filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 15 maja 2024, 18:23

2. sezon The Last of Us od HBO na pierwszych kadrach. Pedro Pascal i Bella Ramsey wracają jako Joel i Ellie

Ujawniono pierwsze kadry z drugiego sezonu The Last of Us. Tak Joel i Ellie prezentują się w nowych odcinkach serialu HBO.

Źródło fot. The Last of Us, Craig Mazin i Neil Druckmann, HBO, 2023
i

Serial The Last of Us w ubiegłym roku podbił HBO Max, okazując się naprawdę dobrą ekranizacją popularnej gry. Dzięki sukcesowi, jaki odniosła pierwsza seria, produkcja otrzymała drugi sezon, który w przyszłości trafi do streamingu. Niestety, ta przyszłość jest dość odległa, ponieważ premiera drugiego sezonu The Last of Us jest planowana na 2025 rok i wcale nie musi nastąpić na jego początku.

Aby nieco osłodzić widzom spory czas oczekiwania, twórcy dziś podzielili się kadrami z nadchodzących odcinków, na których zaprezentowano głównych bohaterów, Joela i Ellie. Na zdjęciu z postacią graną przez Pedra Pascala widać, że nieco się on postarzał od czasu, gdy widzieliśmy go ostatni raz.

Poniżej możecie obejrzeć wspomniane kadry.

The Last of Us, Craig Mazin i Neil Druckmann, HBO, 2023
The Last of Us, Craig Mazin i Neil Druckmann, HBO, 2023
The Last of Us, Craig Mazin i Neil Druckmann, HBO, 2023
The Last of Us, Craig Mazin i Neil Druckmann, HBO, 2023

W drugim sezonie The Last of Us powrócą oczywiście Pascal i Ramsey, a poza nimi też Gabriel Luna i Rutina Wesley. Nie zabraknie też nowych twarzy, ponieważ do obsady w nowych odcinkach dołączyli Kaitlyn Dever jako Abby, Isabela Merced jako Dina, Young Mazino jako Jesse, Ariela Barer jako Mel, Tati Gabrielle jako Nora, Spencer Lord jako Owen oraz Danny Ramirez jako Manny. Gościnnie wystąpi także Catherine O’Hara.

Showrunnerami serialu wciąż są Craig Mazin i Neil Druckmann. Zaś w gronie producentów wykonawczych znajdują się Carolyn Strauss, Jacqueline Lesko, Cecil O’Connor, Asad Qizilbash, Carter Swan i Evan Wells.

I oczywiście drugi sezon serialu The Last of Us będzie ekranizacją gry The Last of Us: Part II, która wyszła w 2020 roku.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Edyta Jastrzębska

Edyta Jastrzębska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa. W GRYOnline.pl zaczynała jako jeden z newsmanów w dziale filmowym, obecnie dogląda newsroomu filmowego, gdzie zajmuje się również korektą. Świetnie odnajduje się w tematyce filmowo-serialowej zarówno tej osadzonej w rzeczywistości, jak i w fantastyce. Na bieżąco śledzi branżowe trendy, jednak w wolnym czasie najchętniej sięga po tytuły mniej znane. Z popularnymi zaś ma skomplikowaną relację, przez co do wielu przekonuje się dopiero, gdy szum wokół nich ucichnie. Wieczory uwielbia spędzać nie tylko przy filmach, serialach, książkach oraz grach wideo, ale też przy RPG-ach tekstowych, w których siedzi od kilkunastu lat.

więcej