Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Two Worlds

Nowe projekty twórców serii Two Worlds

Olek, 27 marca 2012, 14:08

Deweloperzy z krakowskiego studia Reality Pump nie spoczywają na laurach i na warsztacie mają już trzy świeże projekty. Poza kolejną odsłoną cyklu Two Worlds, nad którą prace trwają już od jakiegoś czasu, niebawem powinniśmy poznać szczegóły dotyczące nowej strategii turowej przeznaczonej na urządzenia mobilne (smartfony i tablety), a także tajemniczej gry akcji z kobietą w roli głównej.

Drugi dzień jesiennej promocji na Steam (Sniper: Ghost Warrior, Fallout: New Vegas, serie Total War, Two Worlds i inne)

Sarge, 24 listopada 2011, 19:55

W serwisie dystrybucji Steam rozpoczął się drugi dzień jesiennej promocji, w ramach której oferowanych jest wiele interesujących gier w niższej cenie. Tym razem do najciekawszych propozycji zaliczyć można m.in. Fallout: New Vegas, Sniper: Ghost Warrior, czy serie Total War oraz Two Worlds.

Sprzedano już 2 miliony egzemplarzy Two Worlds II, premiera części trzeciej w przyszłym roku

Adrian Werner, 20 lutego 2011, 10:36

Seria Two Worlds to jedna z najpopularniejszych marek stworzonych w naszym kraju. Podczas niedawnego zamieszania związanego z niezadowoleniem Topware z niektórych recenzji dowiedzieliśmy się, że trwają już prace nad kolejną odsłoną cyklu.

Wieści ze świata (EverQuest II, Tactical Intervention, Auto Club Revolution) 14/05/10

Jiker, 14 maja 2010, 14:09

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy m.in. o promocjach związanych z dodatkiem EQII: Sentinel’s Fate, becie nowej gry twórcy Counter Strike’a, nowym wyścigowym MMO, OnLive w Europie, wynikach finansowych Konami, a także nowej, taniej serii na PSP. Zapraszamy do lektury.

Wyciekł filmik z prezentacji Two Worlds II

Adrian Werner, 6 kwietnia 2010, 11:29

Na niedawnej konferencji CD Projektu odbył się pokaz gry Two Worlds II. Okazuje się, że któryś z uczestników nagrał jej fragment, po czym udostępnił szerokiej publiczności.

Nowe materiały graficzne z Two Worlds II (15/02/10)

Adrian Werner, 15 lutego 2010, 10:20

Na serwisie All Games Beta pojawiły się nowe screeny z Two Worlds II - nadchodzącej produkcji RPG autorstwa rodzimego studia Reality Pump.

Premiery gier w Polsce (16-22 marca)

Vercetti, 23 marca 2009, 08:56

Koniec zimy (przynajmniej tej kalendarzowej) przyniósł nam wysyp gier na rozmaite platformy, i to nie tylko wśród tytułów premierowych, ale również w segmencie reedycji.

Epicka Edycja Two Worlds

vampire, 12 lipca 2008, 14:15

Wydawca Two Worlds - SouthPeak Games, wczoraj zapowiedział, że stworzony przez nasze rodzimego studio cRPG doczeka się reedycji nazwanej Epic Edition. Będzie ona kompilacją podstawowej wersji gry oraz dwóch dodatków, których do tej pory się doczekała - Tainted Blood i Curse of Souls. Wydanie to dotyczy jedynie pecetowej wersji Two Worlds i ukaże się już w sierpniu, w cenie 19,99 USD.

