Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat From Dust

Gra From Dust debiutuje w wersji na przeglądarkę Google Chrome

Marek Oramus, 24 maja 2012, 09:21

Wczoraj miała miejsce premiera specjalnej wersji gry From Dust stworzonej z myślą o użytkownikach przeglądarki Google Chrome. Gracze mogą przed zakupem wypróbować wersję próbną.

Zapowiedziano grę From Dust na przeglądarkę Google Chrome. Start usługi Google Play

Marcin Skierski, 7 marca 2012, 09:50

W kwietniu bieżącego roku gra From Dust zadebiutuje w wersji na przeglądarkę Google Chrome. Firma Google wystartowała także z usługą Google Play.

From Dust był najlepiej zarabiającą nową grą na Xbox LIVE Arcade w 2011 roku

Szymon Liebert, 27 stycznia 2012, 11:33

Firma analityczna Forecasting & Analyzing Digital Entertainment podsumowała rok 2011 dla gier Xbox LIVE Arcade, wydawanych w dystrybucji cyfrowej na Xboksie 360. Okazuje się, że największe obroty wygenerowała najnowsza produkcja twórcy Another World, czyli From Dust. Sama platforma cieszy się 18% wzrostem w porównaniu z rokiem wcześniejszym.

Wieści ze świata (UFC Undisputed 3, Origin, Assassin's Creed Revelations) 25/1/12

Marcin Skierski, 25 stycznia 2012, 12:50

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o wersji demonstracyjnej UFC Undisputed 3, dodatku DLC do gry Assassin's Creed Revelations, nowych firmach zasilających usługę Origin oraz o terminie tegorocznej edycji imprezy QuakeCon.

Pół miliona kopii From Dust sprzedanych na konsolach

Filip Grabski, 3 grudnia 2011, 12:17

Spora popularność nietypowej strategii From Dust na konsolach jest powodem do radości dla szefów firmy Ubisoft.

Wieści ze świata (Call of Duty: Modern Warfare 3, From Dust, Wallace & Gromit) 7/11/11

Piotr Doroń, 7 listopada 2011, 14:00

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatku do Tropico 4, przecenie Shattered Horizon, nowym projekcie twórcy Another World i From Dust, a także demie Rayman Origins na PS3.

Wieści ze świata (Rayman Origins, DC Universe Online, Tropico 4) 4/11/11

Piotr Doroń, 4 listopada 2011, 15:00

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatku do Tropico 4, przecenie Shattered Horizon, nowym projekcie twórcy Another World i From Dust, a także demie Rayman Origins na PS3.

Wieści ze świata (GoldenEye 007: Reloaded, Team Meat, Blizzard) 15/09/11

Piotr Doroń, 15 września 2011, 14:59

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o specjalnej edycji GoldenEye 007: Reloeaded na PS3, becie Rusty Hearts, nowych grach na PlayStation Vita, podsumowaniu akcji Summer of Arcade, a także kolejnych produkcjach Grasshopper Manufacture i t Team Meat. Zapraszamy do lektury.

From Dust na PS3 w przyszłą środę. Wydano patch znoszący zabezpieczenie DRM

Marek Oramus, 9 września 2011, 11:36

Firma Ubisoft ogłosiła, że gra From Dust pojawi się 12 września na platformie PlayStation Network. Z kolei wersja pecetowa otrzymała zapowiadaną aktualizację znoszącą zabezpieczenie DRM.

Wieści ze świata (Resistance, From Dust, Team Fortress) 25/08/11

Piotr Doroń, 25 sierpnia 2011, 13:35

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o 15. rocznicy powstania marki Team Fortress, przyszłości serii Resistance, sprzedaży PlayStation 3, kontynuacji Deadly Premonition, a także zwracaniu pieniędzy za From Dust na Steamie. Zapraszamy do lektury.

Ubisoft usunie zabezpieczenie DRM z pecetowej wersji From Dust

Marek Oramus, 23 sierpnia 2011, 10:12

W związku z głosami krytyki, firma Ubisoft postanowiła zrezygnować z konieczności każdorazowej autoryzacji gry From Dust za pośrednictwem Internetu. Stosowny patch ma się ukazać za około 2 tygodnie.

