Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Elder Scrolls V: Skyrim – Dawnguard

The Elder Scrolls V: Skyrim - Legendary Edition najlepszy w minionym tygodniu. Top 10 Steam (14 - 20 lipca)

Przemysław Zamęcki, 22 lipca 2013, 07:01

The Elder Scrolls V: Skyrim - Legendary Edition okazał się być najlepiej sprzedającą się grą mijającej letniej wyprzedaży na Steamie. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałą dziewiątką bestsellerów.

The Elder Scrolls V: Skyrim – koniec blokady regionalnej na Steamie

luckie, 31 stycznia 2013, 13:47

Blokada regionalna, uniemożliwiająca Polakom zakup The Elder Scrolls V: Skyrim i dodatków DLC do niego w sklepie Steam, właśnie przeszła do historii. Oznacza to, że rodzimi fani Skyrima będą mogli zagrać w nadchodzące rozszerzenie bez żadnych opóźnień, 5 lutego.

The Elder Scrolls V: Skyrim – premiera brakujących dodatków DLC w lutym na PC i PlayStation 3

Ender, 18 stycznia 2013, 18:50

Firma Bethesda oficjalnie potwierdziła, że wszystkie dodatki DLC dla gry The Elder Scrolls V: Skyrim, które dotychczas nie były dostępne na komputerach PC oraz PlayStation 3, pojawią się na tych platformach w lutym. Dodatkowo posiadacze konsoli Sony otrzymają patch 1.8, naprawiający błędy i poprawiający wydajność gry.

The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard na PC od dziś do kupienia w Polsce

Olek, 2 listopada 2012, 14:29

Po trzech miesiącach czekania komputerowi gracze w Polsce otrzymali wreszcie możliwość zagrania w dodatek Dawnguard do gry The Elder Scrolls V: Skyrim. Firma Cenega Poland poinformowała, że w sklepach można już nabyć pudełkowe wydanie rozszerzenia w pełnej polskiej wersji językowej (z dubbingiem).

Wieści ze świata (Mega Man Online, The Elder Scrolls V: Skyrim) 10/9/12

Sarge, 10 września 2012, 13:40

Dziś piszemy m.in. o prawdopodobnie anulowanych pracach nad grą Mega Man Online, dodatkach DLC do The Elder Scrolls V: Skyrim w wersji na PlayStation 3, a także nadchodzących produkcjach studia Straight Right na Wii U. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Dodatek Dawnguard do gry The Elder Scrolls V: Skyrim na PlayStation 3 pod dużym znakiem zapytania

Aver, 1 września 2012, 14:24

Na oficjalnym forum dodatku DLC do zeszłorocznej gry RPG studia Bethesda Softworks pojawiła się informacja, że twórcy mają olbrzymie problemy z konwersją zawartości rozszerzenia na konsolę PlayStation 3. Stawia to premierę tytułu na urządzenie firmy Sony pod dużym znakiem zapytania.

The Elder Scrolls V: Skyrim – Dawnguard dostępny na Steamie, ale nie w Polsce

luckie, 3 sierpnia 2012, 09:24

The Elder Scrolls V: Skyrim – Dawnguard pojawił się już na Steamie w wersji na PC. Niestety, na razie nie dla Polaków. Tak jak Skyrim, tak i dodatek do niego jest w naszym kraju niedostępny do kupienia przez Steam. Natomiast wersja na konsolę PlayStation 3 nie jest jeszcze gotowa.

Wieści ze świata (Durango, The Elder Scrolls V: Skyrim) 30/7/12

Sarge, 30 lipca 2012, 12:45

Dziś piszemy m.in. o dodatku DLC Dawnguard do gry The Elder Scrolls V: Skyrim, deweloperskiej wersji nowego Xboksa o kodowej nazwie Durango, a także dacie premiery Tales from Space: Mutant Blobs Attack w wersji na PC. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard – premiera wersji PC i PS3 pod znakiem zapytania

luckie, 27 lipca 2012, 10:27

Minął już miesiąc od wydania The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard na konsolę Xbox 360, a premiery wersji PC i PlayStation 3 ani widu, ani słychu. Pete Hines z Bethesda Softworks poinformował właśnie, że sytuacja ta jeszcze długo nie ulegnie zmianie.

Premiera The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard już dzisiaj

Adrian Werner, 26 czerwca 2012, 12:47

Dzisiaj do sprzedaży trafi The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard, czyli pierwszy dodatek do jednego z najlepszych RPG-ów ostatnich lat. Na razie cieszyć się nim będą mogli jedynie posiadacze Xboksa 360. Właścicielom innych platform przyjdzie jeszcze trochę poczekać.

The Elder Scrolls V: Skyrim - Dawnguard - Bethesda rozsyła klucze do beta testów. Pecetowcy mogą już walczyć na koniach

Kono, 13 czerwca 2012, 11:35

Firma Bethesda poinformowała, że jest w trakcie rozsyłania zaproszeń do beta testów Dawnguard, czyli dodatku do gry The Elder Scrolls V: Skyrim. Amerykańska firma wydała też patch 1.6 umożliwiający pecetowcom walkę na koniu.

Data premiery dodatku DLC Dawnguard do gry The Elder Scrolls V: Skyrim. Rozszerzenie wystarczy na 10-20 godzin

Sarge, 6 czerwca 2012, 10:50

Todd Howard ze studia Bethesda Softworks ujawnił datę premiery i trochę szczegółów na temat dodatku DLC Dawnguard do gry The Elder Scrolls V: Skyrim. Rozszerzenie jeszcze w tym miesiącu pojawi się w usłudze Xbox Live, a w późniejszym terminie zadebiutuje w serwisach Steam oraz PlayStation Network.

The Elder Scrolls V: Skyrim: Dawnguard – pierwszy zwiastun DLC

Ender, 31 maja 2012, 17:55

Firma Bethesda udostepniła właśnie trailer pierwszego DLC dla gry The Elder Scrolls V: Skyrim, zatytułowanego Dawngaurd. Dzięki krótkiemu filmowi możemy przekonać się jakie nowe elementy do rozgrywki wprowadzi dodatek, którego premiera będzie miała miejsce latem tego roku.

Pierwsze DLC do Skyrim to Dawnguard – premiera latem na Xbox LIVE

Hed, 2 maja 2012, 08:34

Bethesda zapowiedziała pierwszy dodatek do Skyrim – jest nim Dawnguard. Rozszerzenie zostanie wydane latem na Xboksie 360 i później trafi na pozostałe platformy. Niestety, twórcy ujawnią szczegóły tego DLC dopiero na targach E3.

Dawnguard tytułem pierwszego dodatku DLC do gry The Elder Scrolls V: Skyrim?

Sarge, 22 marca 2012, 09:20

W sieci pojawiły się spekulacje, że Dawnguard może być tytułem pierwszego rozszerzenia DLC do gry The Elder Scrolls V: Skyrim. Taka nazwa została bowiem zarejestrowana w Amerykańskim Urzędzie Patentowym przez firmę Zenimax Media, będąca właścicielem studia Bethesda Softworks.