Two Worlds: Tainted Blood na PC za darmo

Filip „fsm” Grabski, 25 kwietnia 2008, 09:42

Jak do tej pory dzieło polskiego developera Reality Pump – gra cRPG Two Worlds – doczekało się dwóch rozszerzeń w wersji na konsolę Xbox 360 udostępnionych w usłudze Xbox Live Marketplace, tj. Tainted Blood i Curse of Souls. oba w cenie 600 punktów MS. Miłą informacją dla pecetowych fanów tej produkcji jest to, że pierwszy z nich również pojawi się na PC i będzie darmowy.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (4 kwietnia 2008)

Jiker, 4 kwietnia 2008, 10:00

Kolejny dodatek do Two Worlds, Deca Sports w złocie, data europejskiej premiery Ninja Gaiden: Dragon Sword, Def Leppard w Guitar Hero IV, Mario Kart Wii ocenione w Famitsu – zapraszamy do lektury piątkowych „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie”.

Dodatki do Two Worlds już niedługo w ofercie Xbox Live Marketplace

Jiker, 27 lutego 2008, 09:10

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla tych użytkowników konsoli Xbox 360, którym przypadła do gustu przygoda zaserwowana w grze Two Worlds, dziele polskiego studia deweloperskiego Reality Pump. Jak poinformował wydawca produkcji, firma Southpeak Interactive, w ciągu najbliższych kilku tygodni do sprzedaży trafią dwa rozbudowane dodatki, które będzie można nabyć za pośrednictwem usługi Xbox Live.

Two Worlds: The Temptation samodzielną produkcją

Jiker, 19 lutego 2008, 09:56

Wszystko wskazuje na to, że pozycja o tytule Two Worlds: The Temptation, anonsowana jako dodatek do gry Two Worlds, będzie w rzeczywistość samodzielną produkcją. Poinformował o tym Dirk Hassinger, wiceprezes firmy Zuxxez, wydawcy gry opracowywanej przez polskie studio Reality Pump.

Pierwszy dodatek do gry Two Worlds oficjalnie zapowiedziany

Krystian Smoszna, 29 listopada 2007, 07:34

Firma ZUXXEZ Entertainment opublikowała wczoraj oświadczenie prasowe, w którym oficjalnie zapowiedziała pierwszy dodatek do gry Two Worlds. Przygotowywany przez krakowskie studio Reality Pump produkt zadebiutuje na rynku w przyszłym roku.

Pierwsze informacje na temat dodatku do gry Two Worlds

Krystian Smoszna, 26 listopada 2007, 07:22

W drugim kwartale przyszłego roku na rynku elektronicznej rozrywki zadebiutuje dodatek do gry Two Worlds, który będzie nosić tytuł The Temptation. Pierwsze informacje o pracach nad rozszerzeniem pojawiły się w najnowszym numerze magazynu PC Games, wydawanego za naszą zachodnią granicą.

Już dziś zagramy w demo gry Two Worlds na Xboksach 360

Krystian Smoszna, 8 listopada 2007, 10:41

Jeśli jesteś użytkownikiem konsoli Xbox 360 i jak dotąd nie zapoznałeś się z grą Two Worlds, będziesz mieć teraz okazję. Firma SouthPeak Games poinformowała, że wersja demonstracyjna tego programu zostanie dziś udostępniona w sieci.

Two Worlds na Xboxa 360 we wrześniu

Misiek, 24 sierpnia 2007, 12:50

Two Worlds, superprodukcja z gatunku cRPG krakowskiego studia Reality Pump, porównywana między innymi do takich hitów jak Gothic 3, czy The Elder Scrolls IV: Oblivion, zadebiutuje w wersji na Xboxa 360 na początku września – informację tę potwierdziła firma SouthPeak Interative (wydawca gry).

Two Worlds - łata poprawiająca grafikę i demo już w sieci!

Krystian Smoszna, 22 sierpnia 2007, 10:14

W Internecie jest już dostępna gigantyczna pod względem rozmiaru łata do gry Two Worlds. Oznaczony liczbą 1.5 patch nie tylko poprawia zauważone błędy, ale przede wszystkim wprowadza poprawki w kwestii oprawy wizualnej.

