Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Thief: Deadly Shadows

Thief doczeka się ekranizacji kinowej

Góral, 3 lipca 2014, 11:04

Wytwórnie filmowe Vertigo Entertainment oraz Prime Universe pracują nad ekranizacją gry Thief - poinformowano w serwisie The Tracking Board. Nie podzielono się jednak żadnymi szczegółami, ale ujawniono, że producentami obrazu kinowego zostali Adrian Askarieh i Roy Lee.

The Dark Mod - modyfikacja do Dooma 3 wzorowana na Thiefie ukazała się jako samodzielna gra

Draug, 9 października 2013, 14:34

Grupa Broken Glass Studios wypuściła wersję 2.0 modyfikacji The Dark Mod do Dooma 3, inspirowanej w znacznym stopniu serią Thief. Jest to o tyle interesująca wiadomość, że mamy teraz do czynienia z samodzielną i darmową produkcją, niewymagającą żadnej innej gry do działania.

Lekcja Level Designu - wykład poprowadzi Garrett, mistrz złodziei

Yoghurt, 7 sierpnia 2012, 21:25

Dobrze zaprojektowany level w grze to nie taka prosta sprawa, jakby się mogło z początku wydawać. Nie wystarczy poustawiać elementów i przeciwników w logiczny sposób. Należy jeszcze przekonać gracza, że osobiście zanurza się w świat na ekranie monitora.

Po drugiej stronie lustra, część druga. Historia firmy Looking Glass Studios

Lans Tartare, 4 listopada 2011, 15:29

Upadek Looking Glass Studios nie oznaczał upadku ich myśli artystycznej. Studio wydało z siebie i współpracowało ze zbyt wielką ilością ogromnych talentów, żeby nie pozostawić po sobie godnej spuścizny. Udało się. Fragmenty ich gier, odpowiedzialni za nie ludzie, czy po prostu naśladowcy i spadkobiercy rozwiązań, które wprowadzili istnieją po dziś dzień. I chwała im za to.

Po drugiej stronie lustra, część pierwsza. Ultima Underworld, System Shock, Thief - historia firmy Looking Glass Studios.

Lans Tartare, 29 września 2011, 13:50

Historia Looking Glass Studios to interesujące pasmo wzlotów, upadków oraz wizjonerstwa lekko wyprzedzającego swoją epokę. Underworld, Thief oraz Shock to serie i tytuły, bez których obecna branża nie byłaby taka sama. Bowiem rozwiązania, które stworzyli, pomimo że nie weszły na stałe do gier głównego nurtu to mocno zmieniły oblicze rynku, nawet wśród nieświadomych tego graczy nowego pokolenia.

Cień, o wspaniałości Thiefa...

Lans Tartare, 21 września 2011, 08:20

Thief to coś więcej niż zwykła gra. Thief to prawdziwe dzieło, zatopione w mroku, dopracowane i ponadczasowe. Cień... czyli o tym dlaczego Thief jest wspaniały.

Najciekawsze modyfikacje (07/07/10)

Adrian Werner, 7 lipca 2010, 11:49

„Najciekawsze modyfikacje” to regularnie publikowany wybór najbardziej wartościowych modów i wieści z nimi związanych. Kompletnie nowe gry, dodatkowe misje i przygody, usprawnienia grywalności i grafiki - każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Jeśli uważacie, że coś pominięto nie krępujcie się i dajcie znać w komentarzach.

Cartoon Games - odc. 22 - Kryjówka

Otis, 28 kwietnia 2010, 10:05

Najciekawsze modyfikacje (25/01/10)

Adrian Werner, 25 stycznia 2010, 14:35

„Najciekawsze modyfikacje” to wybór najbardziej wartościowych modów i wieści z nimi związanych. Kompletnie nowe gry, dodatkowe misje i przygody, usprawnienia grywalności i grafiki - każdy powinien znaleźć coś dla siebie

Najciekawsze modyfikacje (14/12/09)

Adrian Werner, 14 grudnia 2009, 09:50

„Najciekawsze modyfikacje” to wybór najbardziej wartościowych modów i wieści z nimi związanych. Kompletnie nowe gry, dodatkowe misje i przygody, usprawnienia grywalności i grafiki - każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Thief na silniku Dooma 3, czyli modyfikacja „The Dark Mod” już w sieci

Gambrinus, 20 października 2009, 09:34

Po niemal pięciu latach ciężkiej pracy grupa Broken Glass Studios opublikowała wersję beta The Dark Mod. Ta konwersja Dooma 3 przenosi graczy w mroczny świat wzorowany na serii Thief.

