Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Test Drive Unlimited

Test Drive Unlimited - mod Platinum dodaje do gry ponad 880 pojazdów

AlexB, 23 kwietnia 2019, 10:59

W sieci zadebiutowało Test Drive Unlimited Platinum – ogromna modyfikacja do popularnej gry wyścigowej od studia Eden Games. Dodaje ona do tytułu między innymi nowe tekstury, piosenki i 880 samochodów.

Atari wystawi na sprzedaż marki RollerCoaster Tycoon, Test Drive i Total Annihilation

qjin, 23 maja 2013, 12:45

Firma Atari ogłosiła, że ma zamiar wystawić na sprzedaż licencje znanych marek. Mowa o RollerCoaster Tycoon, Test Drive oraz Total Annihilation. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, aukcja wystartuje w lipcu tego roku.

Studio twórców Test Drive Unlimited zostało oficjalnie zamknięte

Ender, 12 kwietnia 2013, 17:50

Studio Eden Games zostało już formalnie zlikwidowane przez firmę Atari. Deweloper odpowiadał za produkcję dwóch odsłon Test Drive Unlimited, serii V-Rally oraz gier Need for Speed: Porsche Unleashed i Alone in the Dark z 2008 roku.

Wieści ze świata (Transformers: Upadek Cybertronu, NHL 13, Mass Effect 3) 6/9/12

Sarge, 6 września 2012, 12:35

Dziś piszemy m.in. o nowym dodatku DLC do gry Transformers: Upadek Cybertronu, weekendowej akcji dla posiadaczy Mass Effect 3, ścieżce dźwiękowej NHL 13, a także najnowszych badaniach firmy analitycznej NPD Group. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Ruszyły zapisy na betę Test Drive Unlimited 2

Adrian Werner, 29 maja 2010, 13:02

Kilka dni temu informowaliśmy o zbliżających się beta testach gry Test Drive Unlimited 2. Wszyscy zainteresowani mogą już składać wnioski o wzięcie w nich udziału.

Test Drive Unlimited 2 nie tylko z wnętrza samochodu

Rock Alone, 12 maja 2010, 14:58

W trakcie konferencji Namco w Barcelonie – studio Eden potwierdziło informacje na temat dwóch wysp, do których będziemy mieli dostęp w Test Drive Unlimited 2. Nie to jest jednak najciekawsza wiadomość, otóż okazuje się, że nie będziemy już dłużej zamknięci wewnątrz samochodu.

Test Drive Unlimited 2 – kolejne szczegóły

Olek, 22 marca 2010, 14:57

Pagani Zonda F, Dodge Viper SRT-10, Audi TT-S, McLaren MP4-12C... To tylko niektóre z samochodów, jakimi gracze ścigać się będą w grze Test Drive Unlimited 2. W najnowszym numerze francuskiego magazynu Joypad pojawiły się kolejne informacje na temat obiecującej produkcji studia Eden Games.

Test Drive Unlimited 2 zmienia nazwę?

Gambrinus, 28 grudnia 2009, 09:32

Po raz kolejny informacji dotyczących postępów prac nad nowymi grami dostarczyło CV jednego z deweloperów. Tym razem do czynienia mamy z projektantem poziomów zatrudnionym w Eden Games.

Nowe materiały z Test Drive Unlimited 2?

Hed, 6 lipca 2009, 10:58

Na forum poświęconym grze Test Drive Unlimited regularnie pojawiają się ciekawostki dotyczące podobno produkowanej drugiej odsłony serii. Nie inaczej jest i tym razem, bo opublikowano tam grafiki koncepcyjne dające pewien obraz tego, jak prawdopodobnie miałaby wyglądać kontynuacja. Autor wpisu zaznacza, że tytuł zostanie ogłoszony zapewne w tym roku, chociaż teraz może on udostępnić kilka materiałów.

Test Drive Unlimited 2 coraz bardziej prawdopodobne?

Jiker, 17 marca 2009, 10:35

Potencjalna kontynuacja Test Drive Unlimited wzbudza wiele emocji, a plotki na jej temat są jednymi z najczęściej komentowanych informacji na łamach światowych mediów branżowych. Ciągle brakuje nam jednak potwierdzenia rozpoczęcia jej produkcji. Być może dojdzie do tego poprzez weryfikację kolejnych nieoficjalnych wieści na temat drugiej odsłony dzieła Eden Studios.

