Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Bad Piggies

Bad Piggies przeszło na model free-to-play i dostało sporą aktualizację

Adrian Werner, 13 czerwca 2016, 17:59

Firma Rovio przestawiła grę logiczną Bad Piggies na model darmowy z mikropłatnościami. Wypuszczono również aktualizację wprowadzającą wiele nowych elementów do rozgrywki.

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Bad Piggies, Metal Slug Defense i Mr Jump)

Adrian Werner, 3 lutego 2016, 10:41

Witajcie w nowej odsłonie serii omawiającej najciekawsze aktualizacje, jakie w minionym tygodniu otrzymały gry mobilne. Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Angry Birds POP!, Bad Piggies, Cat Physics, Metal Slug Defense czy Mr Jump.

Najlepsze mobilne aktualizacje (m.in. Crossy Road, Kingdom Rush Origins i Bad Piggies)

Adrian Werner, 26 sierpnia 2015, 11:26

Witajcie w następnej odsłonie serii omawiającej najciekawsze aktualizacje, jakie w minionym tygodniu otrzymały gry mobilne. Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Crossy Road, Uncanny X-Men: Days of Future Past, Kingdom Rush Origins, Bad Piggies i Goblin Sword.

Bad Piggies pobrano ponad 100 milionów razy

Jiker, 27 lutego 2015, 11:04

Firma Rovio zdradziła, że Bad Piggies – zręcznościowa gra logiczna wyodrębniona z serii Angry Birds w 2012 roku – została pobrana przez użytkowników urządzeń mobilnych ponad 100 milionów razy. Przy okazji twórcy wprowadzili do gry nowy poziom sandboksowy i część mechaniczną (skrzynię biegów).

Bad Piggies najlepszym debiutem w historii studia Rovio

Aver, 4 października 2012, 12:25

Studio Rovio Entertainment poinformowało, że gra Bad Piggies w ciagu trzech godzin od premiery znalazła się na szczycie listy najpopularniejszych gier w amerykańskim App Store. Jest to najlepszy debiut spośród wszystkich gier fińskiej firmy. Poprzednio rekordy należały do Angry Birds Space oraz Amazing Alex.

Bad Piggies na PC także w wersji pudełkowej

Ender, 21 września 2012, 19:25

Zapowiedziana na 27 września gra Bad Piggies, w której w głównej roli zobaczymy prosiaki z przebojowego Angry Birds, doczeka się pudełkowej wersji na PC.

Pierwszy zwiastun Bad Piggies, czyli spin-offa serii Angry Birds

Adrian Werner, 18 września 2012, 11:43

Studio Rovio wypuściło pierwszy zwiastun pokazujący fragmenty rozgrywki z Bad Piggies, czyli gry, w której pokierujemy znanymi z Angry Birds świniakami. Tym razem zabawa polegać ma na konstruowaniu pojazdów i maszyn latających.

Bad Piggies – spin-off Angry Birds we wrześniu

luckie, 5 września 2012, 09:00

Studio Rovio zapowiedziało Bad Piggies, grę nawiązującą do Angry Birds, która dla odmiany pozwoli pokierować poczynaniami zielonych świnek. Koniec z procą – zabawa będzie oparta na nowych zasadach. Świnie przejdą do kontrataku jeszcze w tym miesiącu.