Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat StarCraft: Ghost

Zobacz gameplay ze StarCraft: Ghost – skasowanej gry Blizzarda

Aquma, 17 lutego 2020, 08:57

Na platformie YouTube pojawił się gameplay ze StarCraft: Ghost – skasowanej przygodowej gry akcji, która była osadzona w uniwersum popularnego RTS-a. Produkcja zmierzała na PlayStation 2, Xboksa i GameCube.

StarCraft: Ghost - Blizzard chciałby wrócić do anulowanego projektu

Góral, 25 marca 2014, 12:22

Alex Mayberry, główny producent gry Diablo III, wypowiedział się na temat StarCraft: Ghost - spin-offa serii StarCraft, będącego grą akcji TPP. Według niego firma chciałaby wrócić do prac nad tą produkcją, jednak oprócz dobrych chęci nie ma żadnych konkretnych planów związanych z tym tytułem.

StarCraft: Ghost wciąż może zostać wydany

Góral, 9 kwietnia 2013, 08:46

Nadzieje na powrót gry StarCraft: Ghost odżyły. Starszy projektant firmy Blizzard Entertainment - Matthew Burger - w rozmowie z przedstawicielem Official PlayStation Magazine wyjawił, że jest szansa na wydanie tego projektu.

BlizzCon 2010 w październiku

Hed, 25 marca 2010, 18:19

Tegoroczna edycja imprezy firmy Blizzard, czyli BlizzCon 2010, odbędzie się w dniach od 22 do 23 października, w Anaheim Convention Center (California, USA). Na miejscu spodziewamy się wielu atrakcji związanych ze StarCraftem II, Diablo III, World of Warcraft oraz starszymi produkcjami dewelopera. Która z nich doczeka się najbardziej spektakularnej zapowiedzi?

Co w Blizzardzie piszczy? - część 13

Hed, 11 marca 2010, 12:45

W kolejnej odsłonie przeglądu informacji na temat gier firmy Blizzard opowiadamy o starcie bety StarCrafta II, która oczywiście cieszy się ogromną popularnością. Jednocześnie przedstawiamy nowe materiały z Diablo III (pokazujące między innymi żeńską wersję Barbarzyńcy) i zastanawiamy się nad przyszłością World of Warcraft, czyli dodatkiem Cataclysm.

Starcraft Ghost - nowa nadzieja

Hed, 5 listopada 2008, 15:31

Chociaż większość z nas wybiła sobie już z głowy produkcję Blizzarda pod tytułem Starcraft Ghost, nad którą prace zostały wstrzymane, to jedna z zachodnich stron poświęconych Diablo 3, zauważyła, że nazwa ta pojawia się na stronie prezentującej profil jednego z deweloperów pracujących w firmie. Czyżby więc prace nad tym dziełem były potajemnie kontynuowane?

Muzyczna kolekcja z universum Blizzarda

Łosiu, 27 października 2008, 14:03

Gry, tak jak i filmy, prócz przekazu wizualnego, serwują swoim odbiorcom również najróżniejszą dawkę wrażeń dźwiękowych. Nierzadko muzyka towarzysząca nam podczas oglądania, czy też grania, na długo pozostaje ...

Blizzard - Starcraft Ghost technicznie nigdy nie był anulowany

Przemysław Zamęcki, 14 lutego 2008, 10:42

Będzie, kiedy będzie, ta stara maksyma przyświecająca w ciągu ostatnich lat Blizzardowi dała o sobie znać po raz kolejny. Okazało się bowiem, że ulokowany wspólnie z Duke Nukem Forever na cmentarzysku nieskończonych projektów Starcraft Ghost, wciąż jeszcze nie został ostatecznie porzucony.

Blizzard Entertainment nie tworzy gry World of StarCraft

Krystian Smoszna, 6 sierpnia 2007, 07:10

Znamy już oficjalne stanowisko firmy Blizzard Entertainment, Inc. dotyczące gry World of StarCraft – nowej przedstawicielki gatunku MMORPG, o której w Internecie spekuluje się od dłuższego czasu. Chris Metzen – pracownik wspomnianego wyżej studia – oświadczył w trakcie tegorocznej edycji imprezy BlizzCon, że taki program nie jest produkowany.

StarCraft: Ghost wciąż w planach Blizzard Entertainment

Metatron, 29 czerwca 2007, 13:21

Jak donosi serwis Next-Gen, udzielona podczas konferencji poświęconej grom MMO, która odbyła się w ramach imprezy Hollywood and Games Summit, wypowiedź Roba Pardo z Blizzard Entertainment wskazuje na to, że twórcy wciąż mają w planach stworzenie StarCraft: Ghost. Niestety nie są to plany na najbliższe lata.

StarCraft II na pewno nie ukaże się w tym roku

Vercetti, 31 maja 2007, 15:20

Zaanonsowany przed blisko dwoma tygodniami StarCraft II to z pewnością jedna z najbardziej wyczekiwanych gier strategicznych w historii komputerowej rozrywki. Entuzjaści zmagań pomiędzy nacjami Terran, Zergów i Protossów w przerwach pomiędzy przeglądaniem materiałów na temat RTS-a studia Blizzard Entertainment zastanawiają się już, kiedy sequel hitu z 1998 r. ujrzy wreszcie światło dzienne.

Beta StarCrafta 2 pod koniec roku?