Thief 4 oficjalnie potwierdzony!

Jiker, 11 maja 2009, 16:15

Montrealskie studio deweloperskie brytyjskiego koncernu Eidos przerwało wszelkie spekulacje, ujawniając swój drugi, obok Deus Ex 3, tytuł znajdujący się aktualnie w fazie produkcji. Potwierdził tym samym plotki sprzed niemal miesiąca i informacje przedstawione przez magazyn EDGE przed tygodniem. Owym, długo oczekiwanym tytułem jest czwarta odsłona legendarnego cyklu Thief!

Thief 4 zostanie ujawniony 11 maja?

Hed, 4 maja 2009, 09:10

Według jednej z reklam umieszczonych w magazynie EDGE, 11 maja studio Eidos Montreal ujawni swój drugi, tajemniczy projekt. Jakiś czas temu pojawiły się plotki, że najprawdopodobniej będzie to czwarta odsłona świetnej serii Thief. Opublikowane przez kilku użytkowników forum poświęconemu grze zeskanowane ogłoszenie wydaje się potwierdzać wcześniejsze tezy, chociaż nie jest jednoznaczne.

Świat wrze - Thief 4 w sferze plotek

Jiker, 15 kwietnia 2009, 21:05

Montrealskie studio firmy Eidos zamieściło na swych łamach informację o rozpoczęciu prac nad drugim, po Deus Ex 3, wielkim projektem. Podobno już niedługo ujawnione zostaną pierwsze szczegóły na jego temat. W sieci zawrzało.

Eidos Everything Pack okazją na uzupełnienie kolekcji gier w usłudze Steam

Przemysław Zamęcki, 25 maja 2008, 12:46

Eidos zafundował użytkownikom systemu Steam znakomitą okazję, aby uzupełnić kolekcję gier oferowanych przez tego wydawcę. Za jedyne sto dolarów ($99.99) możemy stać się właścicielami dwudziestu gier, których koszt, w przypadku gdybyśmy zdecydowali się je kupować oddzielnie wyniósłby aż 389.80 dolarów. Poniżej znajdziecie listę tytułów oferowanych w zestawie Eidos Everything Pack.

Czy Eidos pracuje nad Thief 4?

Przemysław Zamęcki, 6 kwietnia 2008, 17:46

Na oficjalnym serwisie firmy Eidos Montreal pojawiła się bardzo ciekawa, nieco zakamuflowana informacja. W chwili obecnej w firmie trwają prace nad zapowiedzianym jakiś czas temu Deus Ex 3, jak się jednak okazuje, nie będzie to jedyny tytuł, nad którym będą pracować Kanadyjczycy.

Soundtrack z Thief: Deadly Shadows udostępniony za darmo

Krystian Smoszna, 6 lutego 2006, 09:56

W ubiegłą środę, na forum serwisu Through the Looking Glass pojawił się post od anonimowego użytkownika, która podaje się za byłego pracownika firmy Ion Storm. Nie byłoby w tym zapewne nic nadzwyczajnego, gdyby nie prezent, jaki ów osobnik postanowił przygotować pozostałym bywalcom forum. Jest nim zestaw plików w formacie mp3 ze ścieżką dźwiękową do gry Thief: Deadly Shadows.

Studio Ion Storm kończy działalność

Krystian Smoszna, 11 lutego 2005, 11:56

Studio Ion Storm przestało istnieć – taką oto informację udzielił wczoraj koncern Eidos, czym potwierdził plotki, jakie od dłuższego czasu krążyły w Internecie. Jedna z najbardziej uznanych firm na polu gier video została zlikwidowana wskutek cięć, jakie przeprowadza Eidos wśród podległych sobie developerów.

