Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Project IGI

Project I.G.I. 3 w produkcji?

Adrian Werner, 4 stycznia 2017, 11:25

Wygląda na to, że szykuje się powrót serii taktycznych strzelanek Project I.G.I. Założone przez twórców pierwszej części studio Artplant nabyło bowiem prawa do marki od firmy Square Enix, pozwalające im opracować nową odsłonę cyklu.

Republic: The Revolution - będzie na pewno... pytanie brzmi tylko „kiedy?”; kolejna część Project IGI w produkcji?

ComCo, 10 lipca 2003, 11:46

Pomimo ostatnich oświadczeń zespołu Elixir Studios odnośnie terminu premiery pełnej wersji gry strategiczno-ekonomicznej o nazwie Republic: The Revolution, sytuacja wciąż nie została do końca wyjaśniona. Małe śledztwo dziennikarskie, jakie przeprowadził zachodni serwis Computer and Video Games, pokazało, że pomimo zbliżonych zapewnień wydawcy (Eidos) i samego developera, jeden z lokalnych sprzedawców stwierdził, że nie spodziewa się pełnej wersji przed wrześniem tego roku.

Oficjalna strona I.G.I.2: Covert Strike

Solnica, 13 listopada 2001, 06:02

Codemasters uruchomił oficjalną stronę poświęconą zapowiedzianemu nie tak dawno sequelowi Project I.G.I., ujawnił tym samym podtytuł tej gry - I.G.I.2: Covert Strike.

Project I.G.I. 2 zapowiedziany!

Sznur, 1 listopada 2001, 18:36

Szwedzka firma Interloop Studios oficjalnie przyznała, że pracuje nad kontynuacją znanej gry akcji FPS Project I.G.I. Co najciekawsze, druga część posiadać będzie tryb multiplayer z możliwością rozgrywek drużynowych. Zmienił się również wydawca gry, gdyż prawa do I.G.I. 2 kupiła firma Codemasters (część pierwszą wydał Eidos).

Poradnik do Project I.G.I

Sznur, 20 lipca 2001, 15:16

„Kątem oka dojrzał błysk światła i błyskawicznie padł na ziemię kryjąc się w cieniu ciężarówki. Miał nadzieję, że snajper kryjący się na wieży w północno zachodniej części bazy nie zdążył go zidentyfikować i zaalarmować pozostałych żołnierzy patrolujących obszar. Wszak maskujący ubiór oddziałów SAS nie do końca upodabniał go do otoczenia. Ostrożnie wychylił się aby sprawdzić czy teren nadal jest bezpieczny i przeczołgał w stronę baraków(...)".

Recenzja Project I.G.I.

Solnica, 12 stycznia 2001, 14:21

Zapraszam do zapoznania się z najnowszą recenzją umieszczoną na naszych stronach. Project I.G.I. to na pewno jedna z ciekawszych gier, która ukazała się w sprzedaży tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Zachęcam tym bardziej, gdyż sam miałem okazję w nią zagrać i uważam iż jest to naprawdę godny polecenia tytuł.

Nowe informacje na temat Project IGI

Mariusz Klamra, 4 stycznia 2001, 20:27

Dla fanów gry Project IGI mamy dwie wiadomości, jedną dobrą i jedną złą. Dobra to ta, że jest planowana druga część tej bardzo dobrej (przynajmniej według nas) gry. Powinna się pojawić w sprzedaży pod koniec tego roku. Natomiast zła jest taka, że w nadchodzącym patchu nie będzie dalej trybu multiplayer.