Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Ultimate General: Gettysburg

Apple zmienia zdanie - Ultimate General: Gettysburg wraca na AppStore

Luc, 27 czerwca 2015, 12:21

Gra Ultimate General: Gettysburg została wczoraj wycofana z dystrybucji na platformie AppStore. Dziś Apple zmieniło jednak swoją decyzję i zwolennicy Maców oraz urządzeń z system iOS ponownie mogą pobrać produkcję z dedykowanego sklepu.

Ultimate General: Gettysburg zniknęło z AppStore. Apple usuwa gry nawiązujące do Konfederacji

Pirlond, 26 czerwca 2015, 15:10

Wojna secesyjna to jeden z najważniejszych punktów w historii Stanów Zjednoczonych. Od kilku dni w USA trwa jednak proces usuwania flag Konfederacji (jednej z dwóch stron tamtego konfliktu) z przestrzeni publicznej. Do tych swojego rodzaju czystek dołączyło Apple, które blokuje gry zawierające treści nawiązujące do armii Południa.

Najlepsze gry mobilne lutego (Alto’s Adventure, Dark Echo, AG Drive)

Adrian Werner, 3 marca 2015, 15:48

Omawiamy najlepsze gry mobilne drugiego miesiąca tego roku. Wśród polecanych lutowych pozycji znalazły się takie produkcje jak Alto’s Adventure, Dark Echo, AG Drive czy Heavenstrike Rivals.

Ultimate General: Gettysburg – pojawiła się mobilna wersja gry wojennej studia Game Labs

Adrian Werner, 24 lutego 2015, 12:08

W usłudze App Store zadebiutowała iPadowa edycja Ultimate General: Gettysburg, czyli realistycznej gry wojennej autorstwa ukraińskiego studia Game Labs.

Ultimate General: Gettysburg – wersja mobilna prawie gotowa

Adrian Werner, 18 stycznia 2015, 11:39

Twórcy strategii wojennej Ultimate General: Gettysburg poinformowali, że prace nad wersją gry na iPada prawie dobiegły już końca. Następna w kolejności ma być konwersja na Androida.

Ultimate General: Gettysburg debiutuje we wczesnym dostępie na Steamie

luckie, 12 czerwca 2014, 09:17

Ultimate General: Gettysburg trafił na Steama w ramach wczesnego dostępu. RTS twórcy DarthMod do gier z serii Total War pozwala rozegrać kilkuetapową bitwę pod Gettysburgiem – największe starcie wojny secesyjnej. Pełna wersja zadebiutuje w ciągu najbliższych 9 tygodni.

Ultimate General: Gettysburg - obejrzyj rozgrywkę z gry twórców modyfikacji DarthMod do cyklu Total War

Góral, 6 kwietnia 2014, 10:40

Niezależne studio Game-Labs, pracujące obecnie nad grą strategiczną Ultimate General: Gettysburg, opublikowało nowe nagranie z rozgrywką. Materiał pochodzi z produkcji w wersji beta i ukazuje pierwsze starcie z nadchodzącego projektu. Tytuł zadebiutuje w ramach Steam Early Acces pod koniec bieżącego miesiąca lub na początku maja.

Ultimate General: Gettysburg – kolejne screeny z gry twórcy modyfikacji DarthMod

Adam Zechenter, 14 stycznia 2014, 12:18

Ultimate General: Gettysburg jest grą tworzoną przez autora popularnych modów do serii Total War znanych pod nazwą DarthMod. W ostatnim czasie jej twórcy pokazali nowe screeny i zapowiedzieli pojawienie się produkcji na platformie Steam Greenlight.

Ultimate General: Gettysburg - twórca modyfikacji DarthMod zapowiedział swoją pierwszą grę

Adrian Werner, 2 lipca 2013, 09:20

Twórca serii modyfikacji DarthMod do cyklu Total War ujawnił swoją pierwszą komercyjną grę. Projekt otrzymał tytuł Ultimate General: Gettysburg i będzie strategią wojenną, która pozwoli na wcielenie się w generała sił Unii lub Konfederatów i wzięcie udziału w tytułowej bitwie.