Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Twisted Metal

Sony i PlayStation szykują serialową ekranizację Twisted Metal. Pomoże im twórca Cobra Kai

Karol Laska, 23 lutego 2021, 13:33

Znana seria gier samochodowych, Twisted Metal, wyląduje na małym ekranie dzięki inicjatywie Sony Pictures oraz PlayStation Productions. Scenariusz do serialu napisze współtwórca Cobra Kai.

Wieści ze świata (Psychonauts 2, Battlefield 3, Kingdoms of Amalur: Reckoning 2) 15/2/12

Sarge, 15 lutego 2012, 14:10

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o kontynuacjach Kingdoms of Amalur: Reckoning i Psychonauts, łatce do pecetowej wersji Battlefield 3, filmie Twisted Metal, japońskiej dacie premiery Journey oraz zamknięciu serwerów gry Metal Gear Online.

Europejska wersja gry Twisted Metal ocenzurowana i opóźniona

Sarge, 3 lutego 2012, 11:20

Data premiery gry Twisted Metal została po raz kolejny przesunięta. Tym razem dotyczy to jednak wyłącznie europejskiej wersji produkcji studia Eat Sleep Play, która jednocześnie zostanie ocenzurowana w stosunku do swojego amerykańskiego odpowiednika.

Wieści ze świata (Mass Effect 3, Gotham City Impostors, TERA, Twisted Metal) 27/1/12

Sarge, 27 stycznia 2012, 13:08

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o wersjach demonstracyjnych gier Mass Effect 3 i Twisted Metal, otwartych beta testach Gotham City Impostors, zwolnieniach w firmie THQ oraz szykowanym pokazie nowej technologii studia Quantic Dream.

Twisted Metal otrzyma demo i patch w dniu premiery

Hed, 23 stycznia 2012, 09:46

Twisted Metal otrzyma wersję demonstracyjną oraz patch w dniu premiery. Obie informacje zostały ujawnione przez głównego producenta gry, czyli Davida Jaffe ze studia Eat Sleep Play.

Twisted Metal w złocie. Gra będzie zawierać PSN Pass

Kono, 22 stycznia 2012, 08:48

Przedstawiciele studia Eat Sleep Play ogłosili, że gra Twisted Metal weszła w fazę gold. Dowiedzieliśmy się również, że najnowsza produkcja Davida Jaffee będzie zawierać PSN Pass.

Potwierdzono brytyjską datę premiery gry Twisted Metal

Hed, 10 stycznia 2012, 08:38

Twisted Metal zostanie wydany 17 lutego w Wielkiej Brytanii. Datę premiery gry na Wyspach potwierdził jeden z zagranicznych serwisów. Oznacza to, że najprawdopodobniej właśnie tego dnia gra Davida Jaffe i firmy Sony trafi do większości europejskich sklepów.

Nowy Twisted Metal z kodem pozwalającym ściągnąć grę Twisted Metal: Black

Sarge, 29 grudnia 2011, 10:10

Premierowe egzemplarze nadchodzącej części cyklu Twisted Metal będą zawierać kod pozwalający ściągnąć grę Twisted Metal: Black znaną posiadaczom PlayStation 2. Taką informację zdradził David Jaffe ze studia Eat Sleep Play.

Twisted Metal zadebiutuje w lutym 2012 roku

Sarge, 25 sierpnia 2011, 19:45

David Jaffe ze studia Eat Sleep Play na łamach amerykańskiego bloga PlayStation ujawnił datę premiery gry Twisted Metal. Kolejnej części zwariowanej serii doczekamy się w lutym 2012 roku.

Premiera Twisted Metal dopiero w przyszłym roku

Adrian Werner, 6 sierpnia 2011, 12:25

Mamy złe wieści dla graczy czekających na najnowszą odsłonę serii Twisted Metal. Twórcy ujawnili bowiem, że premiera tej produkcji nastąpi dopiero w przyszłym roku.

Szaleństwo z Twisted Metal rozpocznie się w październiku

Hed, 18 kwietnia 2011, 09:32

Firma Sony Computer Entertainment wypuściła nowy zwiastun Twisted Metal, czyli gry, za którą odpowiada David Jaffe i jego ekipa ze studia Eat Sleep Play. W produkcji wcielimy się w psychopatycznych morderców i siądziemy za kółkami najróżniejszych pojazdów. Szaleństwo na drogach rozpocznie się na początku października.

Wieści ze świata (Halo: Reach, Alan Wake, Twisted Metal) 26/07/10

Jiker, 26 lipca 2010, 11:59

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o nowych postaciach w Super Street Fighter IV, konferencji studia Irrational Games, spadających przychodach Atari, edytorze poziomów w Halo: Reach, a także zbliżającej się premierze pierwszego dodatku DLC do Alan Wake. Zapraszamy do lektury.

Nowy Twisted Metal w 2011 roku

Hed, 16 czerwca 2010, 10:03

Od kilku tygodni David Jaffe przekonywał stanowczo, że nie pracuje nad nowym Twisted Metal. Wczoraj twórca mógł w końcu przestać ukrywać projekt i zaprezentować go w towarzystwie Scotta Campbella oraz kolegów ze studia Eat Sleep Play na konferencji Sony. Odświeżona odsłona serii trafi na PlayStation 3 w przyszłym roku i przypomni charakterystyczną rozgrywkę.

Konferencja Sony – gry w 3D, PlayStation Move, nowa usługa: PlayStation Plus, niespodzianka Valve, nowy Twisted Metal

fsm, 16 czerwca 2010, 00:06

Na tę konferencję czekało mnóstwo ludzi licząc na pokaźny zestaw solidnych i satysfakcjonujących informacji. Czy tak się stało? Niemal dwugodzinna konferencja Sony potwierdziła mnóstwo rzeczy, o których już doskonale wiedzieliśmy, ale trafiło się też kilka niespodzianek.