Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 stycznia 2022, 17:06

autor: Dawid Wanat

Warno - twórcy obiecują nową zawartość co dwa tygodnie

Warno to nowy wojenny RTS od Eugen Systems. Gra aktualnie znajduje się we wczesnym dostępie, a twórcy obiecują częste aktualizacje dodające nową zawartość.

Warno to wojenny RTS od studia Eugen Systems (twórców serii Wargame), który 20 stycznia wszedł w fazę wczesnego dostępu na Steamie. Od tego czasu gra zdobyła w większości pozytywne opinie, mimo to twórcy nie spoczywają na laurach i zapowiadają aktualizacje z nową zawartością, które mają się pojawiać co dwa tygodnie.

Studio określa uaktualnienia jako kamienie milowe, a każdy z nich będzie nosił miano napoleońskiego marszałka. Mają one zawierać po dwie dywizje, mapę oraz nowe funkcje i mechaniki. W najbliższym patchu, nazwanym Ney, do gry wejdzie 8 Dywizja Piechoty USA (zmechanizowana) dla strony NATO, 39 Radziecka Dywizja Strzelców Zmotoryzowanych dla Układu Warszawskiego oraz nowa mapa dla 10 na 10 graczy.

Warno - twórcy obiecują nową zawartość co dwa tygodnie - ilustracja #1

Wiemy jeszcze o dwóch kolejnych patchach, nazwanych Davout i Murat. Oba mają dodać po dwie niemieckie dywizje oraz dodatkowe mapy. Na razie nie znamy żadnych szczegółów o późniejszych aktualizacjach, lecz wiemy, że prace nad nimi już trwają.

Gra aktualnie jest na przecenie i możecie ją dostać za 134,99 złotego. Promocja kończy się 3 lutego, więc jeśli chcecie dostać ją w niższej cenie, to dobra chwila, aby dokonać zakupu.

  1. Warno na platformie Steam
  2. Oficjalna strona internetowa studia Eugen Systems