Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Wo Long: Fallen Dynasty

RPG akcji Wo Long na PC ma wreszcie zostać naprawione [Aktualizacja: premiera patcha 1.220]

Adrian Werner, 10 listopada 2023, 09:00

Studio Team Ninja ujawniło plany rozwoju Wo Long: Fallen Dynasty na najbliższe dwa miesiące. W planach jest m.in. naprawienie wersji PC oraz crossover z serią NiOh.

RPG akcji Wo Long otrzymało nowe, płatne DLC i odrobinę darmowej zawartości

Krystian Pieniążek, 28 września 2023, 08:14

Wczoraj na platformie Steam zadebiutowało drugie DLC do gry RPG akcji Wo Long: Fallen Dynasty. Oprócz tego studio Team Ninja opublikowało darmową aktualizację do swojego dzieła.

RPG akcji Wo Long dostanie obszerny dodatek Battle of Zhongyuan

Krystian Pieniążek, 26 maja 2023, 12:09

Wo Long: Fallen Dynasty, czyli RPG akcji od studia Team Ninja, doczeka się pierwszego rozszerzenia. DLC zatytułowane Battle of Zhongyuan trafi w ręce graczy za nieco ponad miesiąc.

Ocena 37% na Steam nie przeszkodziła Wo Long w zmiażdżeniu rekordu NiOh

Adrian Werner, 4 marca 2023, 08:03

Gracze z Zachodu nie okazali się znacznie bardziej łaskawi dla Wo Long: Fallen Dynasty niż ich koledzy z Azji. Mimo negatywnych ocen gra pobiła jednak rekord aktywności NiOh 2, które do tej pory było największym pecetowym przebojem studia Team Ninja.

Premiera Wo Long, gry dla fanów NiOh i Sekiro

Adrian Werner, 3 marca 2023, 08:50

Na rynku zadebiutowała gra Wo Long: Fallen Dynasty, czyli nowe RPG akcji w stylu soulslike od autorów popularnego cyklu NiOh.

Twórcy NiOh nadal depczą po piętach FromSoftware - recenzje Wo Long

Hubert Śledziewski, 2 marca 2023, 18:10

W sieci pojawiły się pierwsze recenzje Wo Long: Fallen Dynasty. W większości są one pozytywne, lecz Elden Ring to to nie jest.

Wo Long Fallen Dynasty - poradnik do gry

Dawid Norkowski, 13 marca 2023, 15:00

Gry typu soulslike cechują się wysokim poziomem trudności, nie inaczej jest również w przypadku Wo Long Fallen Dynasty. W naszym poradniku znajdziecie wiele ciekawych informacji oraz porad do tej gry.

Gracze punktują słabą wydajność Wo Long: Fallen Dynasty na PC

Zuzanna Domeradzka, 27 lutego 2023, 16:22

Demo najnowszej produkcji od twórców serii NiOh mierzy się ze słabą wydajnością na PC-tach. Wielu graczy skarży się na problemy z Wo Long: Fallen Dynasty.

Nowości na Steam. Wyczekiwany RPG akcji i intrygująca strategia z wielkimi robotami

Adrian Werner, 27 lutego 2023, 08:39

W tym tygodniu na Steamie zadebiutują takie produkcje, jak Wo Long: Fallen Dynasty, Phantom Brigade, Destiny 2: Lightfall czy Dreadful River.

Demo Wo Long radzi sobie świetnie, warto je pobrać i sprawdzić osobiście

Kamil Kleszyk, 24 lutego 2023, 12:36

Wo Long: Fallen Dynasty zadebiutuje dopiero na początku marca, ale już teraz można przetestować spory wycinek gry studia Team Ninja. Demo nowego RPG akcji twórców serii NiOh cieszy się na Steamie sporą popularnością.

Xbox Game Pass na przełom lutego i marca z konkurentem Elden Ring

Hubert Śledziewski, 21 lutego 2023, 16:45

Poznaliśmy listę gier, które trafią do PC/Xbox Game Passa na przełomie lutego i marca 2023 roku. Liczy ona tylko cztery pozycje, ale są wśród nich Wo Long: Fallen Dynasty oraz F1 22.

Znamy wymagania sprzętowe Wo Long, nowego RPG akcji twórców Nioh

Adrian Werner, 11 lutego 2023, 06:46

Poznaliśmy wymagania sprzętowe pecetowej wersji RPG-a akcji Wo Long: Fallen Dynasty od znaneego z cyklu Nioh studia Team Ninja.

RPG akcji twórców NioH otrzyma nowe demo, będzie nagroda za jego ukończenie

Hubert Śledziewski, 6 lutego 2023, 10:08

Wo Long: Fallen Dynasty otrzyma drugą wersję demo. Będzie ona dostępna na wszystkich platformach docelowych, a za jej ukończenie przewidziano nagrodę.

