Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Delta Force: Helikopter w Ogniu

Ocalić wrak Helikoptera w Ogniu - 21. rocznica Bitwy o Mogadiszu - Black Hawk Down

DM, 3 października 2014, 18:29

21 lat temu miała miejsce "Bitwa o Mogadiszu" - wydarzenia, które było konsekwencją zestrzelenia dwóch śmigłowców w stolicy Somalii, podczas "prostej, rutynowej" misji.

Wieści ze świata (Dragon Age: Redemption, Dead Rising 2: Off the Record, SOCOM) 19/10/11

Jiker, 19 października 2011, 14:12

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatkach do Dead Rising 2: Off the Record i SOCOM: Polskie Siły Specjalne, drugim odcinku Dragon Age: Redemption, aktualizacja PlayStation 3, najpopularniejszych grach na PlayStation Network, a także kontynuacji Toki Tori.

Szczegóły dotyczące nowej odsłony Delta Force

Hed, 21 września 2008, 14:39

Znamy pierwsze szczegółowe informacje o nowej odsłonie całkiem ciekawego cyklu Delta Force produkowanego przez firmę Novalogic. Kolejna część, jak już mieliśmy okazję informować, nazywa się Delta Force: Angel Falls i reprezentuje ten sam gatunek co poprzedniczki. Zdaje się też, że najnowsza odsłona serii nie będzie zrealizowana przy użyciu Voxeli.

Nowa gra z serii Delta Force jeszcze w tym roku

Przemysław Zamęcki, 12 lutego 2008, 14:08

Ekipa Novalogic już od dawna nie daje żadnego znaku życia. Wyprodukowana przez studio seria Delta Force zdobyła sobie rzesze fanów na całym świecie i choć ostatnie części nie były do końca tak dobre, jak chcieliby tego gracze, kalifornijczycy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

Za nami premiera konsolowych edycji Delta Force: Black Hawk Down

ComCo, 29 lipca 2005, 08:25

Wczoraj do sprzedaży trafiła dynamiczna gra akcji/FPS, pt. Delta Force: Black Hawk Down w długo oczekiwanych wersjach na konsole: Sony PlayStation 2 oraz Microsoft Xbox. Nowe wydania różnią się w wielu różnych aspektach od PeCetowego pierwowzoru z 2003 roku, m.in. posiadają trochę uboższą grafikę, dodaną możliwość zmagań na podzielonych ekranie , nowe mapy do trybu multiplayer, itp.

Helikopter w ogniu – do 50 graczy na Xbox Live przeciwko setkom Somalijczyków

Cisek, 4 marca 2005, 14:31

Wieloosobowa gra była jednym z kluczowych argumentów w burzliwych dyskusjach między miłośnikami poczciwych blaszaków i konsol. By gracze wolący rozrywkę przed ekranami telewizorów nie czuli się gorsi, Sony i Microsoft wyposażyli swoje maszyny w możliwość zabawy on-line.

Delta Force: Black Hawk Down również na konsole PlayStation 2

Speed, 22 stycznia 2005, 13:52

Specjalna wersja gry Delta Force: Black Hawk Down na konsole Xbox miała mieć premierę w listopadzie ubiegłego roku. Studio programistyczne Climax przesunęło jednak datę premiery na bliżej nieokreślony 2005 rok. Dziś wiemy, że program zadebiutuje prawdopodobnie w drugim kwartale tego roku oraz że powstanie również wersja na konsole Sony PS2.

Delta Force: Black Hawk Down przesunięte na 2005 rok

Speed, 3 października 2004, 13:35

Konsorcjum wydawnicze Novalogic Inc. postanowiło przesunąć datę premiery gry Delta Force: Black Hawk Down z listopada tego roku, na bliżej nieokreślony 2005 rok. „Pracujemy nad kilkoma nowymi elementami, które uczynią nasz tytuł najlepszą i najgłośniejszą grą na konsole Xbox w przyszłym roku” – tłumaczą fakt opóźnienia wydawcy.

Team Sabre w „złotym” statusie

ComCo, 15 stycznia 2004, 08:13

Jeden tytuł ukończony, kosztem drugiego - to zdaje się aktualna polityka wydawnicza korporacji Novalogic. O ile na Joint Operations będziemy musieli jeszcze poczekać parę ładnych miesięcy, o tyle 21 stycznia bieżącego roku na sklepowych półkach zadebiutuje rozszerzenie popularnej strzelanki pierwszoosobowej Delta Force: Black Hawk Down, noszące podtytuł Team Sabre.