Pierwsze obrazki z Test Drive Unlimited 2

Filip „fsm” Grabski, 27 lutego 2009, 10:09

Mając od jakiegoś czasu pewność, że druga część niemal doskonałego Test Drive Unlimited się w końcu pojawi, czekaliśmy na pierwsze materiały z gry. I się doczekaliśmy. Czy trzeba dodawać coś więcej?

Test Drive Unlimited PC Megapack jest już dostępny

Przemysław Zamęcki, 14 kwietnia 2008, 12:10

Choć firma Eden Studios zapewne w pocie czoła pracuje w chwili obecnej nad ostatnimi poprawkami do nowego Alone in the Dark, to jednak nie zapomina o fanach swojego poprzedniego dzieła, czyli Test Drive Unlimited.

Pojeździmy nowymi samochodami w Test Drive Unlimited na PC

Virion, 14 marca 2008, 11:58

Wreszcie pecetowi fani gry mogą się cieszyć, że traktuje się ich na równi z graczami z Xbox 360, a nawet…o kilka samochodów lepiej. Firma Atari ogłosiła rychłe wydanie Mega Packa, który ma zawierać 45 nowych samochodów i jeden motocykl.

Atari ogłasza reedycję Test Drive Unlimited na Xboxa 360

Misiek, 2 października 2007, 13:07

Firma Atari ogłosiła, że Test Drive Unlimited w wersji na Xboxa 360 już wkrótce doczeka się reedycji. Nowa odsłona gry ma pojawić się w serii Atari Classics (podobnej np. do „platynowej serii”), dzięki czemu klienci zapłacą za nią połowę ceny nowego tytułu.

Piąty zestaw samochodów do Test Drive Unlimited na Xboxa 360 już dostępny

Misiek, 27 lipca 2007, 11:39

Posiadacze Xboxów 360 mogą pobrać już piąty zestaw samochodów przygotowanych przez Eden Games – developera Test Drive Unlimited. Paczka jest płatna, chociaż jedno auto można pobrać sobie za darmo.

Patch do pecetowej wersji Test Drive Unlimited opóźniony, ale z dodatkami

Jiker, 29 maja 2007, 09:10

Pierwsze informacje na temat prac nad łatką do pecetowej edycji gry Test Drive Unlimited pojawiły się w połowie kwietnia. Z przedstawionych wtedy przez firmę Atari wiadomości wynikało, że zostanie ona opublikowana w maju. Tak się niestety nie stanie.

Posiadacze Xboksów 360 dostali czwarty zestaw nowych aut do Test Drive Unlimited

Krystian Smoszna, 15 maja 2007, 07:19

Użytkownicy gry Test Drive Unlimited w wersji na konsolę Xbox 360, mogą pobrać już z Internetu kolejny zestaw nowych samochodów, który został przygotowany przez firmę Eden Games.

Test Drive Unlimited 2 w produkcji?

Krystian Smoszna, 7 maja 2007, 11:36

Jeśli wierzyć anonimowemu informatorowi z europejskiego oddziału koncernu Atari, w marcu 2008 roku na rynku elektronicznej rozrywki zadebiutuje druga odsłona cyklu Test Drive Unlimited. Podobnie jak to miało miejsce w przypadku pierwowzoru, produkt będzie opracowany przez firmę Eden Studios.

Prace nad pierwszą łatką do pecetowej wersji Test Drive Unlimited rozpoczęte

Jiker, 16 kwietnia 2007, 08:58

Firma Atari poinformowała, że studio Eden, producent Test Drive Unlimited w wersjach na Xboksa 360 i PC, rozpoczęło pracę nad pierwszą łatką przeznaczoną dla komputerowej edycji gry.

Nowe modele samochodów do Test Drive Unlimited już do pobrania na Xbox Live

Metatron, 13 kwietnia 2007, 11:23

Posiadacze gry Test Drive Unlimited na X360 mogą pobrać z Xbox Live Marketplace bezpłatny dodatek do wspomnianej produkcji, pozwalający na zabawę samochodami marki Lexus.

Dzień z Test Drive Unlimited na GRY-OnLine!

Łukasz Malik, 6 kwietnia 2007, 07:16

Ledwo ochłonęliśmy po premierze Command & Conquer 3, a na nasze półki sklepowe zawitał kolejny hit - Test Drive Unlimited. W dniu polskiej premiery mamy dla Was poradnik, recenzję oraz konkursy.

