Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Test Drive Unlimited: Solar Crown

Gran Turismo robi z siebie pośmiewisko, TDU jest nieśmiałe - Motoprzegląd Drauga

Draug, 16 lipca 2022, 19:08

W dzisiejszym przeglądzie m.in. obśmiewam Gran Turismo 7 (samo się podłożyło…) i SBK 22, wczuwam się w rolę wydawcy Test Drive Unlimited: Solar Crown, rozliczam Forzę Horizon 5 z Przepustki samochodowej, znów wiwatuję na cześć Automobilisty 2 i piszę o stercie łatek (np. do F1 22).

TDU Solar Crown z kolejnym zwiastunem; nadal czekamy na gameplay

Maycuzai, 7 lipca 2022, 20:24

W trakcie eventu firmy Nacon zaprezentowano kolejny trailer gry Test Drive Unlimited: Solar Crown. Nadal nie pokazano jednak gameplayu produkcji.

Niedługo wreszcie zobaczymy TDU: Solar Crown; Nacon teasuje pokaz gier

hexx0, 30 czerwca 2022, 18:08

W przyszłym tygodniu możemy poznać nową datę premiery gry Test Drive Unlimited: Solar Crown. Stanie się to prawdopodobnie podczas wydarzenia Nacon Connect.

Germanizacja Forzy Horizon 5 i oczywisty poślizg TDU Solar Crown - Motoprzegląd Drauga

Draug, 21 maja 2022, 20:27

Nadążanie za samochodówkami robi się coraz trudniejsze. Nawet gdy Gran Turismo 7 otacza cisza, a Forza Motorsport (8) dopiero przymierza się, by nahałasować, szum robią Forza Horizon 5, TDU: Solar Crown, WRC Generations, F1 22 i wiele, wiele innych gier.

Test Drive Unlimited: Solar Crown opóźnione

Entelarmer, 18 maja 2022, 16:18

Test Drive Unlimited: Solar Crown dołącza do coraz dłuższej listy gier, których jednak nie zobaczymy w tym roku. Ponadto twórcy zrezygnowali z wersji na PS4 i XOne, planują za to beta-testy.

Forza Horizon 5 rozmnaża Jaguary, TDU Solar Crown robi „beep”, a Forza Street umiera - motoprzegląd Drauga

Draug, 15 stycznia 2022, 11:41

Początek roku miał być leniwy, ale nic z tego – wydarzyło się tyle, że nawet Gran Turismo 7 nie zdołało wepchnąć się do tytułu przeglądu między Forzę i TDU (z nowym gameplayem). A ciekawe wieści przynoszą też WRC 10, iRacing, R3E czy Assetto Corsa.

Test Drive Unlimited: Solar Crown z datą premiery i nowym zwiastunem

Szarmancki, 6 lipca 2021, 20:41

Na pokazie firmy Nacon został przedstawiony kolejny zwiastun Test Drive Unlimited: Solar Crown, który oprócz efektownych scen przekazał datę premiery produkcji.

Samochody i kasyno na nowym zwiastunie Test Drive Unlimited: Solar Crown

AlexB, 21 kwietnia 2021, 15:30

W sieci pojawił się nowy zwiastun gry Test Drive Unlimited: Solar Crown, czyli kolejnej odsłony popularnej niegdyś serii gier wyścigowych. Więcej informacji na temat tytułu ma pojawić się w lipcu.

Zapowiedziano Test Drive Unlimited: Solar Crown. Zobacz pierwszy trailer

Ender, 7 lipca 2020, 20:35

Studio KT Racing oraz firma Nacon zapowiedziały oficjalnie nową grę wyścigową Test Drive Unlimited: Solar Crown. Produkcja wskrzesza popularną przed laty serię Test Drive, oferując poszukującym wrażeń graczom ogromną sandboksową mapę, na której rywalizować będą w najszybszych samochodach świata.

Zapowiedź nowego Test Drive Unlimited na dniach - jest teaser

Agnieszka Adamus, 3 lipca 2020, 16:33

Firma Nacon udostępniła krótki teaser związany z nową odsłoną serii Test Drive Unlimited. Oficjalna zapowiedź produkcji ma nastąpić w przyszłym tygodniu.

Powstaje Test Drive Unlimited 3 – mamy kolejne potwierdzenie

Vergil, 3 marca 2020, 17:10

Test Drive Unlimited 3 powstaje pod skrzydłami firmy Nacon, która w 2016 roku (jeszcze jako Bigben Interactive) przejęła prawa do tej marki. Produkcja jest zapowiadana jako największy projekt owego wydawcy, a zarazem studia, które nad nią pracuje.

Powstaną nowe odsłony Test Drive. Marka zakupiona przez Bigben Interactive

Entelarmer, 14 grudnia 2016, 18:40

Seria Test Drive ma nowego właściciela. Po trzech latach od upadku Eden Games marka została zakupiona przez firmę Bigben Interactive. Nowi właściciele z miejsca zapowiedzieli wydanie kolejnych odsłon niegdyś kultowego cyklu.