Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Project IGI

Republic: The Revolution - będzie na pewno... pytanie brzmi tylko „kiedy?”; kolejna część Project IGI w produkcji?

ComCo, 10 lipca 2003, 11:46

Pomimo ostatnich oświadczeń zespołu Elixir Studios odnośnie terminu premiery pełnej wersji gry strategiczno-ekonomicznej o nazwie Republic: The Revolution, sytuacja wciąż nie została do końca wyjaśniona. Małe śledztwo dziennikarskie, jakie przeprowadził zachodni serwis Computer and Video Games, pokazało, że pomimo zbliżonych zapewnień wydawcy (Eidos) i samego developera, jeden z lokalnych sprzedawców stwierdził, że nie spodziewa się pełnej wersji przed wrześniem tego roku.

Oficjalna strona I.G.I.2: Covert Strike

Solnica, 13 listopada 2001, 06:02

Codemasters uruchomił oficjalną stronę poświęconą zapowiedzianemu nie tak dawno sequelowi Project I.G.I., ujawnił tym samym podtytuł tej gry - I.G.I.2: Covert Strike.

Project I.G.I. 2 zapowiedziany!

Sznur, 1 listopada 2001, 18:36

Szwedzka firma Interloop Studios oficjalnie przyznała, że pracuje nad kontynuacją znanej gry akcji FPS Project I.G.I. Co najciekawsze, druga część posiadać będzie tryb multiplayer z możliwością rozgrywek drużynowych. Zmienił się również wydawca gry, gdyż prawa do I.G.I. 2 kupiła firma Codemasters (część pierwszą wydał Eidos).

Poradnik do Project I.G.I

Sznur, 20 lipca 2001, 15:16

„Kątem oka dojrzał błysk światła i błyskawicznie padł na ziemię kryjąc się w cieniu ciężarówki. Miał nadzieję, że snajper kryjący się na wieży w północno zachodniej części bazy nie zdążył go zidentyfikować i zaalarmować pozostałych żołnierzy patrolujących obszar. Wszak maskujący ubiór oddziałów SAS nie do końca upodabniał go do otoczenia. Ostrożnie wychylił się aby sprawdzić czy teren nadal jest bezpieczny i przeczołgał w stronę baraków(...)".

Recenzja Project I.G.I.

Solnica, 12 stycznia 2001, 14:21

Zapraszam do zapoznania się z najnowszą recenzją umieszczoną na naszych stronach. Project I.G.I. to na pewno jedna z ciekawszych gier, która ukazała się w sprzedaży tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Zachęcam tym bardziej, gdyż sam miałem okazję w nią zagrać i uważam iż jest to naprawdę godny polecenia tytuł.

Nowe informacje na temat Project IGI

Mariusz Klamra, 4 stycznia 2001, 20:27

Dla fanów gry Project IGI mamy dwie wiadomości, jedną dobrą i jedną złą. Dobra to ta, że jest planowana druga część tej bardzo dobrej (przynajmniej według nas) gry. Powinna się pojawić w sprzedaży pod koniec tego roku. Natomiast zła jest taka, że w nadchodzącym patchu nie będzie dalej trybu multiplayer.