Poradnik: Test Drive Unlimited

Redakcja GRYOnline.pl, 23 marca 2007, 19:56

Witam w nieoficjalnym poradniku do gry „Test Drive Unlimited”, jednej z bardziej rozbudowanych i ciekawszych zręcznościowych ścigałek tego roku. Poniższy poradnik powstał oczywiście w głównej mierze z myślą o tych osobach, które rozpoczynają dopiero swoją przygodę z grami komputerowymi lub w przeszłości miały do czynienia z produktami arcade’owymi, czyli takimi, które nastawione są jedynie na dobrą zabawę, a nie złożony przebieg rozgrywki.

Nowe dodatki do gry Test Drive Unlimited w wersji na Xboxa 360

Basza, 9 marca 2007, 14:19

Firma Atari, która jest wydawcą gry Test Drive Unlimited, właśnie udostępniła użytkownikom usługi Xbox Live kilka najnowszych dodatków do tej produkcji.

Test Drive Unlimited - wersje na PC i PlayStation 2 w "złocie"

Krystian Smoszna, 7 marca 2007, 07:45

Nie będzie już więcej opóźnień w premierze gry Test Drive Unlimited w wersjach na PC i PlayStation 2, przynajmniej tych wynikających z procesu jej produkcji. Firma Atari poinformowała wczoraj, że prace nad obiema edycjami zostały już zakończone, a płyty z programem powędrowały do tłoczni.

Test Drive Unlimited z miesięcznym poślizgiem

Vercetti, 13 lutego 2007, 15:20

Entuzjaści wirtualnych wyścigów z niecierpliwością czekają na pecetową wersję wyścigów Test Drive Unlimited, której premiera jeszcze do niedawna wyznaczona była na 20 lutego. Niestety wydawca gry, koncern Atari zdecydował się na opóźnienie rynkowego debiutu dzieła zespołu Eden Studios,

Niemiła niespodzianka dla beta testerów gry Test Drive Unlimited

Metatron, 5 lutego 2007, 10:25

Beta testerzy nie mają łatwego życia. Mało, że narażeni są na kontakt z nie do końca dopracowanymi produkcjami, to jeszcze niektóre błędy w oprogramowaniu mogą nieźle namieszać w systemie. Taka sytuacja zdarzyła się właśnie podczas otwartych testów wersji beta gry Test Drive Unlimited.

Atari nagrodzone za promocję gry Test Drive Unlimited

Metatron, 22 stycznia 2007, 10:50

Firma Atari ogłosiła, że znalazła się w gronie finalistów nagród PRWeek Awards. Jest to wyróżnienie przyznawane przez specjalistyczny amerykański tygodnik zajmujący się szeroko rozumianą tematyką public relations. Nagrody przyznawane są firmom związanym ze sztuką, rozrywką i mediami.

Trwają zapisy na beta-testy pecetowej wersji Test Drive Unlimited

eLKaeR, 7 grudnia 2006, 10:55

Zapewne każdy, kto zagrał na konsoli Xbox 360 w Test Drive Unlimited, powie, że są to zdecydowanie godne uwagi wyścigi samochodowo-motocyklowe. Posiadacze PC oraz PlayStation 2 i PlayStation Portable poczekają na premierę konwersji do lutego przyszłego roku, aczkolwiek niektórzy komputerowcy uzyskają możliwość przedpremierowego wypróbowania niniejszej pozycji.

Dodatki do Test Drive Unlimited już na Xbox Live Marketplace

Jiker, 22 listopada 2006, 10:47

Wiadomość, którą właśnie czytacie jest świadectwem na to, że Atari nie zapomina o złożonych obietnicach. Firma zapowiadała bowiem w momencie premiery gry Test Drive Unlimited wsparcie różnorakimi darmowymi dodatkami i właśnie potwierdziła swoje słowa.

Test Drive Unlimited w wersji na PC zalicza opóźnienie!

maciek_ssi, 13 października 2006, 13:36

Według ostatnich informacji, krążących tu i ówdzie w Internecie, data premiery pecetowej wersji Test Drive Unlimited została przesunięta na luty 2007 roku.

Test Drive Unlimited doczeka się niedługo pierwszego darmowego dodatku

Jiker, 12 września 2006, 12:51

Firma Atari, mająca od dłuższego czasu spore problemy finansowe, stara się kontynuować obraną niedawno strategię cenową. Po amerykańskiej premierze gry Test Drive Unlimited (wersja na Xboxa 360 kosztuje $39.99, ok. $20 mniej niż inne pozycje) przyszłą pora na darmowe dodatki.