Two Worlds - demo w drodze

Krystian Smoszna, 6 sierpnia 2007, 08:22

Firma ZUXXEZ Entertainment AG zapowiedziała w ubiegły piątek, że już niedługo w Internecie pojawi się demo gry Two Worlds – produktu z gatunku RPG, który został przygotowany przez krakowskie studio Reality Pump. Wersja pokazowa programu zostanie udostępniona we wtorek, 21-ego sierpnia.

Poradnik: Two Worlds

Redakcja GRYOnline.pl, 26 czerwca 2007, 18:29

Przed tobą poradnik do Two Worlds – wielkiej produkcji cRPG, dzieła krakowskiego studia Reality Pump. Znajdziesz w nim opis głównego wątku oraz wszystkich sub-questów, w zestawie ze szczegółowymi instrukcjami oraz mapkami. Ponad to, we wstępie zawarliśmy mapę świata oraz listę nauczycieli wszystkich umiejętności.

Polska wersja Two Worlds trafiła do sklepów

Łukasz Malik, 20 czerwca 2007, 11:18

Dziś na sklepowych półkach naszego kraju oficjalne zadebiutowała najnowsza produkcja krakowskiego studia Reality Pump. Mowa oczywiście Two Worlds – przedstawicielu jakże popularnego u nas gatunku cRPG.

Polska wersja Two Worlds w „złocie”

Vercetti, 12 czerwca 2007, 18:00

Zgodnie z informacjami, jakich udzielił nam przed kilkudziesięcioma minutami przedstawiciel firmy TopWare Poland, polska wersja dystrybuowanej przez wymienione przedsiębiorstwo gry Two Worlds weszła właśnie w fazę „gold”, co oznacza, że prace nad jej tworzeniem zostały zakończone. Przygotowany przez krakowskie studio Reality Pump cRPG jest już powielany w tłoczni, a jego gotowa, pudełkowa edycja

W czym (zdaniem wydawcy) gra Two Worlds jest lepsza od Obliviona

Metatron, 12 czerwca 2007, 16:34

Niezwykle ciekawego wywiadu serwisowi Eurogamer udzielił Dirk Hassinger z Zuxxez Entertainment, niemieckiego wydawcy polskiej gry Two Worlds. Rozmowa dotyczyła wspomnianego tytułu, a dokładniej mówiąc, jego porównania z bestsellerowym cRPG sprzed roku, The Elder Scrolls IV: Oblivion.

Two Worlds a sprawa polska

Vercetti, 18 maja 2007, 19:05

Wydana przed dziewięcioma dniami produkcja krakowskiego Reality Pump wzbudziła spore zainteresowanie nie tylko wśród zachodnich odbiorców, ale również (a może: przede wszystkim) w gronie rodzimych odbiorców, którzy w dalszym ciągu z niecierpliwością czekają na zlokalizowaną edycję Two Worlds.

Nowe informacje nt. trybu multiplayer w grze Two Worlds

Major Doktor Upiorna, 17 maja 2007, 16:00

Firma wydawniczy SouthPeak Games zdradziła szczegóły odnośnie rozgrywki wieloosobowej w przygotowywanym przez nich projekcie. Tryb fabularny przeznaczony dla jednego użytkownika zostanie zupełnie oddzielony od modułu multiplayer. Stworzywszy własną postać będzie się miało sposobność przystąpienia do maksymalnie ośmioosobowej drużyny przemierzającej poszczególne lokacje.

Two Worlds – premiera w Niemczech

Vercetti, 9 maja 2007, 15:20

Polska odpowiedź na takie tytuły, jak Gothic 3 czy The Elder Scrolls IV: Oblivion doczekała się wreszcie swojej premiery. Jak poinformował dzisiaj niemiecki koncern Zuxxez, pecetowa wersja gry Two Worlds, czyli sztandarowego cRPG krakowskiego studia Reality Pump, trafiła oficjalnie do sprzedaży w kraju naszych zachodnich sąsiadów. Cena produktu oscyluje wokół 50 euro.