Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Real War: Pradawna wojna

Zapowiedziano Prism: Black Shield

Elrond, 27 lutego 2004, 13:38

Armia amerykańska kusi potencjalnych wojaków America's Army, wobec czego Gwardia Narodowa nie chce zostać w tyle i również patronuje grze komputerowej. Produkt ów nosi nazwę Prism: Black Shield a tworzony jest przez firmę Rival Interactive znaną m.in. z doskonałej serii strategii Real War. Prism reprezentuje gatunek FPS jak można się domyślać i w zamierzeniach ma posłużyć nie tylko rozrywce ale również zachęcaniu młodych, prężnych synów Ameryki do wstępowania w szeregi Gwardii.

Grudniowy "Komputer ŚWIAT Gry" w kioskach

Sznur, 13 listopada 2002, 13:00

Grudniowe wydanie miesięcznika „Komputer ŚWIAT Gry” właśnie dzisiaj trafiło do sprzedaży. Tradycyjnie do magazynu dołączono płytę CD, na której tym razem znalazła się pełna wersja gry Real War, RTS-a o bardzo aktualnej tematyce – amerykańskiej wojnie z terroryzmem. Tematem przewodnim numeru jest NeverWinter Nights, gdzie walczymy z siłami zła, starając się odszukać składniki do antidotum na plagę, zabijającą mieszkańców naszego miasta. W magazynie znajdziecie obszerny test oraz ściągawkę do tego tytułu.

RIM - premiera już w czwartek

Fajek, 15 maja 2002, 11:51

Jak informuje firma Lemon Interactive, już 16 maja (czwartek), nastąpi polska premiera najnowszej strategii czasu rzeczywistego 3D RIM - Wojna o Planetę. Równocześnie z premierą gry RIM ukaże się także najnowszy numer projektu "Super Gra Extra" wraz z dołączoną grą Real War.

Dwie nowe gry z firmy Simon & Schuster

Łosiu, 15 maja 2002, 09:05

Zgodnie z przewidywaniami, kolejni wydawcy prezentują swe plany i listy gier, które przedstawią na targach E3. Dziś swój plan przedstawiła firma Simon & Schuster, ujawniając tym samym swoje dwie nowe produkcje, tj.: Real War: Rogue States oraz Soldiers of Anarchy.

Recenzja: Real War

Fajek, 4 stycznia 2002, 14:37

Real War to strategia czasu rzeczywistego, której akcja przenosi graczy do roku 2007, gdzie jako głównodowodzący sił zbrojnych Stanów Zjednoczonych zmagać się oni będą z międzynarodowymi grupami terrorystycznymi walczącymi pod sztandarem „Independent Liberation Army”. O jakości produktu najlepiej świadczy fakt, iż w jego produkcji brał udział zespół OSI Incorporated, znany z tworzenia zaawansowanych programów przeznaczonych do szkolenia wielu rodzajów oddziałów armii amerykańskiej oraz to, że Real War stanowi komercyjną, publiczną wersję prawdziwego wojskowego symulatora pola walki Joint Force.

Addon do Real War

Łosiu, 4 grudnia 2001, 09:25

Firma Simon & Schuster Interactive wypuściła specjalny darmowy dodatek (tzw. free enhancement kit) do swej strategii czasu rzeczywistego Real War.

Wyszedł realistyczny symulator pola walki - Real War

Sznur, 28 września 2001, 16:13

W sklepach na zachodzie pojawiła się również uderzająca autentyzmem strategia czasu rzeczywistego Real War zespołu Rival Interactive. Gra, wydana przez firmę Simon & Schuster, promowana jest raczej jako symulacja wojenna niż prosty RTS, wzorująca się na prawdziwym symulatorze taktycznym Joint Forces Deployment wykorzystywanym do szkolenia amerykańskich oficerów.

Zapowiedź Real War (26/09/01)

Solnica, 26 września 2001, 11:53

Już wkrótce na półki sklepowe trafi Real War - komercyjna, publiczna wersja Joint Force - prawdziwego wojskowego symulatora pola walki, stworzonego przez zespół OSI Incorporated a przeznaczonego do szkolenia oddziałów armii amerykańskiej. Zapowiedź tego ciekawie wyglądającego tytułu znajdziecie dzisiaj na naszych stronach.

Real War „Gold”

Łosiu, 22 września 2001, 09:56

Firma Simon & Schuster konsekwentnie, nie zważając na reakcje innych wydawców związane z atakiem terrorystycznym na Nowy Jork i Waszyngton poinformowała, że najnowsza gra zespołu Rival Interactive, „Real War” weszła właśnie w złotą fazę produkcji i trafi do zachodnich sklepów już w przyszłym tygodniu.

Reakcje rynku gier na atak terrorystyczny

Sznur, 15 września 2001, 10:43

Nowojorska tragedia sprzed czterech dni, w której cztery porwane przez terrorystów samoloty zniszczyły World Trade Center oraz część budynku Pentagonu w Waszyngtonie, odbiła się głośnym echem na całym świecie, dotykając również przemysłu rozrywkowego, w tym gier komputerowych. Prawie na całym świecie odwołano wszystkie koncerty, wstrzymano premiery kilku filmów kinowych nawiązujących tematem do walących się budynków („Collateral Damage” z Arnoldem Schwarzeneggerem) czy rozgrywających się na tle WTC („Spiderman”). Teraz dowiadujemy się, że również kilku wydawców i producentów gier zmieniło swoje plany wydawnicze.

Oficjalna strona Real War

Sznur, 19 sierpnia 2001, 09:44

Rival Interactive otworzył nową oficjalną stronę swojej strategii czasu rzeczywistego Real War, na której znaleźć można wiele informacji o dostępnych w grze jednostkach oraz budynkach. Gra ma realistycznie oddawać nowoczesne pole działań wojennych, na którym spotkamy wiele z obecnie stosowanego sprzętu wojskowego.