Vercetti, 12 kwietnia 2007, 17:10

Blizzard szykuje się do stworzenia beta-wersji StarCrafta 2 pod koniec bieżącego roku. Taką oto rewelację można odnaleźć w artykule zamieszczonym na łamach koreańskiej strony FighterForum.com, którego treść udało się przetłumaczyć zachodnim dziennikarzom. Tekst zawiera kilka przypuszczalnych informacji, dotyczących sequela kultowego RTS-a.

Koniec marzeń o StarCraft: Ghost

Krystian Smoszna, 28 kwietnia 2006, 11:28

Pod koniec marca bieżącego roku wspominaliśmy o niejasnym losie gry StarCraft: Ghost, której producent – firma Blizzard Entertainment – postanowił zawiesić dalsze prace nad programem na czas nieokreślony. Wczoraj okazało się, że posiadacze konsol PlayStation 2 oraz Xbox mogą definitywnie pożegnać się z tym projektem, bowiem gra została anulowana.

Starcraft: Ghost porzuca konsole poprzedniej generacji?

Jiker, 25 marca 2006, 12:31

Oddział firmy Blizzard odpowiedzialny za produkcję gier konsolowych, skupi się aktualnie na poznaniu i ocenieniu możliwości konsol nowej generacji (tych już istniejących, jak i nadciągających). Tym samym prace nad Starcraft: Ghost zostaną odłożone na czas nieokreślony. Czyżby koniec przygody tejże pozycji z konsolami poprzedniej generacji?

Nie będzie StarCraft: Ghost na konsoli GameCube

ComCo, 2 listopada 2005, 10:04

Wygląda na to, że StarCraft: Ghost nie jest już przygotowywany w trzech wersjach, dedykowanych platformom obecnej generacji. Szefowie Blizzard Entertainment zrezygnowali z developingu wydania na konsolę GameCube. Wszystko odbyło się „po cichu” (żadnych informacji prasowych, nie podano również powodów następującej decyzji).

Transmisje z BlizzCon dostępne w Internecie

Krooliq, 28 października 2005, 13:45

W kalifornijskim Anaheim Convention Center rozpocznie się dziś Blizzcon, czyli pierwszy oficjalny zlot fanów gier tworzonych przez Blizzard Entertainment. Dla wszystkich tych osób, które z jakiś względów nie wybrały się na tę imprezę osobiście, przygotowano dostęp do relacji, które od godziny 19 naszego czasu, będą zamieszczone w sieci.

Krótka partyjka w Starcraft: Ghost - Games Convention 2005

Krzysztof Gonciarz, 19 sierpnia 2005, 09:01

Wśród stylistycznej rozpusty standów największych developerów i wydawców, stanowisko Blizzarda wyglądało dość skromnie. Oszczędna dekoracja i nie dość oszczędne stroje hostess nie pokazywały, że mamy do czynienia z jedną z najlepszych firm branżowych na świecie. Zaprezentowano dwa tytuły: World of Warcraft oraz wyczekiwanego przez konsolową brać Starcraft: Ghost.

Tryb multiplayer w StarCraft: Ghost oficjalnie potwierdzony

Krystian Smoszna, 20 maja 2005, 08:50

W połowie marca bieżącego roku w sieci pojawiły się plotki odnośnie prawdopodobnego zaimplementowania trybu multiplayer w konsolowej produkcji o nazwie StarCraft: Ghost. Wczoraj firma Blizzard Entertainment ostatecznie rozwiała wszelkie wątpliwości ogłaszając, ze zmagania z udziałem wielu osób faktycznie pojawią się w programie.

Blizzard Entertainment wchłania developerów StarCraft: Ghost

eLKaeR, 17 maja 2005, 08:44

Entuzjaści konsol ciągle czekają na komercyjny debiut szumnie zapowiadanej trójwymiarowej gry akcji, noszącej nazwę StarCraft: Ghost. Dotychczas za projekt odpowiadała firma Swingin’ Ape Studios, a ojcowie marki StarCraft, czyli ludzie z Blizzard Entertainment, jedynie nadzorowali proces developingu. Sytuacja uległa jednak właśnie zmianie, gdyż doszło do fuzji obu podmiotów gospodarczych.

Multiplayer w nowej grze z serii Starcraft?

eLKaeR, 17 marca 2005, 12:55

Ponad miesiąc temu spekulowaliśmy na temat docelowych platform sprzętowych dla trójwymiarowej gry akcji o tytule Starcraft: Ghost – oficjalnie ciągle są to: Sony PlayStation 2, Microsoft Xbox i Nintendo GameCube, ale pewne poszlaki wskazują na konsole następnej generacji. Natomiast dzisiaj chcielibyśmy poruszyć zagadnienie trybów zabawy, które zaoferuje niniejszy produkt.

Nowy Starcraft na konsolach następnej generacji?

eLKaeR, 12 lutego 2005, 12:21

Sony PlayStation 2, Microsoft Xbox i Nintendo GameCube, to urządzenia określane jeszcze całkiem niedawno mianem konsol następnej generacji. Jednak teraz rzeczona etykietka niekoniecznie pasuje do tych produktów i odnosi się raczej do ich nadchodzących sukcesorów. Właśnie z tą sprawą wiążą się świeże informacje, dotyczące szumnie zapowiadanej taktycznej gry akcji pt. Starcraft: Ghost.