Ion Storm - upadek?

Judith, 1 lutego 2005, 12:01

Jak mawia jeden z naszych redakcyjnych kolegów: „Człowiek na poziomie powinien się trzymać w pionie”. Wygląda na to, że jedna z firm, wydająca ciekawe, innowacyjne gry, powinna bez trudu realizować to motto, a tymczasem...

Ujrzymy kolejne odsłony Thiefa i Deus Ex'a!

Calypso, 30 sierpnia 2004, 11:45

Firma Eidos ma w planach wydanie kontynuacji swych ostatnich tytułów - Deux Ex 2 i Thief 3. W wywiadzie dla serwisu 1UP.com poprzedni prezes korporacji, Rob Dyer, zapowiedział, iż jego firma będzie starała się nie tylko trafić w gusta miłośników poprzednich części, ale i zdobyć nowe rzesze fanów. Obie serie należą do najwyżej ocenianych i najbardziej docenianych przez prasę gier ostatnich lat.

Poradnik: Thief 3: Deadly Shadow

Redakcja GRYOnline.pl, 26 sierpnia 2004, 16:00

Poradnik do Thief 3: Deadly Shadow zawiera wszystkie informacje do przejścia gry, wraz z jej ukrytymi misjami oraz dokładnym opisem lokacji, charakterystykę zadań do wykonania dla każdej misji czy dnia oraz wiele informacji dodatkowych.

Nowe promocje: Soldiers: Ludzie Honoru i Thief: Deadly Shadows

Michał Bobrowski, 19 lipca 2004, 13:23

Miłośnicy nocnych eskapad w niekoniecznie szlachetnych celach jeszcze przez kolejny tydzień będą mieli możliwość skorzystania z naszej promocji i zakupu gry „Thief: Deadly Shadows” w cenie 109 złotych. Natomiast dla wszystkim entuzjastów gier strategicznych mamy nie lada gratkę w postaci tygodniowej promocji znakomitej gry Soldiers: Ludzie Honoru.

Nowe promocje: Thief: Deadly Shadows oraz Joint Operations

Fajek, 12 lipca 2004, 13:47

Od dzisiaj w naszej promocji pojawiła się kolejna, trzecia już część przygód słynnego mistrza fachu złodziejskiego – Garretta. „Thief: Deadly Shadows”, bo o tej grze mowa, zapewni wam wiele nieprzespanych nocy przy planowaniu kolejnych kradzieży. Z uwagi na znaczne zainteresowanie z waszej strony postanowiliśmy również przedłużyć promocję "Joint Operations: Typhoon Rising".

Petycja fanów Thief: Deadly Shadows – “dajcie nam edytor!”

Speed, 21 czerwca 2004, 12:03

Ostatnio wiele mówi się o grze firm Ion Storm oraz Eidos, Thief: Deadly Shadows. Najczęściej są to pozytywne opinie, jednak zdarzają się też i te negatywne (vide news o błędzie w kodzie gry, zmieniającym poziom gry z trudnego na łatwy). Tym razem fanom rzeczonej produkcji, zza wielką wodą wydaną jeszcze w marcu br., nie spodobały się niespełnione obietnice co do oficjalnego edytora. Mało rozważny ton w tłumaczeniu tej decyzji przez jednego z pracowników Ion Storm, nie spodobał się graczom, którzy teraz zbierają podpisy pod oficjalną petycją - maniacy Thiefa wręcz domagają się wypuszczenia programu edytującego!

Thief: Deadly Shadows załatany

Speed, 19 czerwca 2004, 13:02

Nieprawdopodobnie irytujący bug w podstawowej wersji gry Thief: Deadly Shadows, polegający na samoistnej zmianie poziomu trudności gry z trudnego na łatwy - po ówczesnym załadowaniu stanu gry, w końcu został załatany. Patch, głównie eliminujący tenże błąd, waży niecałe pół megabajta.

