza pracą interesuję się grą na gitarze, komponowaniem muzyki i sportami siłowymi.

więcej