Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Test Drive Unlimited: Solar Crown

Forza Motorsport się pogrążyła, TDU Solar Crown się odkupiło - Motoprzegląd Drauga

Draug, 2 września 2023, 09:43

Forza Motorsport i The Crew Motorsport prężą muskuły (albo próbują) przed bliskimi premierami, RIDE 5 kosztuje chwały (krótkotrwałej) po debiucie, TDU: Solar Crown znów pokazuje klasę, a WRC od Codemasters wreszcie przestaje się chować. Dzieje się, oj, dzieje.

Nowy gameplay z TDU Solar Crown wypełnia immersja, za którą pokochaliśmy serię

Draug, 1 września 2023, 10:41

Znienacka do sieci trafił nowy zwiastun Test Drive Unlimited: Solar Crown, składający się niemal w całości z fragmentów rozgrywki. Na przykładzie Alfy Romeo 8C pokazuje klimatyczne, immersyjne doświadczenie, z którego słynie seria.

Wstępne wymagania sprzętowe TDU: Solar Crown są wysokie, ale jeszcze się zmienią

Adrian Werner, 23 lipca 2023, 08:20

Dowiedzieliśmy się, jaki sprzęt będzie potrzebny, aby sprawdzić Test Drive Unlimited: Solar Crown w nadchodzących beta-testach.

Pierwszy, długi gameplay z TDU Solar Crown to śmichy-chichy i nieudolna jazda

Draug, 12 lipca 2023, 20:01

Pierwszy gameplay z Test Drive Unlimited: Solar Crown okazał się zaskakująco długi i surowy. Przez pół godziny oglądaliśmy wesołe (?) przepychanki streamerów i twórców gry podczas byle jakiej jazdy po Hong Kongu. Na koniec zaś potwierdzono opóźnienie premiery i zapowiedziano beta-testy.

Pierwszy prawdziwy gameplay z TDU Solar Crown zobaczymy tuż-tuż

Adrian Werner, 8 lipca 2023, 09:39

Zapowiedziano wydarzenie TDU Connect, podczas którego zobaczymy pierwszy gameplay z Test Drive Unlimited: Solar Crown.

The Crew Motorfest zachwyca krajobrazami, a TDU Solar Crown może znów odjechać

Adam Celarek, 3 lipca 2023, 20:48

Twórcy The Crew Motorfest zaprezentowali szereg materiałów z gry, w tym mapę świata. Fani Test Drive Unlimited: Solar Crown mogą im zazdrościć, gdyż wiele wskazuje na to, data premiery nowego TDU znów zostanie przesunięta.

Od 35 lat ta seria szuka drogi do raju. Jedna gra na chwilę ją tam zabrała

Brucevsky, 28 czerwca 2023, 18:45

Niewiele jest serii, które próbowały dołączyć do największych przez cztery dekady i przy udziale ponad tuzina studiów. Test Drive ścigał się o to od lat, a cel osiągnął, gdy Eden Games stworzyło Unlimited i zabrało graczy do wyścigowego raju.

Zła wiadomość, w Test Drive Unlimited: Solar Crown na premierę zabraknie kupowania domów

Draug, 18 maja 2023, 11:21

Pojawiły się nowe informacje i screeny z Test Drive Unlimited: Solar Crown. Tym razem wieści wzbudziły obawy fanów serii – okazało się, że nie dostaniemy opcji kupowania domów z miejscami garażowymi (przynajmniej na premierę). Zamiast tego pojawi się centralny hub z mieszkaniami graczy.

Forza Horizon 5 da nam namiastkę Forzy Motorsport - Motoprzegląd Drauga

Draug, 22 kwietnia 2023, 08:21

Wciąż nie mamy wieści nt. Forzy Motorsport – ale mękę czekania na nią uśmierzy kolejna aktualizacja Forzy Horizon 5. Czas umilają nam też informacje o TDU: Solar Crown, zapowiedź RIDE 5 czy nowa zawartość w Assetto Corsie Competizione.

TDU Solar Crown idzie drogą Forzy Horizon w projekcie otwartego świata

Draug, 15 kwietnia 2023, 15:14

Pojawiły się nowe informacje i screeny z Test Drive Unlimited: Solar Crown. Studio KT Racing omówiło otwarty świat w grze, potwierdzając, że stawia na mniejszą, ale bardziej zagęszczoną przestrzeń. Może się to kojarzyć z Forzą Horizon, ale twórcy TDU wiele rzeczy zrobią po swojemu.

Forza Motorsport skraca listę aut, a TDU wydłuża - Motoprzegląd Drauga

Draug, 11 marca 2023, 12:19

To może być rekordowy Motoprzegląd. Niosę ciekawe wieści aż o 15 grach – są wśród nich F1 23, Forza Motorsport, TDU: Solar Crown, Automobilista 2, Assetto Corsa Competizione, GTR Revival, Dakar Desert Rally czy TT Isle of Man 3. Do tego mamy dwie premiery.

TDU Solar Crown przywróci uwielbiane elementy „jedynki". Nowe screeny

Draug, 1 marca 2023, 16:01

Twórcy Test Drive Unlimited: Solar Crown ze studia KT Racing wreszcie ujawnili nowe informacje (wraz ze screenami) na temat tej wyczekiwanej gry wyścigowej. Przybliżyli kupowanie samochodów w salonach i ulepszanie ich w warsztatach.