Usunięcie Atari z giełdy bliższe niż kiedykolwiek

Jiker, 5 września 2006, 10:11

Atari już od jakiegoś czasu boryka się z poważnymi problemami finansowymi. Nie lepiej jest w przypadku spełniania warunków, dyktowanych przez NASDAQ – amerykańską, elektroniczną giełdę papierów wartościowych.

Test Drive Unlimited w "złocie"

Krystian Smoszna, 24 sierpnia 2006, 13:49

Koncern Atari opublikował wczoraj oficjalne oświadczenie prasowe, w którym poinformował o zakończeniu prac nad grą Test Drive Unlimited. Program osiągnął „złoty” status i powędrował do tłoczni.

Europejska cena test Drive Unlimited (X360) nie ulegnie zmianie

Jiker, 31 lipca 2006, 17:35

Przed kilkoma dniami informowaliśmy Was, że Test Drive Unlimited, najnowsza odsłona słynnej serii gier wyścigowych produkowana na konsole Xbox 360, PS2 i PSP, a także komputery osobiste, będzie jedną z najtańszych pozycji dostepnych na pierwsze z wymienionych urządzeń. Niestety, tylko w Ameryce.

Test Drive Unlimited (X360) doczeka się dodatkowych pojazdów oraz stacji radiowych

Jiker, 28 lipca 2006, 12:09

Wczoraj informowaliśmy Was, że Test Drive Unlimited w wersji na Xboxa 360 będzie jedną z najtańszych gier wydanych na tę konsolę w Stanach Zjednoczonych. Jak się okazało, nie jest to koniec niespodzianek przedstawionych przez Atari, wydawcę najnowszej odsłony serii Test Drive.

Test Drive Unlimited jedną z najtańszych gier na Xboxa 360

Jiker, 27 lipca 2006, 14:14

Atari zdecydowało się na co najmniej zaskakujący ruch. Jak zapewne dobrze wiecie, zdecydowana większość nowych gier na konsolę Xbox 360 kosztuje blisko $60. Przygotowywane przez wymienioną wyżej firmę Test Drive Unlimited trafi na półki sklepowe we wrześniu 2006 roku i będzie kosztować znacznie mniej.

Brazylijscy piłkarze grają w Test Drive Unlimited

Vercetti, 1 lipca 2006, 12:01

Mundial to nie tylko, jak mogłoby się wydawać, kopanie piłki na idealnie przystrzyżonej murawie. Wiedzą o tym doskonale piłkarze brazylijskiej kadry, którzy w przerwach pomiędzy meczami lubią poimprezować w dyskotekach. Tym razem jednak przygotowano dla nich nieco inne źródło rozrywki.

Test Drive Unlimited - szczegóły nt. trybu dla pojedynczego gracza

Jiker, 29 czerwca 2006, 16:19

Przed kilkoma godzinami została u nas opublikowana wyczerpująca zapowiedź gry Test Drive Unlimited. Tymczasem wydawca owej pozycji, firma Atari, postanowił przedstawić w przejrzystej formie wszystkie interesujące nas informacje dotyczące trybu single player.

Test Drive Unlimited - porcja nowych obrazków z wersji PC

Krooliq, 27 czerwca 2006, 10:19

Wszystkich wirtualnych kierowców oczekujących na premierę dobrze zapowiadających się wyścigów samochodowych pt. Test Drive Unlimited zapewne zainteresuje poniższa publikacja. Korporacja Atari właśnie opublikowała porcję nowych obrazków prezentujących wspomniany tytuł w akcji.

Jak prezentować się będzie Esprit i każdy inny wóz marki Lotus w Test Drive Unlimited?

eLKaeR, 9 czerwca 2006, 14:23

W dziale GOL Video znaleźć już możecie cztery nowe filmy, przedstawiające wybrane marki samochodów, które zobaczymy w Test Drive Unlimited. Wśród nich figuruje również brytyjska firma Lotus Cars, działająca od 1952 roku. Chcielibyśmy przedstawić Szanownym Czytelnikom trzy modele z owej stajni, mające pojawić się we wspomnianej grze wyścigowej.

Atari na E3

Vercetti, 8 maja 2006, 15:56

Już pojutrze oczy wszystkich osób z branży elektronicznej rozrywki skupią się na hali Convention Center w Los Angeles. Jeden z czołowych wydawców gier stosunkowo długo zwlekał z ujawnieniem swoich planów co do E3.

