Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Dying Light: Hellraid

Dying Light: Hellraid otrzymał fabularny tryb The Prisoner; jest zwiastun

Qskan, 7 czerwca 2021, 18:16

Wydane w sierpniu zeszłego roku Dying Light: Hellraid otrzymało sporo nowej zawartości. Techland dodał do gry m.in. tryb fabularny The Prisoner.

Dying Light: Hellraid z chłodnym przyjęciem na Steamie

AlexB, 14 sierpnia 2020, 11:23

DLC Hellraid do Dying Light nie do końca przypadło do gustu graczom. Obecnie na platformie Steam zaledwie 41% z 200 opinii na temat rozszerzenia jest pozytywnych. Z krytyką spotkały się między innymi długość przygody oraz niewielka liczba nowości.

Dying Light: Hellraid z premierą na PC

Karol Laska , 13 sierpnia 2020, 16:50

Nowy dodatek do gry Dying Light w końcu zadebiutował w pełnej wersji na Steamie, zaś użytkownicy konsol muszą poczekać na premierę tytułu do jutra.

Dying Light Hellraid opóźnione

Agnieszka Adamus, 17 lipca 2020, 17:29

Techland ogłosił, że zaplanowana na 23 lipca premiera Dying Light: Hellraid nie dojdzie do skutku. Dodatek zaliczy opóźnienie i ukaże się w sierpniu.

Dying Light Hellraid z datą premiery

Froozyy, 26 czerwca 2020, 18:45

Poznaliśmy datę premiery nowego DLC do gry Dying Light, za którą odpowiedzialne jest polskie studio Techland. Dodatek wprowadzi nową lokację, przeciwników oraz uzbrojenie - wszystko zaczerpnięte ze skasowanego projektu Hellraid.

Hellraid wraca jako DLC do Dying Light

Entelarmer, 29 kwietnia 2020, 18:43

Firma Techland zapowiedziała nowe DLC do Dying Light. Dodatek skorzysta z dorobku gry Hellraid, czyli niewydanego slashera polskiego dewelopera.