Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Wiedźmin Gra Przygodowa

WitcherCon - darmowe gadżety do odebrania w GOG.com

Ness, 10 lipca 2021, 14:30

Do 12 lipca każdy posiadacz konta na platformie GOG.com może odebrać darmowe upominki związane z serią Wiedźmin.

Wiedźmin w wydaniu mobilnym

Adrian Werner, 26 maja 2015, 12:59

Przyglądamy się temu, co mają do zaoferowania fanom marki Wiedźmin współczesne tablety i smartfony. A są to nie tylko gry...

Wiedźmin Gra Przygodowa zadebiutowała na rynku

Góral, 27 listopada 2014, 19:15

Dziś miała miejsce premiera planszówki Wiedźmin Gra Przygodowa. Tytuł dostępny jest w dwóch wersjach - jako tradycyjna gra stołowa oraz w wydaniu cyfrowym, dedykowanym użytkownikom komputerów PC oraz urządzeń mobilnych.

Wiedźmin: Gra Przygodowa - pudełkowa wersja zadebiutuje już 5.12

Jakub Mirowski, 21 listopada 2014, 16:53

Wiedźmin: Gra Przygodowa - komputerowa wersja planszówki, stworzonej przez Ignacego Trzewiczka - trafi na PC oraz Mac w pudełkowej wersji 5 grudnia. Z kolei w dystrybucji cyfrowej pojawi się już w najbliższy czwartek.

Wiedźmin Gra Przygodowa - wystartowały beta testy

Góral, 4 lipca 2014, 13:28

Studio CD Projekt Red rozesłało zaproszenia do zamkniętych beta testów gry Wiedźmin Gra Przygodowa. W pierwszej kolejności wejściówki otrzymają wybrane osoby, które złożyły zamówienia przedpremierowe na Wiedźmina 3. W późniejszym czasie dostęp losowany będzie wśród graczy zapisujących się do bety na dedykowanej stronie sklepu GOG.com.

The Witcher Adventure Game na nowym zwiastunie

Adrian Werner, 8 czerwca 2014, 10:50

Studio CD Projekt RED wypuściło nowy zwiastun planszówki The Witcher Adventure Game i zapowiedziało, że poza urządzeniami mobilnymi gra trafi także na pecety. Wkrótce ruszą beta testy.

The Witcher Adventure Game - planszówka w świecie Wiedźmina ukaże się na tablety z iOS i Androidem

Adrian Werner, 9 stycznia 2014, 07:05

Studio CD Projekt RED opublikowało pierwszy zwiastun i masę informacji na temat The Witcher Adventure Game, czyli planszówki osadzonej w świecie znanym z wiedźmińskiej sagi. Produkcja poza wersją papierową doczeka się także edycji mobilnych na tablety z systemami iOS i Android.