Zmień grafikę w Thief: Deadly Shadows na lepszą

Phoenix, 17 czerwca 2004, 14:30

Fani Thief: Deadly Shadows zapewne znają dość nieciekawą sytuację - jaka spotkała ten tytuł po jego światowej premierze - pisaliśmy o niej w wiadomościach: „Thief: Deadly Shadows niedopracowany?” oraz „Czy błędy w Thief: Deadly Shadows wpłyną na europejską premierę gry?”. Dla tych którzy jednak nie mieli okazji się z nim zaznajomić w skrócie powiem, iż chodzi tutaj o błąd dotyczący niemożliwości grania w omawiany tytuł na poziomie trudności „Expert” i na który to miało zamiar grać wielu posiadaczy wcześniejszych odsłon serii. Niestety nie mamy żadnych informacji dotyczących rozwoju tej sprawy. Myślę jednak, że to co dzisiaj przygotowaliśmy też Was zainteresuje.

Czy błędy w Thief: Deadly Shadows wpłyną na europejską premierę gry?

Krystian Smoszna, 10 czerwca 2004, 10:12

Skutki odkrytego przez amerykańskich graczy błędu w postaci niemożności zabawy na poziomie trudności Expert, mogą być opłakane dla użytkowników Thief: Deadly Shadows ze Starego Kontynentu. Według pierwotnych planów, produkt miał trafić na europejskie półki sklepowe już jutro – nie wiadomo jednak, czy wspomniany błąd nie opóźni premiery gry.

Thief: Deadly Shadows niedopracowany?

Krystian Smoszna, 7 czerwca 2004, 13:34

O tym, że nawet najdłużej i najsolidniej przygotowywane gry zawierają rozmaite błędy i wymagają „łatania”, wiadomo nie od dziś. Co jednak zrobić, jeśli oczekiwany od dawna produkt zostaje opublikowany z usterką tak rażącą, że w praktyce pozbawia sensu zabawy? Najlepiej odsądzić producenta od czci i wiary, wytykając mu pośpiech i nierzetelne przetestowanie gry. Tak właśnie się stało z dostępnym na rynku amerykańskim od dwóch tygodni Thief: Deadly Shadows.

ION Storm - zwolnienie pracowników, zmiana nazwy i produkcje tylko na PS 2 - prawda czy plotka?

Krystian Smoszna, 2 czerwca 2004, 10:34

Serwis Shacknews opublikował wczoraj niepokojące wieści dla wszystkich fanów firmy ION Storm, producenta słynnych gier z serii Thief i Deus Ex. Jeśli wierzyć tym doniesieniom, koncern Eidos Interactive rozpoczął poważne zmiany w strukturze studia, wywalając jego pracowników na bruk.

Przetestuj Thiefa w akcji zanim kupisz pełną wersję

ComCo, 29 maja 2004, 08:23

Minęło zaledwie kilka dni od debiutu gry Thief: Deadly Shadows na obszarze rynku północnoamerykańskiego, a jej developer - zespół Ion Storm - postanowił uraczyć graczy grywalną wersją demonstracyjną swojego dzieła. Opisywane demo powinno zachęcić wszystkich miłośników przygód średniowiecznego złodzieja Garreta do zapoznania się z trzecią odsłoną dedykowanego cyklu.

Trzecia część serii Thief trafiła do północnoamerykańskich sklepów

ComCo, 25 maja 2004, 17:57

Długie miesiące oczekiwań i nerwowe skreślanie dni w kalendarzu podczas ostatnich kilku tygodni... Thief: Deadly Shadows nareszcie trafił na półki zachodnich sklepów! Już po raz trzeci w historii przyjdzie nam skradać się w ciemnościach, unikać wzroku rywali oraz kraść najcenniejsze przedmioty z najlepiej strzeżonych miejsc. A wszystko to uczynimy wcielając się w postać Garreta - średniowiecznego złodzieja pierwszej klasy.

Garrett znowu w akcji, czyli ukończono developing Thief: Deadly Shadows!

