Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 21 lipca 2014, 15:32

autor: Góral

3 ebooki dla graczy MMO w ofercie sklepu.gry-online.pl

W Sklepie Gry-OnLine pojawiły się trzy nowe książkowe pozycje, dedykowane fanom gier MMO. Ich autor, Adam „Nextplease” Klinger, opisuje metody szybkiego levelowania postaci, zdradza sekrety trybów PvP oraz opowiada o tym, jak można zarabiać podczas zabawy.

3 ebooki dla graczy MMO w ofercie sklepu.gry-online.pl - ilustracja #1

W ofercie Sklepu Gry-OnLine pojawiły się trzy ebooki dedykowane fanom gier MMO, napisane przez Adama „Nextplease” Klingera. Pierwszy z nich, Jak zarabiać grając, to poradnik dla osób, które chcą zarabiać pieniądze na graniu. Autor opisuje w nim metody umożliwiające zdobycie wirtualnego bogactwa, pozwalającego rozpocząć biznes biznes handlem walut w takich grach, jak World of Warcraft, Star Wars: The Old Republic, The Elder Scrolls Online, WildStar, Guild Wars, Guild Wars 2, Lineage 2 czy też Lord of The Rings.

3 ebooki dla graczy MMO w ofercie sklepu.gry-online.pl - ilustracja #2

Kolejną nową pozycją jest Jak zostać mistrzem PVP. Tym razem poradnik skupia się na ujawnieniu sekretów trybów PvP w najpopularniejszych grach MMO. Autor opisuje m.in. zasady wzmacniania postaci, skutecznego wykorzystywania umiejętności bohaterów i odkrywa triki wykorzystywane jedynie przez ułamek osób.

3 ebooki dla graczy MMO w ofercie sklepu.gry-online.pl - ilustracja #3

Ostatnim ebookiem jest Jak levelować błyskawicznie, który, jak sama nazwa wskazuje, zdradza tajniki szybkiego levelowania postaci. Opisane metody pozwalają na czterokrotne przyspieszenie tego mozolnego procesu, co pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu. Poradnik, tak jak dwa wcześniejsze, dedykowany jest fanom takich gier, jak World of Warcraft, Star Wars The Old Republic, The Elder Scrolls Online, WildStar, Guild Wars, Guild Wars 2, Lineage 2, Lord of The Rings Online, AION, TERA, METIN i innych.