Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 listopada 2014, 11:04

autor: Góral

11 listopada poznamy najlepszą polską drużynę w League of Legends

Firma Riot Games poinformowała, że 11 listopada w Sali Ziemi Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się finał Pucharu Polski League of Legends, w którym o 6 tys. euro zmierzą się ekipy TEAM ROCK PP i Kolejny Cios.

W finale Pucharu Polski League of Legends zmierzą się drużyny TEAM ROCK PP i Kolejny Cios. - Finał Pucharu Polski League of Legends odbędzie się 11 listopada - wiadomość - 2014-11-06
W finale Pucharu Polski League of Legends zmierzą się drużyny TEAM ROCK PP i Kolejny Cios.
Finał Pucharu Polski League of Legends:
  • Odbędzie się 11 listopada w Sali Ziemi Międzynarodowych Targów Poznańskich
  • Zmierzą się w nim drużyny TEAM ROCK PP i Kolejny Cios
  • Na fanów czekać ma wiele atrakcji i zabaw z nagrodami

Studio Riot Games poinformowało w przesłanej wiadomości prasowej, że 11 listopada w Sali Ziemi Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się finał Pucharu Polski League of Legends, komentowany przez Michała „Avahira” Kudlińskiego oraz Dominika „NeroIntegrate’a” Dąbrowskiego. Zmierzą się w nim ekipy TEAM ROCK PP i Kolejny Cios, wyłonione z potyczek 849 drużyn z całego kraju. Zespoły staną do walki o tytuł Mistrzów Polski League of Legends oraz 6 000 euro (około 25 tys. zł).

Finał rozpocznie się o godzinie 13:00 i potrwa do 20:00, a bilety (zostało około 1000 wolnych miejsc) można kupować w tym miejscu. Na fanów produkcji, którzy przybędą na to wydarzenie, czekać ma sporo atrakcji, w tym rozmaite konkursy i zabawy z nagrodami, czy też możliwość spotkania się z ekipą Riot Games. Dodatkowo każdy posiadacz biletu otrzyma czapkę Teemo i dwie skórki (Riot Kayle oraz Arcade Miss Fortune).

Wszystkie pozostałe informacje znajdziecie na oficjalnej stronie gry League of Legends.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.