Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 marca 2012, 09:50

autor: Sarge

Zapowiedziano grę From Dust na przeglądarkę Google Chrome. Start usługi Google Play

W kwietniu bieżącego roku gra From Dust zadebiutuje w wersji na przeglądarkę Google Chrome. Firma Google wystartowała także z usługą Google Play.

Firma Ubisoft zapowiedziała grę From Dust w wersji na przeglądarkę Google Chrome. Uruchomiono także usługę Google Play.

Produkcja studia Ubisoft Montpellier dotychczas znana była użytkownikom serwisów Steam, PlayStation Network oraz Xbox Live. Francuski wydawca postanowił przenieść From Dust także do przeglądarki Google Chrome, co nastąpi w kwietniu biężącego roku. Gra najprawdopodobniej nie będzie zbytnio różnić się od dotychczas wydanych wersji. Nie wiadomo, czy zostanie udostępniona za darmo, czy też będziemy musieli za nią zapłacić.

From Dust przedstawia wizję cywilizacji, której zaczynają zagrażać siły natury. Gracz dostaje więc prawdziwie boskie moce, dzięki czemu jest w stanie między innymi uformować powierzchnię w taki sposób, by zalewająca doliny rzeka zmieniła swój bieg. Należy działać tak, by uchronić mieszkańców przed kolejnymi kataklizmami.

Google Play

Firma Google uruchomiła usługę Google Play, zbierającą w sobie zawartość Android Market, Google Music oraz Google eBookstore. Obecnie serwis jest dostępny za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej, a w ciągu najbliższych kilku dni zastąpi Android Market na smartfonach oraz tabletach korzystających z systemu Android. Na początek oddanych do dyspozycji zostanie ponad 450 tysięcy aplikacji i gier, ok. 20 tysięcy piosenek, e-booki i inne rodzaje mediów do ściągnięcia.

W celu uczczenia tego wydarzenia, użytkownicy usługi Google Play przez najbliższy tydzień codziennie będą otrzymywać różnego rodzaju zawartość w obniżonych cenach. W ramach promocji 7 Days to Play dostaniemy zniżki na albumy muzyczne, e-booki, wypożyczanie filmów, czyli aplikacje na Androida.