Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Lionheart: Wyprawy Krzyżowe

Dwa dodatki do Lionheart: Kings' Crusade i zmiana tytułu gry

Sarge, 10 stycznia 2011, 10:05

Rzadko się zdarza, by gra mająca już za sobą swoją premierę zmieniała jeszcze tytuł. Tak się dzieje w przypadku Lionheart: Kings’ Crusade – strategii czasu rzeczywistego wydanej pod koniec zeszłego roku.

Wieści ze świata (Mass Effect 2, World of Tanks, Super Meat Boy) 24/11/10

Jiker, 24 listopada 2010, 14:10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o DLC do Lionheart: Kings’ Crusade, polskiej wersji serwisu internetowego World of Tanks, rychłym końcu Stargate Resistance, a także kolejnych statystykach z Mass Effect 2. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Call of Duty: Black Ops, StarCraft II, MAG) 1/10/10

Jiker, 1 października 2010, 12:42

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o Osiągnięciach i Trofeach w Call of Duty: Black Ops, potężnej aktualizacji MAG, blokowaniu kont w StarCraft II, a także ukończeniu prac nad Lionheart: Kings’ Crusade. Zapraszamy do lektury.

Paradox Interactive pokaże nowe gry na gamescomie

Sarge, 5 sierpnia 2010, 13:34

Firma Paradox Interactive ujawniła, jakie gry zaprezentuje na sierpniowych targach gamescom w Kolonii. Lista potwierdzonych tytułów liczy sobie tylko cztery pozycje, ale już teraz zastrzeżono, że pokazane zostaną także niezapowiedziane dotychczas produkcje.

Wieści ze świata (StarCraft II, Blur, Lionheart: Kings' Crusade) 24/05/10

Jiker, 24 maja 2010, 12:45

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o premierach Commander: Conquest of the Americas i Lionheart: Kings’ Crusade, nowym patchu do bety StarCraft II, a także współpracy wyścigowego Blur z portalem Facebook. Zapraszamy do lektury.

Sword of the Stars II oraz inne nowe gry Paradox Interactive

Adrian Werner, 23 stycznia 2010, 09:05

Pisaliśmy już o Paradox Interactive Convention 2010, czyli imprezie zorganizowanej przez znanego głównie ze skomplikowanych gier strategicznych szwedzkiego wydawcę. Zlot dobiegł już końca, przynosząc nam masę ciekawych wieści. Wśród nich znalazły się także informacje o nowych tytułach, jakie Paradox ma obecnie w produkcji.

Nadchodzi Lionheart: Kings' Crusade - nowa strategia twórców King Arthur

Adrian Werner, 3 grudnia 2009, 08:45

Ekipa Neocore Games ledwo co ukończyła prace nad Królem Arturem (który jutro zadebiutuje na naszym rynku), a już ogłoszono Lionheart: Kings' Crusade - następną grę tego studia.