ComCo, 6 maja 2004, 09:02

Wielbiciele unikatowej serii Thief (sklasyfikowanej jako First Person Perspective Sneaker, gdyż walka schodzi w niej na drugi, albo nawet trzeci plan) mają powody do radości. Potwierdziły się bowiem wcześniejsze spekulacje o ukończeniu prac nad trzecią odsłoną cyklu, noszącą podtytuł Deadly Shadows - całość uzyskała właśnie status „gold” i trafiła do tłoczni (proces powielania, pakowania, etc.).

Bez nowoczesnego systemu operacyjnego i dobrej karty graficznej nie zagrasz na PC w Thief: Deadly Shadows!

eLKaeR, 2 maja 2004, 07:44

Autor niniejszej wiadomości obchodzi urodziny 26 maja, czyli według zapewnień ludzi z Ion Storm i Eidos Interactive będzie mógł sprawić sobie prezent w postaci gry Thief: Deadly Shadows. Bowiem tegoroczny Dzień Matki ma być momentem rynkowego debiutu trzeciej odsłony wirtualnych przygód złodzieja Garretta w wersji dla PeCetów i stacjonarnych konsol Microsoft Xbox. Jednakże wymieniony wyżej osobnik jest użytkownikiem systemu operacyjnego Microsoft Windows 98 i posiadaczem karty graficznej typu nVidia GeForce4 MX440, więc nie uda mu się zmusić wspomnianego produktu do współpracy z własnym komputerem. Sprawdź zatem Szanowny Czytelniku razem z nami, czy Twój „blaszak” spełnia podane właśnie przez developerów wymagania sprzętowe!

Thief III o krok od tłoczni?!

ComCo, 26 kwietnia 2004, 08:08

Seria Thief okryła się sławą wśród graczy głównie ze względu na nietypowe podejście do konwencji gier First Person Perspective (zamiast zabijać - unikać przeciwników). Już od dawna wiadomo również, że Garrett - średniowieczny złodziej, mistrz w swoim fachu - powróci na monitory komputerów w trzeciej części swoich przygód. Kiedy ostatnio wspominaliśmy o Thief: Deadly Shadows, wciąż niepewna była jedynie data rynkowego debiutu gry. Tymczasem okazało się, że w ciągu najbliższych kilku dni całość może uzyskać status „gold”!

Źle się dzieje w państwie Ion Storm

Elrond, 7 kwietnia 2004, 12:26

Całkiem niedawno informowaliśmy was o fakcie opuszczenia studia Ion Storm przez szefa projektu Thief: Deadly Shadows, Randy'ego Smitha. Okazuje się, że nie jest to koniec problemów(?) personalnych firmy znanej z udanych projektów, takich jak Deus Ex czy trzecia część znakomitej serii Thief. Po 6 latach współpracy po raz ostatni progi Ion Storm zdecydował się przekroczyć również Harvey Smith, m.in. kierownik projektu Deus Ex: Invisible War oraz główny projektant Deus Ex.

Szef projektu Thief: Deadly Shadows odchodzi z Ion Storm?

ComCo, 3 kwietnia 2004, 16:06

Na łamach zachodniego serwisu internetowego The Adrenaline Vault pojawiła się dosyć niepokojąca wiadomość dotycząca trzeciej części popularnej serii Thief, noszącej podtytuł Deadly Shadows. Otóż redaktorzy wspomnianej witryny podali, iż Randy Smith - dotychczasowy szef całego projektu - przestał pełnić swoją funkcję i do końca nie wiadomo, jak cała sytuacja wpłynie na cykl produkcyjny programu...

Premiera Thief: Deadly Shadows - lato 2004

eLKaeR, 24 marca 2004, 07:07

Najprawdopodobniej trzecia część popularnego cyklu Thief, nosząca podtytuł Deadly Shadows, podzieli rynkowy los pozycji o nazwie Deus Ex: Invisible War. Mowa niekoniecznie o początkowo sporej ilości niedociągnięć programistycznych w pełnej wersji, lecz raczej o terminie komercyjnego debiutu w różnych zakątkach globu ziemskiego.

