Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Dragon Quest Builders

Wieści ze świata (Red Dead Redemption, Rocket League, Dragon Quest Builders) 2/12/2016

Draug, 2 grudnia 2016, 14:09

Dziś piszemy o terminie udostępnienia Red Dead Redemption w usłudze PlayStation Now, pełnej zapowiedzi grudniowej aktualizacji do Rocket League (Starbase ARC) i o wynikach sprzedaży gry Dragon Quest Builders. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Dragon Quest Builders za kilka miesięcy trafi do Europy

Góral, 29 maja 2016, 09:47

Firma Square Enix poinformowała, że dostępna obecnie tylko w Japonii gra Dragon Quest Builders ukaże się w październiku bieżącego roku w Europie. Tytuł dostępny będzie na konsolach PlayStation 4 i PlayStation Vita.

Dragon Quest Builders - obejrzyj ponad godzinę zapisów rozgrywki

Adrian Werner, 24 stycznia 2016, 10:22

W sieci pojawiły się dwa obszerne zapisy rozgrywki z Dragon Quest Builders, czyli hybrydy gry jRPG i budowlanego sandboksa w stylu Minecrafta. Pochodzą one z wersji demonstracyjnej, udostępnionej niedawno graczom w Japonii.

Nowe filmy z Dragon Quest Builders

Norton, 16 grudnia 2015, 20:02

Square Enix opublikowało dziś trzy filmiki promujące ich najnowsze dzieło - Dragon Quest Builders. Do obejrzenia udostępniono intro oraz dwie krótkie porcje gameplayu, prezentujące podstawy rozgrywki oraz świat gry. 

Dragon Quest Builders - kolejne szczegóły na temat minecraftowego Dragon Questa

Góral, 10 lipca 2015, 11:24

W japońskim magazynie JUMP opublikowano nowe szczegóły na temat zapowiedzianej ostatnio gry Dragon Quest Builders, za sprawą której firma Square Enix chce połączyć w jedno mechanikę Minecrafta z serią jRPG Dragon Quest.

Dragon Quest Builders - Square Enix rzuca wyzwanie Minecraftowi

Góral, 9 lipca 2015, 09:57

Firma Square Enix tej zimy wyda w Japonii grę Dragon Quest Builders na konsole PlayStation 4, PlayStation 3 i PlayStation Vita. Będzie to połączenie produkcji z gatunku RPG z Minecraftem.