Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Motorstorm Apokalipsa

MotorStorm RC trafi na PlayStation 3 i PlayStation Vita

Szymon Liebert, 23 listopada 2011, 12:34

Firma Sony zapowiedziała oficjalnie kontynuację gry MotorStorm, która może zaskoczyć fanów serii. W MotorStorm RC pokierujemy zdalnie sterowanymi samochodami różnego typu. Co ciekawe, kupując produkcję otrzymamy ją w wersji na PlayStation 3 oraz PlayStation Vita. Obie edycje będą ze sobą ściśle powiązane.

Wieści ze świata (Borderlands 2, NBA 2K12, MotorStorm Apocalypse) 12/08/11

Piotr Doroń, 12 sierpnia 2011, 14:07

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o sukcesie Zumba Fitness, ścieżce dźwiękowej do NBA 2K12, ciekawej aktualizacji MotorStorm Apocalypse, a także internetowej transmisji pokazu Borderlands 2. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (L.A. Noire, Civilization V, MotorStorm Apocalypse) 29/06/11

Piotr Doroń, 29 czerwca 2011, 14:40

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o 25-leciu Bethesda Softworks, problemach Team Bondi, obniżkach Sony Online Entertainment, potężnej aktualizacji Civilization V, a także multiplayerowym demie MotorStorm Apocalypse. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Crysis 2, MotorStorm Apocalypse, NGP) 17/03/11

Piotr Doroń, 17 marca 2011, 14:34

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o premierze MotorStorm Apokalipsa, dalszym ciągu sporu sądowego pomiędzy Activision, EA i założycielami Infinity Ward, ścieżce dźwiękowej Crysis 2, a także potencjalnej cenie NGP. Zapraszamy do lektury.

Tragiczne trzęsienia ziemi opóźnią premierę MotorStorm Apokalipsa?

Piotr Doroń, 14 marca 2011, 17:37

Przedstawiciele europejskiego oddziału firmy Sony Computer Entertainment poinformowali w rozmowie z brytyjską redakcją serwisu GameSpot, że zapowiadana na piątek premiera gry wyścigowej MotorStorm Apocalypse stoi pod znakiem zapytania. SCE zastanawia się, czy w obliczu tragicznego trzęsienia ziemi w Japonii nie przesunąć premiery gry na Starym Kontynencie na późniejszy termin.

Wieści ze świata (Duke Nukem Forever, Portal 2, Japonia) 14/03/11

Piotr Doroń, 14 marca 2011, 14:33

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o nagraniach z Duke Nukem Forever i Portal 2, nowej łatce do Dragon Age II, a także wpływie trzęsienia ziemi w Japonii na sytuację na rynku gier. Zapraszamy do lektury.

Marcowe premiery MotorStorm Apocalypse i Shift 2: Unleashed

Aleksander Kaczmarek, 13 stycznia 2011, 20:10

Dla miłośników dużych prędkości i widowiskowej jazdy szykuje się obfita w ciekawe tytuły wiosna. Gracze ze Starego Kontynentu już w marcu będą mieli okazję poszaleć MotorStorm Apocalypse i pościgać się w Shift 2: Unleashed. Co ciekawe, w obu przypadkach terminy europejskich premier gier wyznaczone zostały z wyprzedzeniem w stosunku do amerykańskiego rynku.

Demo, dodatki DLC i wiele innych informacji na temat Motorstorm Apocalypse

Marcin Skierski, 16 grudnia 2010, 10:15

Na łamach oficjalnego bloga PlayStation pojawiło się sporo nowych informacji na temat wyścigów Motorstorm Apocalypse. Pokazano również jedną z tras, po jakiej przyjdzie nam się ścigać w pełnej wersji.

Sony zapowiada MotorStorm 3D Rift

Piotr Doroń, 24 sierpnia 2010, 09:47

Firma Sony Computer Entertainment zapowiedziała oficjalnie MotorStorm 3D Rift – specjalną odsłonę popularnego cyklu gier wyścigowych, powstałą na bazie ostatniej wydanej części, czyli MotorStorm: Pacific Rift. Najważniejszą cechą 3D Rift jest oczywiście pełne wsparcie dla technologii 3D.

Konferencja Sony - dwie wersje PS3, nowe usługi, europejski debiut Gran Turismo 5, Resistance 3

Filip Grabski, 17 sierpnia 2010, 20:59

Opóźniona (to już tradycja na wielkich imprezach) konferencja Sony rozpoczęła się od filmowego montażu nadchodzących tytułów firmy. Następnie na scenie pojawił się Anderw House, szef europejskiego oddziału Sony, rozpoczynając spotkanie z zebranymi na sali ludźmi.

Lokalizacje 2.0 - zapowiedziano kolejnych 10 gier po polsku

Marcin Skierski, 9 sierpnia 2010, 09:20

Projekt Lokalizacje 2.0 wystartował w zeszłym roku i ma na celu wprowadzać na polski rynek w pełni przetłumaczone produkcje przeznaczone na konsole firmy Sony. Jak do tej pory (patrząc np. na Uncharted 2: Among Thieves czy God of War III) akcję można zaliczać do sukcesów, dlatego też rodzimy oddział Sony podzielił się z nami listą nowych tytułów jakie w najbliższym czasie zostaną spolszczone.

Apokalipsa na 40 trasach w nowej odsłonie serii Motorstorm

Szymon Liebert, 23 lipca 2010, 10:59

Ekipa ze studia Evolution zorganizowała rozmowę z fanami, w której przedstawiła szczegóły widowiskowej gry Motorstorm Apocalypse. Dzięki temu poznaliśmy znaczenie efektów 3D i dowiedzieliśmy się jakie maszyny zobaczymy w kolejnej odsłonie wyścigów. Oprócz tego twórcy opowiedzieli o opcjach wpływania na wygląd pojazdów oraz przybliżyli system perków.

Nowy Motorstorm oficjalnie zapowiedziany

Remigiusz Maciaszek, 10 czerwca 2010, 21:15

Od jakiegoś czasu w sieci krążyły plotki na temat kolejnej części Motorstorm. Część z nich mogę już dzisiaj potwierdzić. Dla fanów tej szalonej serii mam kilka ciekawych wiadomości. Najważniejsza jest taka, że nadchodzi Motorstorm Apocalypse.

Postapokaliptyczne wyścigi w MotorStorm 3?

Aleksander Kaczmarek, 6 czerwca 2010, 14:12

To na razie tylko plotka, choć wydaje się bardzo prawdopodobna. Francuski serwis PS3Gen opublikował galerię screenów, prezentujących rzekomo rozgrywkę w MotorStorm 3. Koncern Sony, który dotąd nie zaanonsował gry, odmówił komentarza w tej sprawie.