Demo Test Drive: Unlimited oraz inne atrakcje dla posiadaczy konsoli Xbox 360

Krystian Smoszna, 8 maja 2006, 13:01

Firma Microsoft wie, jak zadbać o użytkowników konsoli Xbox 360. Począwszy od dziś, do najbliższej niedzieli, posiadacze tego urządzenia będą mogli pobrać za pośrednictwem usługi Xbox Live grywalne wersje programów oraz najnowsze filmy promujące produkty, które zostaną zaprezentowane podczas targów E3. Na pierwszy ogień poszło demo Test Drive: Unlimited.

Także posiadacze PS2 i PSP pojeżdżą luksusowymi wozami w Test Drive Unlimited

eLKaeR, 6 maja 2006, 10:44

Już pojutrze użytkownicy systemu Xbox Live, posiadający zarazem konsolę Xbox 360, będą mogli pobrać wersję demonstracyjną dość dobrze zapowiadających się wyścigów samochodowych pt. Test Drive Unlimited. Tymczasem korporacja Atari oficjalnie ogłosiła, iż omawiana gra powstaje nie tylko z myślą o wspomnianym urządzeniu marki Microsoft i komputerach osobistych klasy PC.

Jak prezentować się będzie Murcielago i każdy inny wóz marki Lamborghini w Test Drive Unlimited?

eLKaeR, 8 kwietnia 2006, 10:55

W ubiegłą niedzielę zaprezentowaliśmy Wam na zrzutach ekranowych o wysokiej jakości wygląd samochodów marki Aston Martin, którymi pojeździmy już wkrótce w Test Drive Unlimited. Natomiast dziś chcielibyśmy uczynić to samo z wozami, pochodzącymi wprost ze słynnej włoskiej stajni Lamborghini.

Jak prezentować się będzie DB9 i każdy inny wóz marki Aston Martin w Test Drive Unlimited?

eLKaeR, 2 kwietnia 2006, 13:44

Od premiery Test Drive Unlimited (przynajmniej w wersji dla konsoli Xbox 360, gdyż edycja pecetowa trafi do sklepów później) dzielą nas jeszcze około dwa miesiące. Niniejsza gra traktować ma o wyścigach autentycznych samochodów w hawajskiej scenerii. Chcielibyśmy zaprezentować Szanownym Czytelnikom cztery modele marki Aston Martin, które będą dostępne w wirtualnej rzeczywistości.

Test Drive: Unlimited w wersji na PC później niż zapowiadano

Elrond, 18 marca 2006, 11:06

Przedstawiciele firmy Atari poinformowali, iż Test Drive: Unlimited w wersji na PC ukaże się dopiero jesienią tego roku. Nie sprecyzowano jednak konkretnej daty. Jednocześnie potwierdzono, iż wspomniana gra, przeznaczona dla konsoli Xbox 360 zadebiutuje w czerwcu, zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami.

Kłopotów Atari ciąg dalszy - firma zniknie z giełdy?

Elrond, 10 marca 2006, 09:54

To, co dzieje się z firmą Atari od pewnego czasu, nie nastraja optymistycznie. Szczególnie jej kierownictwo i udziałowców. Nie dość, że korporacja znajduje się w ciągłych kłopotach finansowych (Ugoda Atari i American Video Graphics, Finansowe tarapaty Atari – ciąg dalszy), to jeszcze otrzymała "cios" z innej strony.

Test Drive Unlimited również w wersji PC oraz PS2

Krooliq, 31 stycznia 2006, 11:18

Dziś mamy rewelacyjną wiadomość dla wszystkich miłośników aut i prędkości. Kolejna odsłona legendarnej serii wyścigów samochodowych o nazwie Test Drive Unlimited zostanie opublikowana również w wersji PC oraz na konsolę PS2.

Test Drive Unlimited ma nową stronę internetową

Krystian Smoszna, 28 grudnia 2005, 09:07

Według ostatnich zapowiedzi firmy Atari, kolejna odsłona legendarnej serii wyścigów samochodowych o nazwie Test Drive Unlimited, zadebiutuje na rynku w marcu przyszłego roku. Aby umilić sobie oczekiwanie na ten produkt, już teraz możemy zajrzeć na jego oficjalną stronę internetową, która ostatnio przeszła operację plastyczną.

Test Drive Unlimited dopiero w przyszłym roku

Krystian Smoszna, 11 października 2005, 09:23

Jednym z ciekawszych tytułów zapowiadanych na konsolę Xbox 360 do końca roku miał być Test Drive Unlimited. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że gra zaliczyła opóźnienie – koncern Atari pragnie dać więcej czasu firmie Eden Studios na przygotowanie gry. Według najnowszych informacji, program ukaże się dopiero wiosną przyszłego roku.