Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Władca Pierścieni: Wyprawa Aragorna

Wieści ze świata (SKATE 3, Descent, Lord of the Rings: Aragorn’s Quest) 16/04/10

Jiker, 16 kwietnia 2010, 13:23

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o demie SKATE 3, wznowieniu klasycznego Descenta na Wii, wsparciu Lord of the Rings: Aragorn’s Quest dla PlayStation Move, a także prezentach dla nabywców pierwszego modelu Sony Bravia 3D. Zapraszamy do lektury.

The Lord of the Rings: Aragorn’s Quest dopiero jesienią, ale za to również na PlayStation 3

Rock Alone, 11 marca 2010, 21:36

Po raz kolejny przesunęła się premiera The Lord of the Rings: Aragorn’s Quest. W chwili obecnej Warner Bros Interactive – wydawca gry - spodziewa się oddać ją w ręce graczy dopiero jesienią bieżącego roku.

The Lord of the Rings: Aragorn's Quest dopiero wiosną 2010 roku

Maciej Śliwiński, 12 sierpnia 2009, 09:30

Pesymistycznych wiadomości związanych z premierami gier w końcówce tego roku ciąg dalszy. Tym razem do zacnego grona projektów, które zamiast w ostatnich miesiącach tego roku zadebiutują dopiero w przyszłym, dołączył The Lord of the Rings: Aragorn's Quest.

Kolejna gra na podstawie Władcy Pierścieni w drodze?

Hed, 27 czerwca 2009, 14:59

Saul Zaentz Company, czyli firma posiadająca prawa do Władcy Pierścieni, zarejestrowała nazwę Lord of the Rings: War in the North. Zgłoszenie obejmuje zarówno szeroko pojęte produkty związane z grami, ale i fizyczne przedmioty oraz muzykę i filmy. Oznacza to więc, że być może już niedługo zobaczymy kolejne gry lub zabawki, oczywiście stworzone na podstawie kolejnego wycinka świata Tolkiena.

The Lord of the Rings: Aragorn's Quest oficjalnie zapowiedziane. Nowe szczegóły ujawnione

Jiker, 29 maja 2009, 10:30

Koncern Warner Bros. Interactive opublikował oficjalną zapowiedź gry akcji TPP The Lord of the Rings: Aragorn’s Quest – produkcji ujawnionej przed kilkoma dniami przez przedstawicieli wydawcy. Dowiedzieliśmy się w ten sposób, że gra trafi nie tylko na konsolę Nintendo Wii, ale również na PlayStation 2, Nintendo DS oraz PSP.

Warner Bros. ujawnia Lord of the Rings: Aragorn's Quest

Jiker, 21 maja 2009, 08:40

Poznaliśmy dalsze losy marki Władcy Pierścieni. Licencja, należąca przez osiem ostatnich lat do koncernu Electronic Arts, powróciła do prawowitego właściciela – firmy Warner Bros. – a ten niemal od razu podjął odpowiednie kroki, stawiając na jej dalszy rozwój. Efektem tych zabiegów jest zapowiedź nowej gry osadzonej w świecie Śródziemia. Jej tytuł to Lord of the Rings: Aragorn's Quest.