Nowości na thief3.com

Wojak, 18 marca 2004, 07:53

Wyjątkowo klimatyczna i doskonale wykonana oficjalna strona internetowa nowego Thiefa została po raz kolejny zaktualizowana. Nie znajdziemy tam jeszcze co prawda wersji demonstracyjnej czy chociaż kolejnego zwiastuna tej nadchodzącej produkcji, ale ciekawostek jest sporo i warto się z nimi zapoznać.

Thief: Deadly Shadows tylko na DVD?

Wojak, 9 marca 2004, 11:13

Jakiś czas temu informowaliśmy Was, że gry Far Cry oraz Unreal Tournament 2004 zdecydowano się wydać w Europie tylko w wersjach DVD. Teraz powracamy do tego tematu ponownie, by uprzedzić Was, że podobny los czeka nadciągający wielkimi krokami Thief: Deadly Shadows. Uwaga, informacja z ostatniej chwili: Firma Cenega Poland poinformowała, iż wspomniany powyżej Far Cry zostanie wydany w naszym kraju na pięciu płytach CD-ROM.

Czyżby filmowy człowiek-pająk miał zagrać w kinowej adaptacji hitowego cyklu Thief?

eLKaeR, 17 lutego 2004, 10:10

Dotychczas amerykańskiego aktora imieniem Tobey Maguire publiczność oglądała m.in. w Spider-Man, gdzie wystąpił w roli głównej, jak również w Wonder Boys (Cudowni chłopcy) i Deconstructing Harry (Przejrzeć Harry’ego). Według ostatnich wiadomości z renomowanego zachodniego magazynu elektroniczno-rozrywkowego pt. PC Gamer, rzeczony osobnik prawdopodobnie zostanie obsadzony w filmowej adaptacji popularnego cyklu Thief (premiera PeCetowej edycji części trzeciej w połowie bieżącego roku).

Thief: Deadly Shadows - otwarcie oficjalnej strony

Elrond, 12 lutego 2004, 14:00

Pragnąc podsycić atmosferę wokół najnowszej odsłony znakomitej serii Thief firma Eidos ucieka się do rozmaitych chwytów i sztuczek. Jakiś czas temu gra zmieniła tytuł na Thief: Deadly Shadows a teraz aby mieć pewność, że fani tej serii pozostaną wierni jej nadal Eidos otworzył podwoje oficjalnej strony internetowej znakomitej produkcji spod znaku akcji i skradania się.

Premiera Thief: Deadly Shadows – wiosna 2004

Bukary, 5 lutego 2004, 07:55

Chociaż firma EIDOS wciąż nie ogłosiła oficjalnej daty wydania gry Thief: Deadly Shadows, to jednak na jej amerykańskiej stronie internetowej http://www.eidosinteractive.com/ pojawiła się ostatnio reklama, która ujawnia, że kolejnej odsłony przygód Garretta możemy się spodziewać w już wiosną 2004 roku. Podobnego banera nie udało mi się zaobserwować na stronie brytyjskiej http://www.eidosinteractive.co.uk/, stąd też wnioskuję, iż chodzi tu o premierę w Stanach Zjednoczonych. Czy jednak oznacza to, że europejscy gracze będą musieli - jak w przypadku Deus Ex: Invisible War - poczekać dłużej na wydanie gry? Może tak, może nie, okaże się już niedługo...

Nowe spojrzenie na Thiefa trzeciego

Elrond, 23 stycznia 2004, 10:09

Już niedługo, bo według oficjalnych zapowiedzi w czerwcu tego roku, będziemy mogli ujrzeć w akcji trzecią odsłonę znakomitego cyklu Thief, która zaprezentuje się nam pod zmienioną niedawno nazwą. Jak się okazuje, nie jest to jedyna zmiana, którą przeszedł ten tytuł. Otóż korporacja Eidos, wydawca gry, poinformowała, że Thief: Deadly Shadows oprócz znanego już z poprzednich części widoku z oczu pierwszej osoby posiadać będzie widok trzecioosobowy.

Co słychać u firmy Eidos?