GOL ASY czyli najlepsze gry roku 2003 - kategoria Gry Niedocenione

Elrond, 6 stycznia 2004, 10:30

Plebiscyt na GOL ASY, czyli najlepsze gry minionego roku, powoli zbliża się do półmetka. Już tylko 10 dni pozostało do 16 stycznia, kiedy to po raz ostatni będziecie mogli oddać swoje głosy w prezentowanych przez nas kategoriach. Dzisiaj postaram się przybliżyć wam nieco zawodników biorących udział w dyscyplinie zatytułowanej Gry Niedocenione.

Garść nowych szczegółów odnośnie dodatku do Delta Force: Black Hawk Down

ComCo, 15 listopada 2003, 10:33

Pomimo tego, że pierwsza informacja dotycząca dodatku do pełnej wersji strzelanki pierwszoosobowej o nazwie Delta Force: Black Hawk Down, noszącego podtytuł Team Sabre, pojawiła się jeszcze na początku czerwca bieżącego roku, duet wydawniczy Ritual Entertainment - Novalogic dopiero teraz zdecydował się na oficjalne ogłoszenie cech nadchodzącej produkcji. Już wcześniej wiedzieliśmy jednak, że zostaniemy wysłani na terytorium Kolumbii (w celu wytropienia zorganizowanych grup handlarzy narkotyków) oraz na obszar wysepek leżących w Zatoce Perskiej (do walki z terrorystami okupującymi tamtejsze szyby naftowe).

Październikowe "łatanie" i edytowanie Delta Force: Black Hawk Down

eLKaeR, 11 października 2003, 12:32

Jeszcze przed początkiem przyszłorocznej wiosny powinno zadebiutować oficjalne rozszerzenie gry Delta Force: Black Hawk Down, noszące podtytuł Team Sabre. Tymczasem już w nadchodzącym tygodniu korporacja NovaLogic udostępni posiadaczom podstawowej wersji programu dwie niespodzianki.

Team Sabre dopiero wiosną 2004 roku

ComCo, 8 lipca 2003, 08:14

Na początku czerwca informowaliśmy Was o rozpoczęciu prac nad dodatkiem do gry Delta Force: Black Hawk Down, noszącym podtytuł Team Sabre. Jego rynkowy debiut miał odbyć się już na jesieni bieżącego roku, jednak wydawca - firma Novalogic - postanowił zmienić swoje dotychczasowe zapowiedzi, przez co owe rozszerzenie zadebiutuje na sklepowych półkach dopiero wiosną 2004 roku.

Team Sabre w przygotowaniu

ComCo, 4 czerwca 2003, 07:45

Rynkowy debiut pełnej wersji gry Delta Force: Black Hawk Down miał miejsce pod koniec marca, zaś od tamtego czasu ów tytuł utrzymywał się na czele listy najlepiej sprzedających się tytułów w Stanach Zjednoczonych. Tymczasem, wydawca programu - firma NovaLogic - ujawnił, iż na jesieni tego roku do sklepów trafi oficjalne rozszerzenie tej pierwszoosobowej strzelanki, noszące podtytuł Team Sabre.

Recenzja: Delta Force – Helikopter w ogniu

Fajek, 16 maja 2003, 12:49

Delta Force: Black Hawk Down to kolejna, czwarta gra z serii Delta Force, w której akcja oparta została na autentycznych wydarzeniach związanych z operacjami wojskowymi „Restore Hope” oraz „Task Force Ranger”, które miały miejsce w 1993 roku w Somalii.

Marcowe bestsellery w Stanach Zjednoczonych

eLKaeR, 27 kwietnia 2003, 11:55

Analitycy, pracujący dla organizacji NPD Group, opublikowali właśnie listę dwudziestu najchętniej kupowanych gier PeCetowych w okresie od 1 do 31 marca 2003 roku. Zebrane dane dotyczą wyłącznie rynku północnoamerykańskiego.

Aktualizowanie Delta Force: Black Hawk Down

ComCo, 19 kwietnia 2003, 14:31

Od momentu pojawienia się pełnej wersji gry Delta Force: Black Hawk Down na półkach zachodnich sklepów, minęło już kilka tygodni. Tymczasem producent rzeczonego tytułu - firma NovaLogic Inc. - opublikował w sieci kolejną poprawkę systemową, usprawniającą działanie programu.