Problemy z pecetową wersją gry From Dust

Marcin Skierski, 19 sierpnia 2011, 09:55

Premiera pecetowej wersji gry From Dust wywołała falę krytyki wśród graczy. Powodem są bardziej restrykcyjne zabezpieczenia DRM niż zapowiadano, a także brak możliwości konfiguracyjnych najnowszej produkcji firmy Ubisoft.

From Dust - świetny debiut na Xbox Live Arcade

Marek Oramus, 5 sierpnia 2011, 09:24

Najnowsza gra twórcy Another World bije rekordy sprzedaży. Żaden wcześniejszy tytuł Ubisoftu nie osiągnął tak dobrych wyników w ciągu pierwszego dnia sprzedaży na Xbox Live Arcade.

From Dust na PC jednak bez kontrowersyjnego zabezpieczenia DRM firmy Ubisoft

Adrian Werner, 29 lipca 2011, 11:14

Kilka dni temu firma Ubisoft ogłosiła, że pecetowa wersja Driver: San Francisco wymagać będzie stałego połączenia z serwerami wydawcy. Szybko zaczęto spekulować, że z podobnego zabezpieczenia anty-pirackiego korzystać też będzie komputerowa edycja From Dust. Na szczęście te plotki zostały właśnie zdementowane.

From Dust na PC z kontrowersyjnym zabezpieczeniem DRM firmy Ubisoft?

Kamil Ostrowski, 28 lipca 2011, 12:39

Bardzo możliwe, że w pecetowej wersji gry From Dust zostaniemy uraczeni radykalnym systemem zabezpieczeń, uniemożliwiającym grę bez stałego połączenia komputera z Internetem.

From Dust - nowa gra twórcy Another World - debiutuje na Xbox Live Arcade

Marcin Skierski, 27 lipca 2011, 08:50

Na łamach Xbox Live Arcade debiutuje dzisiaj oryginalna gra strategiczna From Dust. W przyszłym miesiącu tytuł ukaże się na Steamie, a w bliżej nieokreślonej przyszłości pojawi się na PlayStation Store.

Ubisoft opóźnia pecetową odsłonę gry From Dust

Kamil Ostrowski, 26 lipca 2011, 10:31

Premiera gry From Dust w wersji na komputery osobiste została opóźniona o trzy tygodnie w stosunku do Xboksa 360. Pierwotnie dzieło twórcy Another World miało ukazać się na obie platformy jednocześnie.

From Dust - nowa gra twórcy Another World i Heart of Darkness zadebiutuje 27 lipca

Mateusz Kądziołka, 8 lipca 2011, 08:40

Firma Ubisoft zapowiedziała, że gra From Dust pojawi się w dystrybucji elektronicznej 27 lipca. Tytuł zadebiutuje równolegle na PC i Xboksie 360.

Nowa gra twórcy Another World i Heart of Darkness na kolejnych zwiastunach

Marcin Skierski, 30 maja 2011, 10:10

W ciągu najbliższych kilku miesięcy swoją premierę mieć będzie From Dust – nowa gra tworzona pod nadzorem Erica Chahi, twórcy niezapomnianego Another World czy Heart of Darkness. Na łamach serwisu Joystiq pojawiły się dwa zwiastuny tej interesująco zapowiadającej się produkcji.

From Dust – 15 godzin zabawy w nowej grze twórcy Another World

Aleksander Kaczmarek, 17 marca 2011, 13:35

Eric Chahi, twórca takich klasyków jak Another World i Heart of Darkness, długo, bo już 7 lat, każe czekać na swoje kolejne dzieło. Tym razem pozwoli on graczom wcielić się w tajemniczą siłę sprawczą, która manipulując otoczeniem będzie troszczyć się o plemię ludzi. Serwis vg247 miał okazję zapoznać się z trzema początkowymi poziomami gry From Dust. Tytuł ukaże się latem tego roku.

Project Dust otrzymuje nowy tytuł i datę premiery

Marcin Skierski, 20 sierpnia 2010, 12:50

Gra o tytule roboczym Project Dust została po raz pierwszy zaprezentowana na czerwcowych targach E3 podczas konferencji Ubisoftu i mogła pozostać niezauważona, jako że od tamtego czasu nie słyszeliśmy na jej temat nic konkretnego. Twórcy postanowili jednak przypomnieć o sobie za sprawą trwającej imprezy gamescom 2010.