Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 kwietnia 2019, 11:30

autor: AlexB

Test Drive Unlimited - mod Platinum dodaje do gry ponad 880 pojazdów

W sieci zadebiutowało Test Drive Unlimited Platinum – ogromna modyfikacja do popularnej gry wyścigowej od studia Eden Games. Dodaje ona do tytułu między innymi nowe tekstury, piosenki i 880 samochodów.

Choć od premiery Test Drive Unlimited minęła już grubo ponad dekada, wielu miłośników wirtualnych wyścigów wciąż z przyjemnością wraca do tej produkcji. Z czasem jednak oglądanie tych samych pojazdów i korzystanie z innych atrakcji przygotowanych przez studio Eden Games może wzbudzić potrzebę czegoś nowego. Tutaj z pomocą przychodzi Test Drive Unlimited Platinum, ogromna modyfikacja do gry, która po latach prac w końcu ujrzała światło dzienne. Linki do jej ściągnięcia znajdziecie poniżej.

  1. Test Drive Unlimited Platinum v1.0 - Torrent
  2. Test Drive Unlimited Platinum v1.0 - Google Drive
Dzięki modyfikacji Platinum w Test Drive Unlimited pojawiło się ponad 880 nowych pojazdów. - Test Drive Unlimited - mod Platinum dodaje do gry ponad 880 pojazdów - wiadomość - 2019-04-23
Dzięki modyfikacji Platinum w Test Drive Unlimited pojawiło się ponad 880 nowych pojazdów.

Test Drive Unlimited Platinum zawiera zarówno różne rzeczy stworzone wcześniej przez społeczność, jak i elementy przygotowane specjalnie na potrzeby tego projektu. Modyfikacja dodaje do gry nowe efekty pogodowe, tekstury, stacje radiowe z niespotykanymi dotąd w tytule piosenkami oraz ponad 880 pojazdów należących do najpopularniejszych marek, takich jak Aston Martin, Ferrari, Lamborghini, Audi, BMW, Ford, McLaren, Mercedes, Porsche, Volkswagen itp. Ponadto twórcy pokusili się o odświeżenie modelu fizyki i naprawę szeregu błędów. Wszystkie te nowości mają zapewnić zupełnie nowe doświadczenie płynące z obcowania z Test Drive Unlimited.

Należy zaznaczyć, że premiera Test Drive Unlimited Platinum ma być dopiero początkiem. Według zapewnień twórców, całość jest bardzo podatna na kolejne modyfikacje. Udostępniono nawet zestaw narzędzi umożliwiających dodawanie nowej zawartości. Wkrótce powinniśmy zatem spodziewać się kolejnych maszyn i innych elementów, które urozmaicę zawartość dzieła studia Eden Games.

Nieśmiertelne Volkswageny cieszą się popularnością nawet na Hawajach. - Test Drive Unlimited - mod Platinum dodaje do gry ponad 880 pojazdów - wiadomość - 2019-04-23
Nieśmiertelne Volkswageny cieszą się popularnością nawet na Hawajach.

Co ciekawe, jeśli już posiadamy profil gracza w Test Drive Unlimited, to istnieje opcja kontynuowania zabawy w nim z modyfikacją Platinum. Należy jednak pamiętać, by przed instalacją sprzedać wszystkie swoje samochody i zostać z Alfą Romeo GT. Jeśli jednak komuś bardzo zależy na zachowaniu swojej kolekcji, to może po prostu wyjechać wspomnianym pojazdem ze swojego domu w tytule i później wgrać moda. Metoda ta może jednak powodować błędy.

Test Drive Unlimited jest kolejną odsłoną cyklu, którego korzenie sięgają końcówki lat 80. ubiegłego wieku. Tytuł ukazał się w 2006 roku na Xboksie 360, a w 2007 roku na PC, PlayStation 2 i PlayStation Vita. Zyskał on przychylność zarówno graczy, jak i mediów branżowych. Dzięki modyfikacji Platinum wirtualna wersja hawajskiej wyspy Oahu może przeżywać swoją drugą młodość.

  1. Oficjalna strona gry Test Drive Unlimited
  2. Recenzja gry Test Drive Unlimited (PC)