Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Gorky Zero: Fabryka Niewolników

TopWare zapowiada kolejną odsłonę serii Gorky i Raven's Cry z piratami w roli głównej

Sarge, 7 czerwca 2011, 09:55

Firma TopWare Interactive zapowiedziała dwie nowe produkcje szykowane na przyszły rok dla posiadaczy komputerów osobistych. Chodzi o kolejną odsłonę kultowej serii Gorky oraz zupełnie nowy tytuł dla fanów pirackich klimatów.

Diabloque: Licence to Sin oraz Aurora Watching - pierwsze obrazki z gier i informacje o fabule

Speed, 3 sierpnia 2004, 08:42

Polskie studio Metropolis, graczom znane między innymi z gry Teenagent - jednej z najlepszych i zarazem jednej z pierwszych całkowicie polskich gier przygodowych, oraz Gorky 17 - ciekawego połączenia gry RPG i strategii turowej, zaanonsowało ostatnio dwie nowe produkcje - Aurora Watching oraz Diabloque: Licence to Sin zapowiadają się bardzo smakowicie. Rodzimy developer poinformował właśnie o starcie oficjalnych stron internetowych obu produkcji, na których znajdują się pierwsze obrazki z gry oraz zdawkowe informacje na temat fabuły.

Kolejne dwie gry od Metropolis Software

Łosiu, 28 kwietnia 2004, 07:52

Metropolis Software, jedno z najstarszych polskich studiów develperskich, znane ze stworzenia takich tytułów jak Teenagent, czy wydany całkiem niedawno Gorky Zero: Fabryka Niewolników, uaktualniło swoją oficjalną stronę internetową i tym samym ujawniło światu, iż przygotowuje kolejne dwie gry. Pierwsza z nich stanowi kontynuację dobrze nam znanego cyklu Gorky (nosi tytuł „Gorky Zero: Aurora Watching”), druga zaś to całkowita nowość zatytułowana „Diabolique: License to Sin”.

Dodatki i kontynuacje Gothic, Soldner, SpellForce, czyli co planuje JoWooD na lata 2004/05

Krystian Smoszna, 27 lutego 2004, 12:06

W dniu wczorajszym, firma JoWooD Production Software opublikowała swoje wyniki finansowe za rok 2003. Dochody wyniosły 23 miliony euro i w porównaniu z rezultatem osiągniętym w 2002 roku, były one o mniejsze o 20.5 miliona euro. Taki spadek spowodowany był zmianą polityką firmy, która przechodzi teraz wewnętrzną reorganizację. Wszystko jednak wskazuje, że nadchodzące lata będą dla JoWooD bardziej tłuste, a to ze względu na pokaźną listę tytułów, które koncern zamierza już wkrótce opublikować.

GOL ASY, czyli najlepsze gry roku 2003 - kategoria Polskie Produkcje

Solnica, 12 stycznia 2004, 11:36

Z roku na rok da się zauważyć coraz większą aktywność polskich producentów gier, którzy próbują zaistnieć na tym jakże ciekawym, ale też niejednokrotnie bardzo niewdzięcznym rynku. Nie inaczej było w ubiegłym roku, który zaobfitował w sporą ilość różnego rodzaju pozycji powstałych w naszych rodzimych studiach developerskich. Były to zarówno tytuły gorsze jak i lepsze. O tych pierwszych na moment zapomnijmy i skupmy się w tej chwili na tych ciekawszych, które postanowiliśmy nominować w naszym plebiscycie w kategorii „Polskie Produkcje”.

Recenzja: Gorky Zero

Fajek, 22 września 2003, 12:31

Gorky Zero to prequel znanej taktyczno-przygodowej gry Gorky 17, stworzonej przez polskie studio developerskie Metropolis Software. Akcja tego tytułu toczy się kilka lat przed wydarzeniami znanymi z Gorky 17...

Gorky Zero: Fabryka niewolników ZŁOTY

Fajek, 13 sierpnia 2003, 17:33

Testy wersji beta oczekiwanej skradanki Gorky Zero: Fabryka niewolników dobiegły końca. Do tłoczni powędrowała wersja ostateczna płyty matki i rozpoczęto proces produkcji. Przypominamy, że Gorky Zero pojawi się już na początku września w serii Dobra GRA za jedyne 19,90 zł!

Numer 5/2003 Magazynu GRY już dostępny

Solnica, 6 czerwca 2003, 17:57

Klubowiczów MayClub, posiadaczy abonamentów GOLMAX oraz użytkowników NUMERNET zapraszamy do zapoznania się z najnowszym, piątym numerem dwutygodnika GRY: Magazyn Profesjonalnego Gracza.

Nowe screeny z Gorky Zero: Fabryka Niewolników

Solnica, 15 kwietnia 2003, 17:13

Metropolis Software udostępnił garść nowych screenów z Gorky Zero: Fabryka Niewolników, swojej taktycznej gry akcji, która ma pojawić się na rynku w drugiej połowie tego roku.

Gorky Zero - nowe informacje i pierwsze screeny

Łosiu, 12 marca 2003, 14:11

Z przyjemnością informuję, iż z firmy Metropolis Software dotarły do nas nowe informacje dotyczące niedawno zapowiedzianej gry taktyczno-zręcznościowej „Gorky Zero”. Ponadto w naszej galerii możecie oglądnąć pierwsze screeny z tej ciekawie zapowiadającej się produkcji. Przypominam, iż przewiduje się, że gra trafi do sprzedaży jesienią tego roku.

Nowe informacje o GORKY ZERO

Fajek, 17 lutego 2003, 14:11

Metropolis Software ujawnia kolejne szczegóły dotyczące swojego nowego projektu. Akcja „skradanki” (tzw. sneaker) Gorky Zero będzie się toczyć na kilka lat przed zdarzeniami, które znamy ze sławnego Gorky 17, zaś sposób przedstawienia akcji ma wyglądać inaczej niż w klasycznych grach tego typu. Agent Sullivan będzie walczył z przeciwnikami na dwa różne sposoby. Akcję obserwujemy w rzucie izometrycznym, podczas którego celowanie odbywa się automatycznie. Jeśli chcemy samodzielnie złożyć się do strzału, przełączamy kamerę w ujęcie zza pleców agenta.

Sequel GORKY 17 nadciąga!!

Łosiu, 3 lutego 2003, 12:49

Polski producent gier komputerowych Metropolis Software, znany ze stworzenia m.in. takich tytułów jak: Tajemnica Statuetki (pierwsza w pełni Polska gra przygodowa), Teenagent, GORKY 17, czy ostatnio wydany Archanioł, podał właśnie do wiadomości, iż kończy prace nad nową grą zatytułowaną roboczo GORKY ZERO.