Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Wo Long: Fallen Dynasty

Wicekrólowie soulslike’ów mają coś nowego. I to może być sukces

Zbigniew Woźnicki, 18 stycznia 2023, 16:14

Wersja beta Wo Longa: Fallen Dynasty nie porwała mnie, ale już teraz ma w sobie to coś. Gra ewidentnie posiada potencjał i być może w późniejszych etapach bardziej rozwinie skrzydła. Deweloperzy mają na nią pomysł.

Kwadrans z nowym RPG akcji twórców Nioh - walka, skakanie i fabuła [Aktualizacja: ustawienia PC]

Agnieszka Adamus, 17 stycznia 2023, 18:49

Otrzymaliśmy kolejne materiały z nadchodzącego Wo Long: Fallen Dynasty. Dzięki nim mamy okazję zapoznać się z gameplayem oraz historią ukazaną w produkcji.

Zobacz 10-minutowy gameplay z nowego RPG-a akcji twórców NioH

grim_reaper, 4 stycznia 2023, 09:36

Premiera Wo Long: Fallen Dynasty jest tuż za rogiem. W związku z tym do sieci trafił nowy materiał prezentujący nadchodzącą produkcję studia Team Ninja. To 10-minutowy gameplay.

Like a Dragon: Ishin i Wo Long na nowych filmach pełnych walki

grim_reaper, 15 grudnia 2022, 10:32

Początek przyszłego roku przyniesie nam kilka ciekawych produkcji w klimacie Dalekiego Wschodu. Wśród nich znajdziemy m.in. Like a Dragon: Ishin i Wo Long: Fallen Dynasty. Obie produkcje właśnie otrzymały ciekawe zwiastuny.

RPG akcji Wo Long ma być czymś więcej niż klonem NioH

Adrian Werner, 14 listopada 2022, 12:54

Dzięki wywiadowi deweloperów z Team Ninja dowiedzieliśmy się, że Wo Long: Fallen Dynasty zaoferuje wsparcie dla technologii DLSS, a twórcy nie wykluczają w przyszłości powrotu do serii NiOh. Twórcy wypowiedzieli się również na temat różnic między tymi dwiema markami.

Wo Long z datą premiery; to groźny rywal Elden Ring

grim_reaper, 26 października 2022, 15:36

Twórcy Elden Ring powinni się mieć na baczności, bowiem za kilka miesięcy nastąpi premiera potencjalnie groźnego rywala produkcji FromSoftware – Wo Long: Fallen Dynasty. Poznaliśmy dokładną datę debiutu wyczekiwanego RPG-a akcji.

Tokyo Game Show 2022 zaskoczyło - podsumowanie japońskich targów

hexx0, 19 września 2022, 08:04

Tokyo Game Show 2022 – japońskie targi gier wideo – obfitowały w wieści o nadchodzących produkcjach, trailery, gameplaye i daty premier. Przyniosły również kilka tytułów, które zasiliły usługę Xbox Game Pass. Oto podsumowanie najważniejszych informacji z TGS 2022.

Konkurent Elden Ring z demem, na sprawdzenie gry macie kilka dni

grim_reaper, 16 września 2022, 15:12

Twórcy Wo Long: Fallen Dynasty sprawili graczom bardzo miłą niespodziankę. Demo produkcji, która zadebiutuje dopiero w przyszłym roku, możecie przetestować już teraz. Musicie się jednak spieszyć, bo szansa na to jest tymczasowa.

Zobacz gameplay trailer Wo Long, rywala Elden Ring od twórców NiOh [Aktualizacja]

hexx0, 26 sierpnia 2022, 17:18

Do sieci trafił gameplay trailer z Wo Long: Fallen Dynasty – nowego soulslike’a od twórców serii Ninja Gaiden i NiOh. Gra jawi się jako mieszanka sprawdzonych rozwiązań z tego ostatniego cyklu i kilku znakomitych pomysłów z Sekiro: Shadows Die Twice od FromSoftware.

Twórcy NiOh i Bloodborne nie pójdą na kompromis, Wo Long doprowadzi do łez

Adrian Werner, 15 czerwca 2022, 10:15

Dowiedzieliśmy się wiele nowego na temat Wo Long: Fallen Dynasty, czyli nowej gry autorów serii NiOh. Poznaliśmy konkrety odnośnie do systemu walki, multiplayera i nowości w rozgrywce. Potwierdzono także, że gra trafi na konsole PlayStation.

Wo Long Fallen Dynasty to wschodnia uczta z demonami od Team Ninja

Adrian Werner, 12 czerwca 2022, 20:22

Zapowiedziano Wo Long: Fallen Dynasty, czyli nową grę znanego z serii NiOh studia Team Ninja.