Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat SOCOM: Confrontation

Gran Turismo 5, Resistance i inne gry na PlayStation 3 stracą wsparcie sieciowe w 2014 roku

Draug, 27 grudnia 2013, 10:04

Firma Sony ujawniła listę gier na PlayStation 3, które do połowy przyszłego roku stracą wsparcie dla funkcji sieciowych. Będą to Gran Turismo 5 i MAG oraz serie Resistance i SOCOM.

Twórcy SOCOM-a pracują nad sieciową odsłoną cyklu Resident Evil?

Jiker, 2 listopada 2010, 08:02

Z nieoficjalnych informacji ujawnionych przez serwis Kotaku wynika, że firma Capcom zleciła zewnętrznemu zespołowi deweloperskiemu opracowanie nowej, sieciowej odsłony cyklu Resident Evil. Kolejną ekipą, która została w ten sposób wyróżniona przez Japończyków jest rzekomo kanadyjskie studio Slant Six Games.

Wieści ze świata (Splinter Cell: Conviction, Wings of Prey, MGS: Peace Walker) 8/04/10

Jiker, 8 kwietnia 2010, 12:40

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o premierze dema Supreme Commander 2 na X360, przenosinach producenta serii Battlefield, nowych elementach Metal Gear Solid: Peace Walker, debiucie Future Wars i pierwszego dodatku do Wings of Prey, a także zwolnieniach w Slant Six. Zapraszamy do lektury.

Nadchodzi SOCOM 4

Adrian Werner, 5 marca 2010, 09:05

SOCOM, czyli jedna z najpopularniejszych serii sieciowych strzelanin na konsole z rodziny PlayStation doczeka się jeszcze w tym roku kontynuacji. Na oficjalnym blogu, Jeremy Dunham z Zipper Interactive ujawnił, że trwają prace nad SOCOM 4.

Wieści ze świata (BioShock 2, Heavy Rain, LocoRoco) 19/10/09

Jiker, 19 października 2009, 11:55

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: data premiery LocoRoco Midnight Carnival i Star Wars Battlefront: Elite Squadron, plotki o nowej grze z Mario, zapowiedź kolejnego dodatku do SOCOM: Confrontation i inne. Zapraszamy do lektury.

Czy czwarta odsłona cyklu SOCOM już powstaje?

Jiker, 6 lipca 2009, 10:31

Cykl SOCOM ma swoich wiernych fanów. Siła serii leży przede wszystkim w umiejętnym określeniu środka pomiędzy taktyczną a typowo rozrywkową strzelaniną. Chwalona jest także intuicyjność rozgrywki i przyjazny interfejs użytkownika. Czy podobnie będzie w przypadku SOCOM 4: U.S. Navy Seals na PlayStation 3, której rozpoczęcie produkcji sugeruje serwis internetowy firmy PCB Productions?

Wieści ze świata (Dawn of War II, StarCraft II, Quake III Arena) 2/07/09

Jiker, 2 lipca 2009, 13:50

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: God Eater od Namco Bandai, opóźnienie beta-testów aktualizacji Dawn of War II, premiera Kodu, nowe rozszerzenia do EVE Online, brytyjska cena DJ Hero, zapowiedź DLC do SOCOM: Confrontation i inne. Zapraszamy do lektury.

Premiery gier w Polsce (16-22 marca)

Vercetti, 23 marca 2009, 08:56

Koniec zimy (przynajmniej tej kalendarzowej) przyniósł nam wysyp gier na rozmaite platformy, i to nie tylko wśród tytułów premierowych, ale również w segmencie reedycji.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (10 lutego 2009)

Jiker, 10 lutego 2009, 10:10

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: pierwszy dodatek do Sins of a Solar Empire opóźniony, Just Cause 2 dopiero w trzecim kwartale 2009 roku, Splatterhouse w rękach autorów Afro Samurai, data europejskiej premiery SOCOM Confrontation, pre-order Street Fighter IV w Sklepie Gry-OnLine i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (9 stycznia 2009)

Jiker, 9 stycznia 2009, 11:45

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomość. Dzisiaj w menu: wybierz projekt jednostki Dark Templar, kolejny dodatek do Tom Clancy’s EndWar, demonstracja Skate 2, Brutal Legend z trybem wieloosobowym, przyszłe premiery na PS Store i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (10 grudnia 2008)

Jiker, 10 grudnia 2008, 11:59

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: sklep dla miłośników EverQuesta, dodatek do Bounty Bay Online, remake Giana Sisters na NDS-a, Dragon Quest X tylko na Wii, trzecia część Gears of War w produkcji i inne. Życzymy miłej lektury.

Europejska premiera SOCOM: Confrontation opóźniona

Hed, 28 listopada 2008, 09:07

Chociaż europejskiej premiery kolejnej odsłony SOCOM spodziewaliśmy się w czwartym kwartale tego roku, to raczej nie zobaczymy gry na półkach sklepowych przed końcem roku 2008. Tak przynajmniej wynika z doniesień serwisu Eurogamer, który powołując się na informacje pochodzące od samej firmy Sony podał, że data wydania oczekiwanego dzieła na Starym Kontynencie została przesunięta.