Wojak, 21 stycznia 2004, 07:08

Firma Eidos, jeden z najbardziej liczących się na rynku wydawców, udostępniła właśnie informację prasową, w której podsumowuje ostatnie sześć miesięcy oraz zapowiada, co czeka nas w najbliższym czasie.

Thief: Deadly Shadows zastąpi Thief III?

eLKaeR, 14 stycznia 2004, 07:44

Prawdopodobnie trzecia część słynnej gry Thief podzieli los sequela Deus Ex - jednakże niekoniecznie w materii ogromnej ilości błędów edycji północnoamerykańskiej (vide news z 12 grudnia 2003), lecz w kontekście nomenklatury. Należy przypomnieć, iż firma Ion Storm zrezygnowała z używania w kwestii rzeczonej kontynuacji cyfry dwa i wprowadziła podtytuł Invisible War.

Sprawa edytowania sequela Deus Ex odsunięta na dalszy plan z powodu Thief III

eLKaeR, 28 października 2003, 12:44

Miniony weekend stał się dla wielu posiadaczy Max Payne 2: The Fall of Max Payne momentem początkowym w tworzeniu własnych modyfikacji tej gry za sprawą premiery oficjalnych narzędzi edytorskich. Niestety zbliżony scenariusz nie zrealizuje się prawdopodobnie w przypadku nadchodzącej (planowany termin komercyjnego debiutu: grudzień 2003) kontynuacji Deus Ex, noszącej podtytuł Invisible War.

Hitman 3 już oficjalnie..., Thief 3 nie wcześniej niż za rok...?

Łosiu, 31 lipca 2003, 07:45

Brytyjska firma wydawnicza, Eidos Interactive Ltd, zaprezentowała wczoraj uaktualnienie swojego plan finansowego na kolejny rok fiskalny, który w przypadku Eidosa rozpoczął się pierwszego lipca tego roku i zakończy się ostatniego dnia czerwca 2004 roku. W planie tym wymieniono najciekawsze gry, jakie mają pojawić się w tym roku fiskalnym firmy, a znalazły się wśród nich takie pozycje jak: Italian Job for Europe, Commandos 3: Berlin, Backyard Wrestling: Don't Try This At Home, Whiplash, Championship Manager 03-04, Legacy of Kain: Defiance, Deus Ex: Invisible War oraz Hitman 3: Contracts.

Silnik dla Deus Ex 2, Thief 3 - więcej informacji

Łosiu, 6 stycznia 2003, 11:42

Wiadomość dotycząca enginu graficznego, który zostanie użyty w grach Deus Ex 2, Thief 3 wzbudziła na świecie i w Polsce duże emocje pośród fanów tych serii. Przy okazji pojawiło się szereg głosów, które poddają w wątpliwość, to iż Ion Storm porzuci silnik graficzny Epica, a mówiąc dosłownie inaczej interpretujących wypowiedź pana Kenta Hudsona.

Deus Ex 2, Thief 3 - nowe screeny i niespodziewana zmiana silnika graficznego

Łosiu, 6 stycznia 2003, 08:57

Deus Ex 2, Thief 3 będą wykorzystywały silnik graficzny Unreala oraz silnik fizyczny Havok – tak do tego weekendu brzmiały oficjalne zapowiedzi firmy Ion Storm dotyczące obu tych tytułów. Jednakże po tym jak na serwisie Gamer.nl opublikowano nowe screeny z Deus Ex 2, wyglądające „nieco” inaczej niż poprzednie, na forum serwisu Voodoo Extreme pan Kent Hudson z Ion Storm oświadczył, iż zarówno w przypadku DX2 jak i Thief 3 zrezygnowano z silnika firmy Epic i obie te gry nie będą go wykorzystywać.

Jaka karta graficzna do Thief III

Łosiu, 31 maja 2002, 09:30

Czas na małą informację dotyczącą tego co tygryski lubią (lub nie lubią :-) najbardziej, tzn. wymagań sprzętowych. Serwis Through The Looking Glass, przedstawił pierwsze dane dotyczące sprzętu na jakim powinien „ruszyć” Thief III i nie da się ukryć – gra będzie bardzo wymagająca.