Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Ninja Blade

Ninja Blade trafi na PC

Jiker, 25 czerwca 2009, 11:30

Ninja Blade – produkcja firmy FromSoftware stanowiąca alternatywę dla serii Devil May Cry i Ninja Gaiden – była dotąd tytułem ekskluzywnym, dostępnym wyłącznie na konsolę Xbox 360. Z informacji rosyjskiego wydawcy Noviy Disk wynika jednak, że jesienią bieżącego roku dzieło zostanie wydane również na PC.

Premiery gier w Polsce (30 marca - 5 kwietnia)

Vercetti, 6 kwietnia 2009, 08:47

Po wysypie gier, jaki dystrybutorzy zafundowali nam w poprzednim zestawieniu, nadszedł nieco chudszy tydzień. Na przełomie marca i kwietnia liczba nowości w polskich sklepach nie przekroczyła magicznej bariery dziesięciu tytułów. Jednak nie ma chyba nad czym rozpaczać, skoro do sprzedaży trafił m.in. długo oczekiwany Ninja Blade oraz dwie produkcje z nazwiskiem Toma Clancy’ego w tytule.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (11 marca 2009)

Jiker, 11 marca 2009, 13:10

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: DLC F.E.A.R. 2: Project Origin, przedłużona promocja Unreal Tournament III, łatki do Empire: Total War i Dawn of War II, wersja demonstracyjna Ninja Blade, kolejna gra Insomniac Games tylko na PlayStation 3, Atomic Games wraca do gry i inne. Zapraszamy do lektury.

Ninja Blade dopiero w kwietniu

Jiker, 27 lutego 2009, 11:44

Z informacji udostępnionych przez FromSoftware wynika, że developing gry Ninja Blade, tytułu ekskluzywnego dla konsoli Xbox 360, został ukończony. Firma, wspólnie z wydawcą, koncernem Microsoft, ustaliła również oficjalną datę premiery dzieła na amerykańskim oraz europejskim rynku.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (15 grudnia 2008)

Jiker, 15 grudnia 2008, 11:01

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: darmowe Peggle Extreme, album Ten zespołu Pearl Jam już niedługo w Rock Band, powrót Pirates of the Burning Sea, dodatkowe mapy do Gears of War 2 i inne. Zapraszamy do lektury.

Ninja Blade nadejdzie w przyszłym roku

Filip „fsm” Grabski, 28 listopada 2008, 11:45

Tytuł ten pojawił się przed wakacjami jako jeden z dwóch tajemniczych projektów anonsowanych przez Microsoft. We wrześniu jego istnienie zostało oficjalnie potwierdzone – konkurencja dla serii Ninja Gaiden jest tworzona od ponad trzech lat.

Ninja Blade oficjalnie zapowiedziane

Ramsik, 2 września 2008, 08:57

Plotki o nowej grze na konsolę Xbox 360 pojawiły się już w maju, kiedy to na stronie prasowej Microsoftu zagościła pewna lista, zawierająca kilka tytułów, wśród których znajdowały się tajemnicze wówczas Lips oraz Ninja Blade. Pierwsza produkcja została oficjalnie zapowiedziana podczas targów E3, natomiast na jakiekolwiek informacje o tej drugiej musieliśmy czekać aż do teraz.

Ninja Blade oraz Lips – nowe marki od Microsoftu?

Marcin Łukański, 13 maja 2008, 13:42

Microsoft ma wyraźne problemy z gwałtownym „wyciekiem” informacji przed dzisiejszą konferencją. Najpierw pojawiły się wyczekiwane od miesięcy screeny z Banjo Kazzoie, potem zdjęcia z sequela Viva Pinaty, a teraz możemy zaznajomić się z plotkami dotyczącymi – rzekomo – dwóch nowych gier: Ninja Blade oraz Lips.