Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Mini Ninjas

PC-towe Mini Ninjas dostępne za darmo

Kamil Zwijacz, 3 maja 2018, 10:32

Firma Square Enix rozdaje grę Mini Ninjas na komputery osobiste. By ją otrzymać, musicie wykonać kilka prostych czynności.

Io-Interactive straciło prawa do marki Kane & Lynch

Bartosz Świątek, 14 listopada 2017, 12:00

W wyniku rozstania ze Square Enix – dotychczasowym wydawcą i właścicielem – studio Io-Interactive straciło prawa do marek Kane & Lynch oraz Mini Ninjas. Twórcy Hitmana zachowali jednak kontrolę nad serią o łysym zabójcy, a także mniej znanym Freedom Fighters.

Premiery gier w Polsce (7-13 grudnia)

Marek Grochowski, 14 grudnia 2009, 07:54

Drugi tydzień grudnia nie przyniósł wysypu nowości na polskim rynku gier. Do sklepów trafił tylko jeden tytuł na PC, zaś oferta skierowana do posiadaczy konsol została poszerzona o takie pozycje jak przenośny Avatar czy Band Hero.

Wieści ze świata (Borderlands, Star Wars: The Old Republic, Ultima Online) 9/09/09

Piotr Doroń, 9 września 2009, 14:30

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: Borderlands nie dla młodszych graczy, premiera ósmego dodatku do Ultima Online, amerykański debiut Mini Ninjas, Killzone 2 i MGS 4 już wkrótce w ofercie Platinum Games i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (World of Warcraft, Crysis, Motorstorm) 14/08/09

Piotr Doroń, 14 sierpnia 2009, 12:20

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: darmowe dodatki do Dark Age of Camelot, CCP potwierdza deweloping World of Darkness, daty premiery Beateratora i Mini Ninjas, darmowy tydzień z Crysis Wars, 3,5 miliona egzemplarzy pierwszego Motorstorm, druga część Wilczego Szańca w planie wydawniczym City Interactive i inne. Zapraszamy do lektury.

Szef Eidosa o nowym Hitmanie, Kane and Lynch 2 i innych sprawach

Filip Grabski, 9 maja 2009, 10:30

Oj, jak my lubimy, gdy wysoko postawiona figura dzieli się z ludem informacjami wprost z bebechów firmy. Po przejęciu Eidosa przez Square Enix szefem tego pierwszego został Brytyjczyk Ian Livingstone i to właśnie on w obszernym wywiadzie dla serwisu GamingIndians podzielił się kilkoma rewelacjami.

Mini Ninjas kolejnym dziełem twórców Hitmana i Kane & Lynch

Piotr Doroń, 19 stycznia 2009, 10:50

Firma Eidos ujawniła pierwsze informacje na temat Mini Ninjas – nowej gry akcji duńskiego studia deweloperskiego Io Interactive (seria Hitman, Kane & Lynch, Freedom Fighters). Produkcja zostanie wydana w wersjach na konsole Xbox 360, PlayStation 3, Wii, NDS, a także komputery osobiste jesienią 2009 roku.