Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat CSI: Mordercze Zamiary

Dwie nowe gry na podstawie serialu CSI zapowiedziane

Hed, 13 sierpnia 2010, 09:59

Firma Ubisoft pracuje nad dwoma nowymi grami na podstawie popularnego serialu CSI, który jest emitowany od wielu lat prawie na całym świecie i doczekał się już nawet pobocznych serii. Pierwsza z nowych produkcji - CSI: Fatal Conspiracy – trafi na pecety, Xboksa 360, PlayStation 3 oraz Wii w październiku tego roku. Jej producentem jest uznane studio Telltale Games.

Promocja na gry Ubisoftu na Direct2Drive

Rock Alone, 18 lutego 2010, 14:30

Direct2Drive nadal świętuje wprowadzenie serwisu na rynki europejskie. W związku z tym sklep proponuje nam 50% obniżkę na wybrane produkty Ubisoftu. W ofercie znajdziemy między innymi Avatar: The Game.

Pecetowe demo CSI: Deadly Intent dostępne do pobrania

Filip „fsm” Grabski, 3 stycznia 2010, 12:20

Mawia się, że lepiej późno niż wcale. Czy powiedzenie to sprawdzi się także w przypadku demonstracyjnej wersji gry opartej na znanym serialu, którą wypróbować mogli posiadacze Xboksów 360 niemal dwa miesiące temu? Przekonajcie się sami.

Wieści ze świata (Left 4 Dead 2, Age of Conan, World of Warcraft) 28/10/09

Jiker, 28 października 2009, 14:00

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: demo Left 4 Dead 2, zmiana rasy w World of Warcraft, aktualizacja Age of Conan, Osiągnięcia w The Ballad of Gay Tony i inne. Zapraszamy do lektury.

Zapowiedziano CSI: Deadly Intent

Vercetti, 14 lipca 2009, 08:51

Popularny serial CSI doczeka się kolejnego przeniesienia do wirtualnego świata. Ubisoft podał do wiadomości, że ruszyły prace nad grą CSI: Deadly Intent, nową przygodówką z amerykańskimi detektywami w rolach głównych.