Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 lipca 2022, 12:02

autor: Adrian Werner

15,80 zł za jeden z najlepszych shooterów ostatnich lat, promocja PS Store

W PS Store pojawiła się wyjątkowo atrakcyjna promocja. Za niecałe 16 złotych możecie zakupić jeden z najlepszych shooterów ostatnich lat.

Jeśli jesteście posiadaczami PlayStation 4/5 i fanami pierwszoosobowych strzelanek, to w PS Store pojawiła się promocja, która powinna Was zainteresować. Za zaledwie 15,80 złotych możecie zakupić grę Titanfall 2, czyli jednego z najlepszych FPS-ów, jakie kiedykolwiek trafiły na PlayStation 4.

Podobnie jak część pierwsza, gra oferuje wyśmienity multiplayer, który dodatkowo cechuje się unikalnym charakterem dzięki obecności mechów oraz dużej mobilności pilotów. Dodatkowo, w przeciwieństwie do poprzedniej części serii, Titanfall 2 posiada także doskonałą kampanię dla pojedynczego gracza.

Gra zadebiutowała 28 października 2016 roku na PlayStation 4, Xboksie One oraz PC. Produkcja otrzymała bardzo dobre recenzje (średnia ocen wersji na PS4 wynosi 89% według serwisu Metacritic), ale nie osiągnęła sukcesu finansowego, na jaki zasługiwała, co głównie spowodowane było tym, że tydzień wcześniej do sprzedaży trafił Battlefield 1, a tydzień po premierze Titanfalla 2 na rynek trafiło Call of Duty: Infinite Warfare.

Wciśnięta między tych dwóch, nomen omen, tytanów gatunku, gra studia Respawn Entertainment nie miała szans w pełni rozwinąć skrzydeł.

Oferta ważna jest do 18 sierpnia. Później cena gry wróci do standardowego poziomu, czyli 79 złotych.

  1. Promocja Titanfall 2 w PlayStation Store
  2. Recenzja gry Titanfall 2 – Mój przyjaciel tytan