Za miesiąc pokaz gier Nacon; będzie polski RoboCop, zabraknie Test Drive [Aktualizacja]

Entelarmer, 9 lutego 2023, 18:16

Firma Nacon szykuje kolejną edycję pokazu Nacon Connect i zdradziła już część gier, które zobaczymy w trakcie prezentacji. Aktualizacja: zapowiedziano przekazanie nowych wieści o TDU: Solar Crown.

Gran Turismo robi z siebie pośmiewisko, TDU jest nieśmiałe - Motoprzegląd Drauga

Draug, 16 lipca 2022, 19:10

W dzisiejszym przeglądzie m.in. obśmiewam Gran Turismo 7 (samo się podłożyło…) i SBK 22, wczuwam się w rolę wydawcy Test Drive Unlimited: Solar Crown, rozliczam Forzę Horizon 5 z Przepustki samochodowej, znów wiwatuję na cześć Automobilisty 2 i piszę o stercie łatek (np. do F1 22).

TDU Solar Crown z kolejnym zwiastunem; nadal czekamy na gameplay

Maycuzai, 7 lipca 2022, 20:30

W trakcie eventu firmy Nacon zaprezentowano kolejny trailer gry Test Drive Unlimited: Solar Crown. Nadal nie pokazano jednak gameplayu produkcji.

Niedługo wreszcie zobaczymy TDU: Solar Crown; Nacon teasuje pokaz gier

hexx0, 30 czerwca 2022, 18:28

W przyszłym tygodniu możemy poznać nową datę premiery gry Test Drive Unlimited: Solar Crown. Stanie się to prawdopodobnie podczas wydarzenia Nacon Connect.

Germanizacja Forzy Horizon 5 i oczywisty poślizg TDU Solar Crown - Motoprzegląd Drauga

Draug, 21 maja 2022, 20:31

Nadążanie za samochodówkami robi się coraz trudniejsze. Nawet gdy Gran Turismo 7 otacza cisza, a Forza Motorsport (8) dopiero przymierza się, by nahałasować, szum robią Forza Horizon 5, TDU: Solar Crown, WRC Generations, F1 22 i wiele, wiele innych gier.

Test Drive Unlimited: Solar Crown opóźnione

Entelarmer, 18 maja 2022, 16:23

Test Drive Unlimited: Solar Crown dołącza do coraz dłuższej listy gier, których jednak nie zobaczymy w tym roku. Ponadto twórcy zrezygnowali z wersji na PS4 i XOne, planują za to beta-testy.

Forza Horizon 5 rozmnaża Jaguary, TDU Solar Crown robi „beep”, a Forza Street umiera - motoprzegląd Drauga

Draug, 15 stycznia 2022, 11:50

Początek roku miał być leniwy, ale nic z tego – wydarzyło się tyle, że nawet Gran Turismo 7 nie zdołało wepchnąć się do tytułu przeglądu między Forzę i TDU (z nowym gameplayem). A ciekawe wieści przynoszą też WRC 10, iRacing, R3E czy Assetto Corsa.

Test Drive Unlimited: Solar Crown z datą premiery i nowym zwiastunem

Szarmancki, 6 lipca 2021, 20:42

Na pokazie firmy Nacon został przedstawiony kolejny zwiastun Test Drive Unlimited: Solar Crown, który oprócz efektownych scen przekazał datę premiery produkcji.

Samochody i kasyno na nowym zwiastunie Test Drive Unlimited: Solar Crown

AlexB, 21 kwietnia 2021, 15:35

W sieci pojawił się nowy zwiastun gry Test Drive Unlimited: Solar Crown, czyli kolejnej odsłony popularnej niegdyś serii gier wyścigowych. Więcej informacji na temat tytułu ma pojawić się w lipcu.

Zapowiedziano Test Drive Unlimited: Solar Crown. Zobacz pierwszy trailer

Ender, 7 lipca 2020, 20:36

Studio KT Racing oraz firma Nacon zapowiedziały oficjalnie nową grę wyścigową Test Drive Unlimited: Solar Crown. Produkcja wskrzesza popularną przed laty serię Test Drive, oferując poszukującym wrażeń graczom ogromną sandboksową mapę, na której rywalizować będą w najszybszych samochodach świata.

Zapowiedź nowego Test Drive Unlimited na dniach - jest teaser

Agnieszka Adamus, 3 lipca 2020, 16:46

Firma Nacon udostępniła krótki teaser związany z nową odsłoną serii Test Drive Unlimited. Oficjalna zapowiedź produkcji ma nastąpić w przyszłym tygodniu.

Powstaje Test Drive Unlimited 3 – mamy kolejne potwierdzenie

Vergil, 3 marca 2020, 17:27

Test Drive Unlimited 3 powstaje pod skrzydłami firmy Nacon, która w 2016 roku (jeszcze jako Bigben Interactive) przejęła prawa do tej marki. Produkcja jest zapowiadana jako największy projekt owego wydawcy, a zarazem studia, które nad nią pracuje.

Powstaną nowe odsłony Test Drive. Marka zakupiona przez Bigben Interactive

Entelarmer, 14 grudnia 2016, 18:41

Seria Test Drive ma nowego właściciela. Po trzech latach od upadku Eden Games marka została zakupiona przez firmę Bigben Interactive. Nowi właściciele z miejsca zapowiedzieli wydanie kolejnych odsłon niegdyś kultowego cyklu.