Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 lutego 2012, 11:21

autor: Hed

Blacklight Retribution – otwarta beta darmowej strzelanki ruszy w tym miesiącu

Jeszcze w tym miesiącu będziemy mogli wypróbować strzelankę free to play Blacklight Retribution, za którą odpowiada Zombie Studios. Twórcy ujawnili, że otwarta beta gry wystartuje 27 lutego.

Blacklight Retribution – otwarta beta darmowej strzelanki ruszy w tym miesiącu - ilustracja #1

Ekipa z Zombie Studios ujawniła datę startu otwartej bety Blacklight Retribution, czyli strzelanki pierwszoosobowej free to play, która trafi na pecety i będzie korzystała z bibliotek DirectX 11. Produkcja zostanie udostępniona 27 lutego wszystkim zainteresowanym. Pod koniec miesiąca przekonamy się więc, czy deweloper stanął na wysokości zadania i przygotował lepszą grę od swojego poprzedniego dzieła, niezbyt dobrze przyjętego Blacklight: Tango Down.

Otwarta beta będzie kolejnym etapem testów, które obecnie znajdują się w fazie zamkniętej. Na jej potrzeby studio Zombie skasuje wszelkie dotychczasowe postacie, aby wszyscy mogli zacząć zabawę od zera. Twórcy szykują kilka specjalnych atrakcji oraz nową zawartość – w tym trzy mapy, system Data Node oraz możliwość stworzenia własnego bohatera. Informacje na temat tych dodatków zostaną ujawnione przed startem ogólnodostępnej bety.

Więcej informacji o samej grze znajdziecie naturalnie na jej oficjalnej stronie, gdzie można też zgłosić chęć udziału w przyszłych testach. Zombie Studios nie ujawniło jeszcze daty premiery swojej produkcji, ale jako że otwarta beta rozpocznie się za niecałe dwa tygodnie, prawdopodobnie nastąpi ona niedługo. Wygląda też na to, że w odróżnieniu od wspomnianego Tango Down, Blacklight Retribution zostanie wydany tylko na pecetach.