Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 22 grudnia 2020, 18:17

autor: Karol Laska

2. sezon Wiedźmina rozpoczyna krwawa scena

W sieci udostępnione zostały pierwsze 2 strony scenariusza 2. sezonu netflixowego Wiedźmina. Zapowiadają bardzo mocny i mroczny start z udziałem Geralta.

Dobry film zawsze zaczyna się od trzęsienia ziemi – tak przynajmniej uważał Alfred Hitchcock. Radę tę wzięli sobie do serca twórcy serialu Wiedźmin, a przynajmniej to wynika z udostępnionego w mediach społecznościowych Netflixa fragmentu scenariusza 2. sezonu.

Pierwsza scena rozgrywa się nocą na szlaku i bierze w niej udział Geralt wraz z rodziną handlarzy, która zostaje rozszarpana przez tajemnicze monstrum. Nasz tytułowy łowca potworów będzie więc musiał już na samym starcie zmierzyć się z nie lada przeciwnikiem. Dokładny opis wydarzeń znajdziecie poniżej:

Fragment scenariusz nr 1. Źródło: NetflixPL, Twitter - 2. sezon Wiedźmina rozpoczyna krwawa scena - wiadomość - 2020-12-22
Fragment scenariusz nr 1. Źródło: NetflixPL, Twitter
Fragment scenariusz nr 2. Źródło: NetflixPL, Twitter - 2. sezon Wiedźmina rozpoczyna krwawa scena - wiadomość - 2020-12-22
Fragment scenariusz nr 2. Źródło: NetflixPL, Twitter

Kolejny sezon Wiedźmina obejrzymy najpewniej w drugiej połowie 2021 roku, jeżeli nie dojdzie do żadnych poważniejszych opóźnień. W rolach głównych ponownie zobaczymy Henry’ego Cavilla, Anyę Chalotrę oraz Freyę Allan.