Kilka słów o projektach Sony

Elrond, 2 listopada 2008, 12:04

Redaktorzy serwisu Ripten twierdzą, iż od wiarygodnego źródła blisko związanego z firmą Sony, uzyskali nowe informacje na temat m.in. Infamous, SOCOM: Confrontation oraz Resistance na PSP. Rzućmy więc okiem na to, jakie rewelacje bądź też rewolucje ujawniono.

Premiera SOCOM: Confrontation

vampire, 15 października 2008, 12:25

Dzisiaj w końcu najnowsza odsłona serii taktycznych shooterów od początku związanych z konsolami Sony - SOCOM: Confrontation - trafiła do sklepów i usługi PlayStation Store, przynajmniej w Stanach Zjednoczonych. Cena, jaką Amerykanie muszą zapłacić jest taka sama dla wersji elektronicznej i pudełkowej, czyli 39,99 USD (około 102 zł).

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (2 września 2008)

Jiker, 2 września 2008, 10:06

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: europejska wersja serwisu Warhammer: Battle March już w sieci, problemy Majesco, o nowych grach tajwańskiego Seed Studio, opóźniono beta-testy nowego Socoma, będzie kolejny Gauntlet, remake Pipe Manii w fazie złota. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (3 lipca 2008)

Przemysław Zamęcki, 3 lipca 2008, 09:34

W czwartek w „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: premiera Persony, przygody Marker Mana, darmowy American McGee, nowa karcianka z Gwiezdnych Wojen, opóźnienie Socom: Confrontation i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (7 maja 2008)

Jiker, 7 maja 2008, 10:00

Poznaliśmy roczny raport finansowy THQ, opublikowano wersję demonstracyjną Haze, zapowiedziano Zoo Hospital na Wii, ujawniono oficjalny tytuł nowej odsłony Forbidden Siren – zapraszamy Was do środowych „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie”. Życzymy miłej lektury!

Znamy oficjalną datę światowej premiery SOCOM: Confrontation

Jiker, 27 marca 2008, 13:54

W ostatnim czasie nie możemy narzekać na brak informacji dotyczących najnowszej odsłony cyklu SOCOM. Po ujawnieniu kilku nowych faktów, zrzutów ekranowych oraz oddziałów specjalnych, którymi będziemy mogli pokierować, przyszła pora na oficjalną i, co najważniejsze, dokładną datę światowej premiery gry.

Kim zagramy w SOCOM: Confrontation?

Przemysław Zamęcki, 21 marca 2008, 09:22

Jedną z najpopularniejszych serii gier dostępnych tylko i wyłącznie na platformy Sony jest SOCOM. Obecnie w studiu Slant Six Games produkowana jest z myślą o posiadaczach PS3 najnowsza odsłona zatytułowana Confrontation. Zanim jednak weźmiemy do ręki pada, zapoznajmy się z oddziałami specjalnymi, jakie się w niej znajdą.

SOCOM: U.S. Navy SEALs Confrontation - nowe zrzuty i informacje

Jiker, 5 marca 2008, 13:08

Całe wieki przyszło nam czekać na ujawnienie kolejnych faktów na temat najnowszej odsłony cyklu SOCOM. Zmowę milczenia przerwała oczywiście grupa Sony Computer Entertainment. Dokonała tego poprzez publikację dwóch nieznanych dotąd zrzutów ekranowych oraz podzielenie się kilkoma istotnymi szczegółami odnośnie rozgrywki.

Będzie jeszcze więcej gier z serii SOCOM

eLKaeR, 20 maja 2007, 11:55

Dobrze zorientowanych w branży graczy może dziwić nieco, że ujawnioną w miniony czwartek pozycję dla PS3 pt. SOCOM Confrontation szykuje nie amerykańska firma Zipper Interactive (jej właśnie zawdzięczamy wszystkie dotychczasowe SOCOM-y), lecz studio Slant Six Games, zlokalizowane w kanadyjskiej Kolumbii Brytyjskiej. Pierwsza z wymienionych grup developerskich ma jednak dwa asy w rękawie.

SOCOM Confrontation dla PlayStation 3, czyli multiplayerowe wojny w Sieci

eLKaeR, 17 maja 2007, 09:55

Od początku swojego istnienia seria SOCOM związana była wyłącznie z rodziną konsol PlayStation. Ten stan rzeczy nie ulega zmianie, ponieważ ujawniona właśnie gra o nazwie SOCOM Confrontation powstaje jedynie z myślą o PlayStation 3. Ludzie z Sony Computer Entertainment chcą zorganizować premierę gotowego produktu w listopadzie bieżącego roku.

Seria SOCOM: U.S. Navy SEALs pożegna się z PlayStation 2

eLKaeR, 13 grudnia 2006, 09:32

Po czterech latach od premiery pierwszej części popularnej serii SOCOM: U.S. Navy SEALs najwyższy czas na rozstanie się tego cyklu z jego macierzystą platformą, czyli PlayStation 2. Podczas lektury nowego numeru amerykańskiego magazynu Electronic Gaming Monthly można natrafić na informację, dotyczącą przyszłości niniejszej marki.