Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Darkspore

Wieści ze świata (Far Cry Primal, Darkspore, Assassin’s Creed: Syndicate) 24/2/2016

AM, 24 lutego 2016, 14:15

Dziś piszemy o premierowej aktualizacji gry Far Cry Primal, bliskim końcu Darkspore oraz patchu 1.4 do Assassin’s Creed: Syndicate. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (SimCity, Darkspore) 1/7/13

Sarge, 1 lipca 2013, 12:00

Dziś piszemy m.in. o nowym dodatku DLC do najnowszej odsłony SimCity, a także zaprzestaniu wsparcia udzielanego przez twórców gry Darkspore. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Dragon Age II i Crysis 2 w tańszych seriach. Audiobook powieści Dragon Age: Rozłam

Sarge, 27 stycznia 2012, 12:30

Dragon Age II, Dead Space 2 oraz Crysis 2 to jedne z gier, które trafiły do tańszych serii firmy Electronic Arts. Polski dystrybutor z tej okazji udostępnił audiobook pierwszego rozdziału powieści Dragon Age: Rozłam.

Wieści ze świata (Deus Ex: Bunt Ludzkości, Assassin's Creed: Revelations, Bourne) 17/05/11

Jiker, 17 maja 2011, 13:48

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o facebookowej promocji Buntu Ludzkości, nowych grach na Kinecta, filmie ze skasowanych przygód Jasona Bourne’a, ekipie pracujące nad AC: Revelations, a także wynikach finansowych NCsoft. Zapraszamy do lektury.

Darkspore debiutuje w Polsce i Europie

sathorn, 28 kwietnia 2011, 11:41

Darkspore - hack’n’slash wykorzystujący wiele unikalnych rozwiązań znanych ze Spore debiutuje dziś w Polsce i Europie. Premiera ma miejsce niemal miesiąc później niż pierwotnie zakładano, bo autorzy chcieli zawrzeć w grze poprawki i sugestie fanów, o jakie zabiegali oni podczas beta testów.

Ruszyła otwarta beta gry Darkspore

Kono, 13 kwietnia 2011, 20:07

Mamy dobrą wiadomość dla osób, które chcą jeszcze przed premierą wypróbować najnowszą grę studia Maxis, czyli Darkspore. Wczoraj rozpoczęły się otwarte dla wszystkich testy beta tego tytułu i potrwają do 22 kwietnia.

Ruszyła otwarta beta Darkspore

Adrian Werner, 29 marca 2011, 09:08

Mamy dobre wieści dla miłośników zręcznościowych RPG-ów. Na serwisie Steam wystartowała bowiem otwarta beta gry Darkspore.

Premiera Darkspore jednak w kwietniu

Adrian Werner, 19 marca 2011, 12:53

Wczoraj pisaliśmy o plotkach sugerujących, że premiera Darkspore przełożona została na maj. Teraz Electronic Arts oficjalnie potwierdziło, że gra faktycznie zaliczy poślizg, ale na szczęście nie będzie on tak duży jak sugerowały wczorajsze doniesienia.

Premiera Darkspore dopiero w maju?

Sarge, 18 marca 2011, 11:20

Gdy dwa miesiące temu potwierdzano datę premiery gry Darkspore, wydawało się, że już nic nie jest w stanie jej opóźnić. Wszystko wskazuje jednak na to, że niedługo możemy spodziewać się takiej informacji.

Darkspore będzie wymagać stałego połączenia z Internetem

Kono, 14 marca 2011, 10:01

Wygląda na to, że Darkspore – produkt firmy Maxis (The Sims, Sim City, Spore) – będzie wymagać stałego połączenia z globalną siecią. O ile w przypadku trybu wieloosobowego jest to całkowicie zrozumiałe, to już obowiązek „bycia online” w trakcie zabawy w trybach dla pojedynczego gracza wzbudza – jak zawsze zresztą – pewne kontrowersje.

Kolejny weekend z Darkspore – mamy dla Was 500 kodów do bety

Hed, 3 marca 2011, 12:55

Walka z hordami potworów i kreowanie własnego bohatera to doskonałe zajęcie na weekend. Co powiecie na kolejną przygodę z grą Darkspore? Mamy dla Was aż 500 kluczy do kolejnej fazy bety, która rozpocznie się w najbliższą sobotę i zakończy się w poniedziałek. Dzięki temu macie okazję przetestować przedpremierowo ciekawie zapowiadającą się produkcję.

Sprawdź w akcji Darkspore – rozdajemy klucze do betatestów!

Hed, 24 lutego 2011, 11:06

Darkspore to nowa propozycja firmy Electronic Arts dla graczy, którzy lubią walczyć z hordami potworów i jednocześnie kreować własnego bohatera. W najbliższy weekend odbędą się kolejne testy produkcji – dla wszystkich zainteresowanych mamy 200 kodów umożliwiających wzięcie w nich udziału.

Wieści ze świata (Painkiller, APB, Star Wars) 16/02/11

Jiker, 16 lutego 2011, 13:57

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o wydłużeniu umowy EA z NFL, nowym DLC do R.U.S.E., dacie premiery Painkiller: Redemption, beta testach Darkspore i APB, a także wynikach finansowych Atari. Zapraszamy do lektury.

Znamy europejską datę premiery Darkspore

Jiker, 19 stycznia 2011, 09:17

Na łamach oficjalnego forum dyskusyjnego firmy Electronic Arts ujawniona została data premiery futurystycznej action/RPG o tytule Darkspore. Najnowsze dzieło studia Maxis, w którym przejmiemy kontrolę nad drużyną złożoną z potężnych kosmitów i ocalimy świat przed pradawnym złem, ukaże się na europejskim rynku 1 kwietnia 2011 roku.

Wieści ze świata (Darkspore, Rock Band 3, Tron Evolution) 8/11/10

Jiker, 8 listopada 2010, 11:10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o przyszłości APB, demie Rock Band 3, zwiastunie pięknego Infinity Blade na iPhone 4, a także bonusach do Darkspore. Zapraszamy do lektury.

Ruszyły zapisy na beta testy Darkspore oraz Gods and Heroes

Adrian Werner, 4 listopada 2010, 08:48

Mamy dobre wieści dla fanów gier roleplaying. Ruszyły bowiem zapisy na beta testy dwóch nadchodzących produkcji z tego gatunku - Darkspore oraz Gods and Heroes.

Wieści ze świata (StarCraft II, Darkspore, Team Fortress 2) 26/08/10

Jiker, 26 sierpnia 2010, 13:42

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o prezentach dla uczestników Blizzcon 2010, specjalnym serwisie dla fanów Darkspore, końcu The Chronicles of Spellborn, a także nowej grze PopCap Games. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Demon's Souls, Legacy of Kain, Darkspore) 27/07/10

Jiker, 27 lipca 2010, 12:44

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o alfa testach Natural Selection 2, NBA Jam w wersjach na Xboksa 360 i PlayStation 3, współpracy Maxis z BioWare, wyłączeniu serwerów gry Demon’s Souls, a także materiałach graficznych ze skasowanej odsłony cyklu Legacy of Kain. Zapraszamy do lektury.

Wysyp informacji o Darkspore

Adrian Werner, 21 lipca 2010, 10:39

Wypuszczone przed dwoma laty Spore okazało się wartościową pozycją, ale nie da się ukryć, że gra nie spełniła do końca wszystkich pokładanych w niej nadziei. Teraz twórcy podejmują kolejną próbę zdobycia uznania graczy. Tym razem ich orężem będzie produkcja RPG w stylu Diablo.