Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Real War: Rogue States (PC)

Real War: Rogue States PC

Sequel strategii czasu rzeczywistego Real War wydanej przez firmę Simon & Schuster pod koniec 2001 roku. Podobnie jak część pierwsza daje graczom możliwość dowodzenia wojskami w walce z organizacją terrorystyczną zwaną „Independent Liberation Army”.

To jest dodatek do gry Real War: Pradawna wojna.

Strategiczne | RTS

PC Windows
Okładka Real War: Rogue States (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

3października2002

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Real War: Rogue States to sequel strategii czasu rzeczywistego Real War wydanej przez firmę Simon & Schuster pod koniec 2001 roku. Podobnie jak część pierwsza daje graczom możliwość dowodzenia wojskami w walce z organizacją terrorystyczną zwaną „Independent Liberation Army”. Rogue States zawiera czternaście nowych misji przeznaczonych dla trybu single player, dwadzieścia nowych map dedykowanych rozgrywce w trybie skirmish, a także kilka nowych opcji multiplayer, np. dwóch graczy może dowodzić tymi samymi wojskami, przy czym jeden kontroluje jednostki naziemne, a drugi powietrzne. Dużym ulepszeniom poddane zostały procedury odpowiedzialne za zachowanie się wojsk i dowodzenie nimi przez komputerowego oponenta, a także dodany został nowy system A.I. nazwany „advanced orders”. Gra pozwala na wydawanie indywidualnym jednostkom bardzo specyficznych i sprecyzowanych rozkazów, jak sabotowanie, niszczenie tylko stanowisk obrony przeciwlotniczej czy elektrownii. Ponadto sporym ulepszeniem jest możliwość wydawania rozkazów jednostkom zanim znajdą się one na polu walki, co eliminuje zbędne oczekiwanie oddziałów na komendy w bazie. Real War: Rogue States pozwala na rozgrywkę w trybie single i multiplayer za pośrednictwem sieci lokalnej i Internetu.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna    

Nośnik: 1 CD

Ocena czytelników: 7,1 / 10 na podstawie 123 głosów czytelników.

Gry podobne do Real War: Rogue States

Wymagania wiekowe Real War: Rogue States

12+

Wymagania sprzętowe Real War: Rogue States

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium II 400MHz
  • 64MB RAM
  • akcelerator 3D
Zapowiedziano Prism: Black Shield

wiadomość27 lutego 2004

Armia amerykańska kusi potencjalnych wojaków America's Army, wobec czego Gwardia Narodowa nie chce zostać w tyle i również patronuje grze komputerowej. Produkt ów nosi nazwę Prism: Black Shield a tworzony jest przez firmę Rival Interactive znaną m.in. z doskonałej serii strategii Real War. Prism reprezentuje gatunek FPS jak można się domyślać i w zamierzeniach ma posłużyć nie tylko rozrywce ale również zachęcaniu młodych, prężnych synów Ameryki do wstępowania w szeregi Gwardii.

Dwie nowe gry z firmy Simon & Schuster

wiadomość15 maja 2002

Zgodnie z przewidywaniami, kolejni wydawcy prezentują swe plany i listy gier, które przedstawią na targach E3. Dziś swój plan przedstawiła firma Simon & Schuster, ujawniając tym samym swoje dwie nowe produkcje, tj.: Real War: Rogue States oraz Soldiers of Anarchy.