Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Star Wars: Empire at War - Forces of Corruption

Użytkownicy Mod DB wybrali najlepsze modyfikacje 2019 r.

Adrian Werner, 5 stycznia 2020, 10:34

Serwis Mod DB opublikował listę najlepszych modyfikacji minionego roku. Zestawienie stworzono na podstawie głosów użytkowników, których w tym roku najbardziej interesowały projekty związane z Gwiezdnymi wojnami.

Petroglyph o kontynuacji Star Wars: Empire at War

Ender, 20 stycznia 2018, 05:18

Deweloperzy ze studia Petroglyph przyznali, że zaproponowali firmie Electronic Arts stworzenie kontynuacji strategii Star Wars: Empire at War, która zadebiutowała na pecetach w 2006 roku. Wydawca, posiadający wyłączne prawa do produkcji gier z uniwersum Star Wars, nie odpowiedział jednak na propozycję twórców i wydaje się nią niezainteresowany.

Najlepsze modyfikacje (08/07/2013) - m.in. Project Brazil, Nihilum, Dniepr i Caveman2Cosmos

Adrian Werner, 8 lipca 2013, 19:19

W najnowszym przeglądzie omawiamy mody do takich gier jak Half-Life 2: Episode Two, Company of Heroes: Opposing Fronts, Fallout: New Vegas, Deus Ex czy Freespace 2.

Najlepsze modyfikacje (29/05/2013) - m.in. Duke Nukem Forever 2013, Fortress Forever, Team Fusion i 3000 Miles to Tokyo

Adrian Werner, 29 maja 2013, 15:00

W najnowszym przeglądzie omawiamy mody do takich gier jak Duke Nukem 3D, Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover i Medieval II: Total War oraz serii Mount & Blade i Men of War.

Najlepsze modyfikacje (16/04/2013) - m.in.Tropical Skyrim, Thrawn's Revenge i Aliens Survival Experience

Adrian Werner, 16 kwietnia 2013, 20:20

W najnowszym przeglądzie modów omawiamy m.in. projekty zwiększające poziomy trudności w Rage i Aliens: Colonial Marines. Przeróbkę The Elder Scrolls V: Skyrim na klimaty tropikalne, rekonstrukcje starć z I wojny światowej na silniku Company of Heroes oraz modyfikację ulepszającą tryb kooperacyjny w Dark Souls.

Najlepsze modyfikacje (17/02/2013) - m.in. gmDoom, Clash of Kings, Unleashed Project i Medieval Conquests

Adrian Werner, 25 marca 2013, 20:59

W najnowszym przeglądzie modów omawiamy takie projekty przeznaczone do takich gier jak Sonic Generations, Garry’s Mod, Portal 2, Mount & Blade: Warband, Napoleon: Total War czy Sid Meier's Civilization IV: Colonization.

Najlepsze modyfikacje (25/02/2013) - m.in. StarCraft Universe, Deathwing, Exterminatus i Covenant at War

Adrian Werner, 25 lutego 2013, 11:10

W najnowszym przeglądzie modów omawiamy takie projekty jak StarCraft Universe Prologue, Deathwing, Exterminatus, Covenant at War, Portal 2 Dilapidation, No More Room in Hell oraz Third Age: Total War.

Najlepsze modyfikacje (18/02/2013) - m.in. Aliens: Killing Floor, Portal 2 Memories i mody do Far Cry 3

Adrian Werner, 18 lutego 2013, 06:59

W najnowszym przeglądzie modów omawiamy takie projekty jak Aliens: Killing Floor, modyfikacje wzbogacające Far Cry 3, Portal 2 Memories, Legacy Era: Second Imperial Civil War, tryb DirectX10 do Aliens: Colonial Marines i fanowskie łatki do Vampire: The Masquerade – Bloodlines.

Najciekawsze modyfikacje do Arma 2, Battlezone II, Deus Ex, Operation Flashpoint, TES IV: Oblivion i innych (24/10/11)

Adrian Werner, 24 października 2011, 10:39

Po dłuższej przerwie wracamy z nową odsłoną cyklu „Najciekawsze modyfikacje”. Jak zwykle przygotowaliśmy wybór najciekawszych naszym zdaniem projektów fanowskich wypuszczonych w ostatnim czasie.

Strategie od firmy Paradox oraz Star Wars Collection przecenione na Steamie

DogGhost, 16 września 2011, 09:33

W drugim dniu promocji tytułów z katalogu firmy Paradox przeceniono premierową grę Sengoku, a także inne strategie dostępne w ofercie tego wydawcy. Dodatkowo obniżono na czas weekendu cenę pakietu Star Wars Collection.

Tydzień LucasArts na Steamie – Empire at War z dodatkiem za 20 złotych

Taven, 16 września 2010, 10:20

Kolejną grą, którą można kupić za dużo niższą cenę w ramach promocji cenowych oferowanych przez LucasArts na Steamie, jest strategia czasu rzeczywistego Empire at War w pakiecie GOLD.

Najciekawsze modyfikacje (01/09/10)

Adrian Werner, 1 września 2010, 11:18

„Najciekawsze modyfikacje” to regularnie publikowany wybór najbardziej wartościowych modów i wieści z nimi związanych. Kompletnie nowe gry, dodatkowe misje i przygody, usprawnienia grywalności i grafiki - każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Jeśli uważacie, że coś pominięto nie krępujcie się i dajcie znać w komentarzach.

