Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Warno

Gry strategiczne biorą odwet na Encyklopedii, wpisy Green Hell 2 i Jurassic World Evolution 3 są gotowe na oficjalne zapowiedzi

Krzysztof Mysiak, 11 maja 2024, 10:27

Poprzedni tydzień był ubogi w wieści o grach strategicznych, więc dziś, w przeglądzie nowości w Encyklopedii Gier nr 19/2024, czeka na Was pięć świeżych pozycji tego typu – pośród 20 najnowszych wpisów. Nastąpiły też 23 zmiany dat premier (np. Warno i ATS: Nebraska).

Gracze tak tłumnie wrócili do zimnowojennej strategii Warno, że ustanowili nowy rekord aktywności na Steam. To zasługa wielkiej aktualizacji

Maciej Gaffke, 15 lutego 2024, 18:58

Gra Warno od studia Eugen Systems otrzymała nową aktualizację „Grouchy”, która przyciągnęła dużą grupę graczy. Wprowadziła ona do zimnowojennego RTS-a m.in. kampanię Bruderkrieg.

Zimnowojenna strategia Warno prędko nie umrze. Gra otrzyma edytor map

Marcin Przała, 6 stycznia 2024, 15:09

Strategia czasu rzeczywistego Warno otrzyma w nadchodzącym tygodniu edytor map – na razie w wersji alfa. Choć funkcjonalność ta trafi do gry w mocno ograniczonej formie, twórcy piszą o „kamieniu milowym” w rozwoju produkcji.

Warno - twórcy obiecują nową zawartość co dwa tygodnie

Dawid Wanat, 30 stycznia 2022, 17:06

Warno to nowy wojenny RTS od Eugen Systems. Gra aktualnie znajduje się we wczesnym dostępie, a twórcy obiecują częste aktualizacje dodające nową zawartość.

Warno - premiera RTS-a w Steam Early Access, cena wkrótce znacznie wzrośnie

Adrian Werner, 20 stycznia 2022, 12:40

W Steam Early Access zadebiutowała gra Warno, czyli nowa produkcja autorów serii Wargame. Z okazji premiery zorganizowano atrakcyjną przecenę.

Warno wygląda jak Wargame 4 - pierwsze gameplaye z RTS-a

Agnieszka Adamus, 17 stycznia 2022, 19:58

W Internecie pojawiły się pierwsze gameplaye z Warno, czyli RTS-a od twórców cyklu Wargame – Eugen Systems.

Warno to nowy RTS od twórców Wargame; Early Access już w styczniu

Hubert Śledziewski, 17 grudnia 2021, 19:33

Studio Eugen Systems zapowiedziało nową grę – strategię Warno, mającą być duchową kontynuacją cyklu Wargame. Tym razem staniemy w obliczu eskalującej zimnej wojny, która przerodzi się w III wojnę światową pomiędzy siłami NATO i Układu Warszawskiego.