Wicekrólowie soulslike’ów mają coś nowego. I to może być sukces

Zbigniew Woźnicki, 18 stycznia 2023, 17:00

Wersja beta Wo Longa: Fallen Dynasty nie porwała mnie, ale już teraz ma w sobie to coś. Gra ewidentnie posiada potencjał i być może w późniejszych etapach bardziej rozwinie skrzydła. Deweloperzy mają na nią pomysł.

Kwadrans z nowym RPG akcji twórców Nioh - walka, skakanie i fabuła [Aktualizacja: ustawienia PC]

Agnieszka Adamus, 18 stycznia 2023, 09:00

Otrzymaliśmy kolejne materiały z nadchodzącego Wo Long: Fallen Dynasty. Dzięki nim mamy okazję zapoznać się z gameplayem oraz historią ukazaną w produkcji.

Zobacz 10-minutowy gameplay z nowego RPG-a akcji twórców NioH

Kamil Kleszyk, 4 stycznia 2023, 09:38

Premiera Wo Long: Fallen Dynasty jest tuż za rogiem. W związku z tym do sieci trafił nowy materiał prezentujący nadchodzącą produkcję studia Team Ninja. To 10-minutowy gameplay.

Like a Dragon: Ishin i Wo Long na nowych filmach pełnych walki

Kamil Kleszyk, 15 grudnia 2022, 10:37

Początek przyszłego roku przyniesie nam kilka ciekawych produkcji w klimacie Dalekiego Wschodu. Wśród nich znajdziemy m.in. Like a Dragon: Ishin i Wo Long: Fallen Dynasty. Obie produkcje właśnie otrzymały ciekawe zwiastuny.

RPG akcji Wo Long ma być czymś więcej niż klonem NioH

Adrian Werner, 14 listopada 2022, 13:03

Dzięki wywiadowi deweloperów z Team Ninja dowiedzieliśmy się, że Wo Long: Fallen Dynasty zaoferuje wsparcie dla technologii DLSS, a twórcy nie wykluczają w przyszłości powrotu do serii NiOh. Twórcy wypowiedzieli się również na temat różnic między tymi dwiema markami.

Wo Long z datą premiery; to groźny rywal Elden Ring

Kamil Kleszyk, 26 października 2022, 15:39

Twórcy Elden Ring powinni się mieć na baczności, bowiem za kilka miesięcy nastąpi premiera potencjalnie groźnego rywala produkcji FromSoftware – Wo Long: Fallen Dynasty. Poznaliśmy dokładną datę debiutu wyczekiwanego RPG-a akcji.

Tokyo Game Show 2022 zaskoczyło - podsumowanie japońskich targów

Hubert Śledziewski, 19 września 2022, 08:05

Tokyo Game Show 2022 – japońskie targi gier wideo – obfitowały w wieści o nadchodzących produkcjach, trailery, gameplaye i daty premier. Przyniosły również kilka tytułów, które zasiliły usługę Xbox Game Pass. Oto podsumowanie najważniejszych informacji z TGS 2022.

Konkurent Elden Ring z demem, na sprawdzenie gry macie kilka dni

Kamil Kleszyk, 16 września 2022, 15:14

Twórcy Wo Long: Fallen Dynasty sprawili graczom bardzo miłą niespodziankę. Demo produkcji, która zadebiutuje dopiero w przyszłym roku, możecie przetestować już teraz. Musicie się jednak spieszyć, bo szansa na to jest tymczasowa.

Zobacz gameplay trailer Wo Long, rywala Elden Ring od twórców NiOh [Aktualizacja]

Hubert Śledziewski, 29 sierpnia 2022, 20:30

Do sieci trafił gameplay trailer z Wo Long: Fallen Dynasty – nowego soulslike’a od twórców serii Ninja Gaiden i NiOh. Gra jawi się jako mieszanka sprawdzonych rozwiązań z tego ostatniego cyklu i kilku znakomitych pomysłów z Sekiro: Shadows Die Twice od FromSoftware.

Twórcy NiOh i Bloodborne nie pójdą na kompromis, Wo Long doprowadzi do łez

Adrian Werner, 15 czerwca 2022, 10:45

Dowiedzieliśmy się wiele nowego na temat Wo Long: Fallen Dynasty, czyli nowej gry autorów serii NiOh. Poznaliśmy konkrety odnośnie do systemu walki, multiplayera i nowości w rozgrywce. Potwierdzono także, że gra trafi na konsole PlayStation.

Wo Long Fallen Dynasty to wschodnia uczta z demonami od Team Ninja

Adrian Werner, 12 czerwca 2022, 20:32

Zapowiedziano Wo Long: Fallen Dynasty, czyli nową grę znanego z serii NiOh studia Team Ninja.