Nadchodzi End of Nations - MMORTS twórców Star Wars: Empire At War

Adrian Werner, 27 kwietnia 2010, 11:35

Ostatni raz słyszeliśmy o grze MMORTS studia Petrolgyph cały rok temu. Potem słuch o tej produkcji zaginął. Okazuje się, że twórcy wciąż w pocie czoła kontynuowali prace nad tym projektem i teraz wreszcie uznali, że najwyższy czas ujawnić jego szczegóły.

Nadchodzi Guardians of Graxia - strategia pecetowa i gra planszowa w jednym

Adrian Werner, 30 marca 2010, 08:59

Studio Petroglyph (twórcy m.in. Star Wars: Empire At War oraz Universe at War: Earth Assault) zapowiedzieli Guardians of Graxia – nietypową produkcję strategiczną, która ukaże się jednocześnie jako gra komputerowa oraz tradycyjna planszówka.

MMORTS twórców Star Wars: Empire At War wciąż w produkcji

Maciej Śliwiński, 28 kwietnia 2009, 11:46

Ponad rok temu informowaliśmy Was, że studio Petroglyph w kooperacji z mało znaną firmą True Games Interactive pracuje nad nową grą z gatunku MMORTS. Po roku wiemy mniej więcej tyle, że prace dalej trwają, a Petroglyph znalazło wydawcę.

Edytor map do Star Wars: Empire at War - Forces of Corruption jest już dostępny

Krystian Smoszna, 17 grudnia 2006, 17:11

Wielbiciele gry Star Wars: Empire at War, którzy eksploatują pierwsze, oficjalne rozszerzenie programu, mogą już tworzyć nowe mapy w oparciu o nowości wprowadzone w Forces of Corruption. Umożliwia to oficjalny edytor, opublikowany przez firmę Petroglyph.

Petroglyph pracuje nad pierwszą łatą do Star Wars: Empire at War - Forces of Corruption

Krystian Smoszna, 8 grudnia 2006, 12:20

Pierwszy dodatek do gry Star Wars: Empire at War został przygotowany i wydany w ekspresowym tempie, ale nie przełożyło się to niestety na jego jakość. Co prawda brak tu poważniejszych błędów technicznych, ale fani programu zwracają uwagę na słabe zbalansowanie rozgrywki, co widoczne jest w trakcie batalii w trybie multiplayer.

Poradnik: Star Wars: Empire at War - Forces of Corruption

Redakcja GRYOnline.pl, 4 grudnia 2006, 19:50

Forces of Corruption to pierwszy dodatek do wyśmienitej strategii Empire at War wydanej z początkiem 2006 roku. Dla każdego fana Gwiezdnych Wojen jest to produkcja wręcz rewolucyjna, gdyż wprowadza trzecią stronę konfliktu – Zann Consortium.

Pierwszy dodatek do Star Wars: Empire at War zadebiutował na rynku

Krystian Smoszna, 25 października 2006, 16:08

Wydana w lutym bieżącego roku gra Star Wars: Empire at War doczekała się pierwszego rozszerzenia. Dodatek, który nosi tytuł Forces of Corruption trafił wczoraj do amerykańskich sklepów, o czym poinformowali w oficjalnym oświadczeniu prasowym przedstawiciele firm Petroglyph i LucasArts.

Star Wars Empire at War: Forces of Corruption ozłocone

Elrond, 7 października 2006, 15:44

Przedstawiciele firm LucasArts oraz Petroglyph poinformowali, iż długo oczekiwany dodatek do gry Star Wars Empire at War, Forces of Corruption, wszedł właśnie w złotą fazę i pojechał do tłoczni. Tym samym data jago wydania (24 października w USA) zostanie dotrzymana.

Demo Star Wars: Empire at War - Forces of Corruption już w najbliższy piątek

Krystian Smoszna, 2 października 2006, 09:19

Wszyscy sympatycy gry Star Wars: Empire at War będą mogli przetestować jej oficjalne rozszerzenie przed premierą programu. Oficjalne demo pojawi się już w najbliższy piątek (6 października) na łamach serwisu 3D Gamers.

Star Wars: Empire at War - nowa łata i edytor map już w sieci

Krystian Smoszna, 16 maja 2006, 08:33

Wielbiciele gry Star Wars: Empire at War nie muszą czekać na premierę oficjalnego dodatku (Forces of Corruption), aby stoczyć bitwy na nowych planszach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników programu, koncern LucasArts opublikował wczoraj edytor map oraz kolejną łatkę.

Forces of Corruption pierwszym dodatkiem do Star Wars: Empire at War

Krystian Smoszna, 9 maja 2006, 08:01

Star Wars: Empire at War była jedną z najlepiej sprzedających się gier na PC w pierwszym kwartale bieżącego roku. Nic dziwnego, że koncern LucasArts zdecydował się kontynuować opowieść o galaktycznym konflikcie pomiędzy jasną i ciemną stroną Mocy. Pierwszy dodatek do wspomnianego wyżej programu, nosi nazwę Forces of Corruption i zostanie wyprodukowany przez studio Petroglyph.