Dzisiejsze premiery gier

ComCo, 26 marca 2003, 11:52

Amerykańscy wydawcy nie próżnują, dzięki czemu długo oczekiwane i świetnie zapowiadające się tytuły - Delta Force: Black Hawk Down, Devastation oraz CSI: Crime Scene Investigation - powinny być już dostępne w sprzedaży detalicznej na Zachodzie. Nam, niestety, przyjdzie jeszcze trochę poczekać na polskie premiery powyższych produkcji...

Delta Force: Black Hawk Down w drodze do sklepów

Łosiu, 13 marca 2003, 09:01

Produkcja Delta Force: Black Hawk Down, czwartej już części znanego cyklu taktycznych gier akcji z firmy Novalogic została ukończona i znajdzie się w zachodnich sklepach 25 marca. Tematem Black Hawk Down są operacje wojskowe „Restore Hope” oraz „Task Force Ranger”, które miały miejsce w roku 1993 w Somalii.

Demo Delta Force: Black Hawk Down po raz trzeci

eLKaeR, 5 lutego 2003, 14:08

Dotychczas z odmętów globalnego oceanu informatycznego można było wyłowić dwie wersje pokazowe gry Delta Force: Black Hawk Down – pierwsza oferowała tylko opcję rozgrywki wieloosobowej, natomiast druga pozwalała na zabawę wyłącznie pojedynczemu użytkownikowi. Teraz firma NovaLogic postanowiła wypuścić kolejne demo, które łączy cechy dwóch poprzednich. Pobrania można dokonać z naszego działu Pliki.

Oficjalne daty wydania trzech tytułów Novalogic

Solnica, 14 stycznia 2003, 07:06

NovaLogic podał oficjalne daty wydania trzech swoich tytułów. Najnowsza odsłona serii Delta Force - Black Hawk Down będzie miał swoją premierę 25 marca 2003. Nieco wcześniej na półkach sklepowych pojawią się Highland Warriors i Devastation. Oba tytuły powinny trafić do sprzedaży 21 marca.

Demo Delta Force: Black Hawk Down teraz dostępne również dla samotnych użytkowników

eLKaeR, 9 stycznia 2003, 11:44

Dnia 6 września 2002 roku światło dzienne ujrzała wersja demonstracyjna gry Delta Force: Black Hawk Down, przeznaczona wyłącznie do zabawy w trybie wieloosobowym. Natomiast dziś została opublikowana interaktywna edycja pokazowa rzeczonego tytułu, z której pojawienia z pewnością ucieszą się entuzjaści opcji single-player.

Delta Force: Black Hawk Down dopiero w przyszłym roku

Fajek, 26 października 2002, 11:21

Niezbyt dobra wiadomość dla fanów serii Delta Force. Kolejna część tej znakomitej, taktycznej gry akcji zatytułowana Black Hawk Down i oparta na filmie pod tym samym tytułem zostanie wydana dopiero w pierwszym kwartale 2003 roku a nie jak dotychczas było to zaplanowane jeszcze w tym roku.

Z ostatniej chwili - demo Need for Speed Hot Pursuit 2 przesunięte, NBA Live 2003 niedługo w sklepach...

Łosiu, 4 października 2002, 14:06

Jak podaje serwis Games.Tiscali.cz, demo Need for Speed Hot Pursuit 2 nie pojawi się jak poprzednio planowano, w tym tygodniu, tylko 24 października. Kultowy już symulator gry w koszykówkę, NBA Live 2003, zostanie wydany w wersji na konsole nowej generacji 8 października, zaś na komputery PC niedługo później, bo 15 października. Firma NovaLogic Ltd. nieznacznie przełożyła europejską premierę taktycznej gry akcji Delta Force: Black Hawk Down – teraz możemy się jej spodziewać 29 listopada. Ten mały raporcik kończy informacja podana przez firmę Microsoft, mianowicie prace nad dodatkiem do gry strategiczno-ekonomicznej Zoo Tycoon o podtytule Marine Mania zostały zakończone i trafi on do sklepów w przeciągu dwóch tygodni.

Delta Force: Black Hawk Down - demo na dniach

Sznur, 4 września 2002, 17:34

Jak informuje Novalogic, sieciowe beta testy najnowszej części Delta Force: Black Hawk Down zakończyły się sukcesem. W związku z tym producent postanowił jeszcze w tym tygodniu wypuścić oficjalne multiplayer demo gry.