Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Blacklight Retribution

Blacklight Retribution - pecetowe serwery zostaną wyłączone w marcu

Adrian Werner, 10 lutego 2019, 08:47

Studio Hardsuit Labs poinformowało o zakończeniu rozwoju sieciowej strzelanki Blacklight Retribution. Serwery wersji pecetowej zostaną wyłączone w przyszłym miesiącu. Co ciekawe, gra pozostanie aktywna na PlayStation 4.

Wieści ze świata (PUBG, Paradox Interactive) 12/01/2018

Krzysztof Sobiepan, 12 stycznia 2018, 12:23

Dziś piszemy o 3 mln użytkowników PUBG-a na Xboksie One i wykupieniu udziałów firmy Hardsuit Labs (Blacklight Retribution) przez Paradox Interactive. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Zombie Studios zamknięte - co dalej z twórcami Blacklight Retribution?

Marcin Skierski, 8 stycznia 2015, 12:12

Na oficjalnej stronie internetowej Zombie Studios pojawiła się informacja, że zespół odpowiedzialny m.in. za gry Daylight oraz Blacklight Retribution został zamknięty. Większość pracowników przeniosła się jednak do nowo utworzonego studia Builder Box, które przejęło prawa do darmowej strzelaniny Blacklight Retribution.

Wieści ze świata (Arma III, The Big Blue, Project Awakened) 26/3/13

Marcin Skierski, 26 marca 2013, 14:15

Dziś piszemy m.in. o aktualizacji Arma III, zbiórkach pieniędzy na produkcję gier The Big Blue oraz Project Awakened, a także zapowiedzi Blacklight Retribution na PlayStation 4. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (9-15 kwietnia 2012 )

Adrian Werner, 15 kwietnia 2012, 20:54

W minionym tygodniu na naszym serwisie poświęconym graniu na notebookach pojawiło się sporo interesujących materiałów. Wśród nich znalazły się testy Blood Bowl: Legendary Edition oraz Blacklight Retribution. Pisaliśmy też o najciekawszych grach darmowych, udanym Kickstarterze niezależnej platformówki Valdis Story oraz grywalnej wersji alpha surrealistycznej przygodówki Against the Wall.

Wieści ze świata (Call of Duty: Modern Warfare 3, Jet Set Radio, Auditorium Duet) 29/2/12

Marcin Skierski, 29 lutego 2012, 13:45

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatku DLC do Call of Duty: Modern Warfare 3, odświeżonej wersji Jet Set Radio, projekcie Auditorium Duet finansowanym za pośrednictwem serwisu Kickstarter, otwartych beta testach strzelaniny Blacklight Retribution, a także nowych produkcjach deweloperów Ready At Dawn oraz Mistwalker.

Blacklight Retribution – otwarta beta darmowej strzelanki ruszy w tym miesiącu

Szymon Liebert, 14 lutego 2012, 11:21

Jeszcze w tym miesiącu będziemy mogli wypróbować strzelankę free to play Blacklight Retribution, za którą odpowiada Zombie Studios. Twórcy ujawnili, że otwarta beta gry wystartuje 27 lutego.

Blacklight Retribution - kolejne szczegóły kontynuacji Blacklight: Tango Down

Maciej Myrcha, 4 czerwca 2011, 12:57

Na początku tego roku informowaliśmy Was o planach firmy Zombie Studios dotyczących wydania kontynuacji dobrze przyjętego przez graczy FPSa, Blacklight: Tango Down. Teraz otrzymaliśmy kolejną dawkę informacji na ten temat, a wraz z nią tytuł sequela - Blacklight Retribution oraz wydawcę gry, którym okazał się Perfect World, mający w swoim portfolio m.in. Torchlight.

Blacklight: Tango Down doczeka się darmowej kontynuacji

Adrian Werner, 15 stycznia 2011, 10:47

W połowie zeszłego roku swoją premierę miała gra FPS zatytułowana Blacklight: Tango Down. Dobre wyniki sprzedaży spowodowały, że twórcy szybko potwierdzili chęć stworzenia drugiej części. Teraz ujawnili wreszcie pierwsze szczegóły na temat kontynuacji i okazało się, że dołączy ona do coraz liczniejszej grupy darmowych strzelanek.

Premiera Blacklight: Tango Down na pecetach i zapowiedź sequela

Marcin Skierski, 15 lipca 2010, 09:36

Dobra sprzedaż taktycznej strzelaniny Blacklight: Tango Down spowodowała, że już tydzień po jej premierze na Xboksie 360 twórcy potwierdzają kontynuację. Jednocześnie pierwowzór dopiero wczoraj stał się dostępny dla właścicieli pecetów, a na PlayStation 3 ukaże się on w sierpniu.